1700-70-90-30

מפקח בניה מרפסות

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מפקח בניה מרפסות

מה זה מפקח בניה בפרויקט מרפסות תלויות?

מפקח בניה זהו איש מקצוע בעל רקע לימודי והסמכה בתחום הבניה, אשר מומלץ כי הדיירים ישכרו את שירותיו בכדי לפקח על עבודת הקבלן ולוודא כי העבודה מבוצעת לפי התקן וכי המפרט שמבוצע תואם את המפרט בחוזה.

מה עלות מפקח בניה לחודש?מפקח בניה מרפסות

עלות מפקח בניה : נע בין 5,000 ש"ח ל – 10,000 ש"ח  לחודש, תלוי במורכבות הפרויקט, מספר המרפסות בפרויקט ומספר הביקורים השבועיים של מפקח הבניה בפרויקט.

מפקח בשכר של 5,000 ש"ח לחודש מבקר כפעמיים באתר בעוד שמפקח ששכרו כ  – 10,000 ש"ח מבקר 4 פעמים בשבוע באתר. משך כל ביקור משתנה בהתאם לצורך. 

מתי מכניסים את מפקח בניה מרפסות לתמונה?

בדרך כלל מפקח הבניה נכנס לתמונה בשלב התחלת  ביצוע עבודות הבניה בשטח ונשאר עד מסירת כל המרפסות ללקוחות.

מה העומס המירבי של המרפסת ?

350 ק"ג למ"ר,כמובן שלוקחים מקדם בטחון בעת התכנון.

האם מותר להעמיד גקוזי או בריכה במרפסת?

אסור בתחלית האיסור. מרפסות זיזיות לא מתוכננות לשאת משקל של ג'קוזי או ברכת שחיה.

לפני קבלת היתר בניה מקבלים היתר בתנאים בשלב זה יש להמציא לוועדה כל מיני בקשות בכדי לקבלת :

*הצהרת מהנדס מלווה לפרויקט הוספת המרפסות.

*הצהרת פינוי פסולת לאתר מוסמך.

*הצהרת קבלן רשום לביצוע הפרויקט מרפסות תלויות.

*אישור התקשרות עם מעבדה לבדיקות בטון.

בניית מרפסות פלדה

מפקח בניה מרפסות הנו גורם חשוב מאוד במהלך הוספת המרפסות לבניין. מפקח טוב יכול למשוך אתו יחד את כל הפרויקט למעלה ולהוות חוליה מקשרת בין הוועד והדיירים ולבין הקבלן.

תפקיד המפקח פעמים רבות לשמור על תקשורת טובה בין כל הגורמים בהליך הבניה ולוודא כי כולם עובדים בסינרגיה תוך הקפדה על שמירת האינטרס של הלקוחות שלו שהם בעלי הדירות בבניין.

מפקח לא טוב יכול להרוס את הפרויקט לגרום לנזקים כספיים הן לדיירים והן לקבלן ולכן חשוב לבחור איש מקצוע רציני, מקצועי ובעל ניסיון בפרויקטים של הוספת מרפסות וניסיון בניהול פרויקטים הנדסיים בכלל . 

                                                                           מפקח בניה מרפסות

מפקח בניה מרפסות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסת תלויה היא פתרון נהדר עבור בעלי דירות בקומות גבוהות בבניינים משותפים, המעוניינים להוסיף מרפסת שמש ללא תלות ביתר דיירי הבניין. יחד עם זאת, מרפסת

קרא עוד »

מרפסות תלויות בגבעתיים

מתגוררים בבניין משותף ורוצים להוסיף מרפסת אבל אין לכם יכולת למתוח עמודים מהקומה שלכם עד גובה הקרקע? הפתרון שאתם זקוקים לו הוא הפתרון של הוספת

קרא עוד »

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה נכנסו לאופנה בשנים האחרונות . כאשר מסתובבים היום בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות כי תחום הוספת המרפסות התלויות הולך ופורח .

קרא עוד »

מרפסות תלויות מחיר

מרפסות תלויות מחיר תחום הוספת מרפסות השמש התפתח רבות בשנים האחרונות. יותר ויותר מבנים מחליטים לשדרג את איכות חייהם ואת שווי הדירה שלהם ולהוסיף מרפסת. 

קרא עוד »

מפרט מרפסות תלויות

מפרט מרפסות תלויות תכנית אדריכלית + הגשה עד קבלת היתר בנייה מרפסות פלדה לבניין. ליווי של פיקוח עליון של האדריכל וחתימה על טפסים נדרשים בוועדה

קרא עוד »
1-700-70-90-30