1700-70-90-30

מי זה מודד מוסמך למדידת מגרש ומה מחיר העבודה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

כאשר אתם רוכשים מגרש ומתכוונים לבנות עליו בית, אתם כבר מושקעים היטב. הן כלכלית והן רגשית, בתוך הפרויקט. ישראלים רבים נתקלים בקשיים בירוקרטיים לא פשוטים בדרך לבית החלומות שלהם, כך שכבר הגעתם אל היעד, אין ספק כי מדובר על אירוע מרגש אותו אין לקחת בקלות ראש.

אבל, רגע לפני שאתם שועטים אל עבר המשימה, אנחנו רוצים להזכיר לכם מספר פרוצדורות אליהן יש להתייחס לפני שמתחילים בשלב הבניה. מכיוון שהשלב הראשון הוא כמובן למדוד את המרחב כדי לתכנן את בית החלומות שלכם בצורה הטובה ביותר.

בדיוק בשביל זה יש מודד מוסמך למדידת מגרש. מדובר על איש מקצוע מיומן, בעל הכלים וההכשרה המתאימה, זה שיגיד לכם בדיוק מה גודל המרחב כדי שאתם ואנשי המקצוע שבחרתם תוכלו לבחור ולתכנן את בית החלומות שלכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על התהליך ועל העבודה של מודד מוסמך, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.


מה ההכשרה של מודד מוסמך

אתם אולי לא שמעתם על המקצוע הזה, אבל האמינו לנו כי אין מרחב, בית, דירה, מקום עבודה, שלא מדד אותה מודד מוסמך מורשה. הלימודים וההכשרה של מודד מוסמך יכולים להגיע עד ארבע שנים והם כוללים כמה הכשרות שונות.

הסיבה לעודף רגולציה בתחום נובעת כמובן מתקנות הבטיחות של משרד השיכון. הרי ללא מדידה מדויקת, לא נוכל לקבל את ההחלטות ההנדסיות הנדרשות לאורך התהליך של בניית הבית.


איך ניתן למצוא מודד מוסמך למדידת מגרש מומלץ

מכיוון שרבים מאיתנו לא הכירו במקצוע הזה עד לרגע האמת, לא פעם, אלו שלא מגיעים מענף הבניה, עלולים להתקשות במציאה של איש המקצוע המתאים למשימה. מה שאתם כן יכולים לעשות הוא אחד משני דברים:

  1. לבקש את הרישיון של בעל המקצוע:מכיוון שאנחנו מדברים על ענף בו יש פיקוח מחמיר של משרדי הממשלה, מודד מוסמך חייב להיות בעל רישיון אותו יש לחדש אחת לחמש שנים. כך שאין שום סיבה שלא תוכלו לבקש מבעל המקצוע את הרישיון שלו כדי להיות בטוחים כי אכן מדובר באיש המוסמך לביצוע המשימה.
  2. לבקש המלצה מבעלי המקצוע איתם אתם עובדים:בין אם אתם עובדים עם אדריכאלים, מהנדסים ומעצבי פנים, כולם מכירים את אנשי המקצוע העדיפים עליהם בענף הבניה. אין שום סיבה שתעברו את התהליך לבד. אם אתם לא בטוחים אתם יכולים לפנות לאנשי המקצוע המועדפים עליכם כדי להיות בטוחים כי אתם עושים את המעשה הנכון.


כמה זמן נמשכת המדידה ומה מחירה

כמובן שהדבר תלוי בגודל המגרש וברמת המורכבות של העבודה. אבל, בגדול, מודד מוסמך לא צריך יותר מכמה שעות כדי להגדיר את גודל המרחב בצורה מדויקת.

המחיר משתנה מפעם לפעם. הטווח נע בין כמה מאות שקלים ליותר מאלף, כמובן בכפוף לגודל השטח ומורכבות המשימה.

 

בשיתוף עם https://surveyor1.co.il/

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30