ממד

ממד
הוספת ממדים+מרפסות
ממדים
הוספת ממדים+מרפסות

ממד

תוספת ממד למבנה קיים 

כיום בישראל כל הבניינים החדשים נבנים עם ממדים , החוק קובע כי חובה לבנות ממד בכל דירה חדשה.

מטרת בניית הממד להגן על יושבי הבית בעת מלחמה עלות בניית ממד

לא ניתן היום לקבל היתר בניה לבניית בית חדש ללא ממד וזהו התקן הישראלי, תוכנית המתאר תמא 38 מעודדת יזמים לבנות חדרים מוגנים בכדי לשמור על  יושבי הבית

בבניינים גבוהים אשר בהם לא קיימת כדאיות כלכלית ליזם לבצע פרויקט תמא 38 וכאלה הנבנו לאחר 1980 ואינם נכנסים לתוכנית המתאר תמא 38 נדרשים להוסיף ממדים על חשבונם.

 

הוספת ממד לבניין קיים

יחד עם זאת מדובר בהשקעה כלכלית נבונה שהרי מחיר חדר בישראל יקר משמעותית מעלות תוספת בניית הממד .

בניינים רבים בוופן הארץ כבר הוסיפו ממדים למבנה שלהם בשל החשש מפרוץ מלחמה וגם מבחינת כדאיות כלכלית והעלאת שווי הנכס.

לאחרונה החלה מגמה גם במרכז הארץ בערים תל אביב הרצליה נתניה רעננה רמת גן וערים נוספות להוסיף ממדים למבנים קיימים מאותן הסיבות  .

הוצאת היתר בניה לממד הינו הליך פשוט וקצר יחסית , ניתן להנפיק היתר בניה בתוך מספר חודשים ולבצע את עבודות הבניה מספר חודשים נוספים .

קבוצת עידן מתמחה בבניה של ממדים בכל הגדלים ובכל הגבהים ומספקת ליווי מלא של תהליך הוספת הממד, משלב החתמת הדיירים ועד לשלב סיום העבודות .

בשלב התכנון החברה לוקחת בחשבון את הפונקציונליות של תוספת החדר וממקמת את הממד במקום מתאים לו וזאת בכדי למקסם רווחת הדיירים .

לעיתים יש צורך להוסיף את הממד צמוד לחדר קיים ולייצר מסדרון בחדר הקיים על מנת לאפשר גישה לממד , לשם כך לקבוצתעידן קיימת חברת בת בשם עידן בוטיק אשר מתמחה בעיצוב פנים והתאמות דירות ישנות לתוספות בניה חדשות.

ממדים נדרשים לעמוד בתקנות הג"א בניית ממד בבית משותף.

 

תהליך הוספת ממד, ממדים.

בכדי להוסיף ממד לבניין משותף יש צורך ראשית להחתים את הדיירים על טפסי הסכמה לפרויקט ושאינם מתנגדים , כבר בשלב הזה קבוצת עידן מלווה את וועדי הבתים המעוניינים בתוספת הבניה ועוזרת להם הלחתים את הדיירים ובכך מייעלת את תהליך ההחתמות ומזרזת את הפרויקט.

מומלץ לשלב את קבוצת עידן בתוספת הממד לבניין המשותף כבר בשלבי התכנון הראשונים והחתמת הדיירים.

 

פנו אלינו עוד לקבלת ייעוץ בהחתמות הדיירים וסקיצה ראשונית של הממד ללא תשלום!!

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד