מיני בר מים מעוצב לבית ולמשרד

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

 

הכי כיף לדעת שבהישג יד ובמרחק לחיצת כפתור יש לנו אפשרות ליהנות ממים טריים, צלולים, טהורים ואיכותיים. ואם נוסיף על כך, אפילו כיף ומדהים עוד יותר כאשר כל הטוב הזה מגיע באריזה יפהפיה, אסתטית וכזו שלא מביישת רהיט המתאים התאמה מושלמת לריהוט הבית. כך, הביטוי "שניים במחיר אחד" תופס משמעות מהותית לגבי עניין זה, ובאפשרותכם ליהנות מכל העולמות. וכל הטוב הזה מונגש בצורה המותאמת הן לבית והן למשרד, הן ברמת הטכניקה והפונקציות הרצויות והן ברמה העיצובית.

עצבו לכם ככל רצונכם מיני בר מים מעוצב לבית ולמשרד

בין אם מדובר במשרד או בבית הפרטי תוכלו למצוא את כל סוגי ברי המים באתר המרכז לברי מים , במטבחון המשרד או במטבח הבית, בסלון או במבואה, בחדרי הישיבות או בחדרי ההורים- עצבו לכם מיני בר מים מעוצב לבית ולמשרד. יש לכם האפשרות לעצב אותו כרצונכם, לפי טעמכם האישי, הצבעים והגוונים שאתם הכי אוהבים או שהכי מתאימים עבורכם.

לצד אסתטיקה ועיצוב לא פחות ממדהימים, שלא מביישים את הרהיטים היפים ביותר שיש באמתחכם בבית או במשרד, באחריות, מצויה גם איכות שחשובה לא פחות. שילוב של שני פרמטרים אלו כמקשה אחת מהווה פתרון מושלם עבור איכות החיים שלנו. מבחינת אספקת המים- מים טריים וצלולים בהישג יד. ומבחינת העיצוב- רהיט נוסף לכל דבר ועניין. כל זאת בהתאמה ובדיוק מופתי עבור כל משרד, בית, דירה או חלל.

כמובן, שבל נשכח שיכול ואף עדיף, שהעיצוב יהיה תוצר של הטעם האישי שלנו לצד הצרכים והמטרות שאנו מבקשים, צריכים או רוצים מבר המים שלנו. וכך, בהתאם לכל אלו- הצרכים והמטרות- במקרו, והצבעים, הגוונים, הדוגמאות וכל פרמטר עיצובי אחר- במיקרו, ניצור מיני בר מים מעוצב לבית ולמשרד שהוא ONE OF A KIND, וכזה שהוא אך ורק שלנו.

עולם שלם של עיצוב בכף ידך

כיום, ישנן חברות רבות מאד בשוק המייצרות ברי מים, ואף באופן ספציפי מיני בר מים מעוצב לבית ולמשרד.  כמובן שההתפתחות הטכנולוגית של השנים האחרונות במאה העשרים ואחת עשו פלאים לא פחות למתקני ברי המים ולעיצובם. בעבר, היה סוג אחד של עיצוב ברי מים, ברירת מחדל אחת שהיה ניתן לבחור בה רק צבע מבין שלושה צבעים בלבד- אדום, שחור או צהוב, וגם זאת רק לגבי צבע הפלסטיק המוטבע על המתקן.

כיום, חלה התפתחות מסיבית מבחינת בחירת המכשיר. הן במישור הפונקציונאלי והן במישור העיצובי. והנה כיום, יש אפשרות לבחור מיני בר מים מעוצב לבית ולמשרד אשר מתאים ותואם אסתטית למשרדים קטנים, משרדים גדולים, בתים קטנים או גדולים, דירות וכל חלל אחר למעשה.

כיום מנעד ומגוון הרעיונות, מרחב האפשרויות וכן גיוון רמות העיצוב הוא כה רחב וברמה כה גבוהה, שממש קשה לבחור. ופתאום ההתלבטות בין מטבח המעוצב בשחור למטבח המעוצב בלבן תופסת משנה תוקף גם בכל הקשור למכשירי טיהור מים.

והנה, אט אט ומבלי ששמנו לב- קיבלנו רהיט חדש ומיוחד עבור הבית והמשרד. וכך, בקלות מוסיפים ליופיו, ויעניקו לעיצובו מהות אחרת ומראה מדהים. וכך, מתקן המים שלכם מספק מים עבורכם מים טהורים, צלולים ואיכותיים. והוא גם  משמש כאחד המוצרים השימושיים ביותר שלכם בבית, ורהיט מושלם שנותן את הטאץ' הסופי. וגולת הכותרת, כל אלו מעניקים עבורנו חווית משתמש חסרת פשרות ואיכות חיים גבוהה ומטיבה.

ודבר נוסף שחשוב לא פחות, המחיר מותאם לכל כיס ולכל תקציב. כל משפחה שמעוניינת לסגל לעצמה מוצר נפלא שכזה, יכולה לעשות זאת כיום ביתר קלות. בין אם עיצוב אישי או עיצוב מדובר מגמה מוכנה, במחיר סביר ומבלי כל צורך להתפשר באיכות, בעיצוב או בכל דבר אחר.

 

 

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30