1700-70-90-30

מיגון חדר פנימי

אתם יודעים מה נבחר להמצאה הישראלית הטובה ביותר בכל הזמנים? גם אם לא ראיתם את תוצאות הסקר הזה אתם בטח יכולים לנחש כי מדובר בכיפת ברזל. ואכן כיפת ברזל היא פלא טכנולוגי וזוהי למעשה פעם ראשונה שבה הומצאה מערכת היכולה ליירט טילים באמצעות טילים אחרים.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

מיגון חדר פנימי

כאשר עמיר פרץ היה שר הביטחון הרי שרבים בממסד הביטחוני התנגדו למערכת זו וזאת מכיוון שהם האמינו כי הצבא צריך להשקיע בהתקפה ולא בהגנה. אך עמיר פרץ התעקש וניתן לזקוף לטובתו את התנעת הפרויקט. כמובן שהצלחת הפרויקט היא בראש ובראשונה תודות למהנדסים ואנשי המקצוע המצוינים של מערכת הביטחון הישראלית אשר פיתחו בזמן שיא מערכת שכמותה עוד לא נראתה וסביר להניח שלא נראה בעולם. תודות למערכת כיפת ברזל ילדים בשדרות ובישובי עוטף עזה יכולים ללכת וללמוד באופן חופשי ולשחק בחוץ ללא כל חשש ועל כן ברור לגמרי מדוע המערכת נבחרה להמצאה הגדולה ביותר של המוח הישראלי. אך שימו לב אתם חייבים לזכור ולהבין כי מערכת כיפת ברזל אינה תחליף למיגון חדר פנימי ואתם חייבים להפנים כי מיגון הבית הוא עדיין משימה שאתם צריכים לתת עליה את הדעת וזאת בכדי לשמור על ביטחונכם.

מיגון חדר פנימי – אל תתפשרו על איכות המיגון

שימו לב במלחמה הבאה אף אחד לא יודע כמה טילים הולכים ליפול והאם מערכות ההגנה יספיקו בכדי להגן עלינו. על כן בשום פנים ואופן אין תחליף למיגון הבית ולבנייתו של ממ"ד. מיגון חדר פנימי הוא חובה שעל כל ישראלי לדאוג לה וזאת בשביל הביטחון האישי שלו. מיגון חדר קיים לצד זאת אתם חייבים לשים דגש על איכות המיגון ואסור להתפשר על נושא זה. תארו לכם כי טיל נופל חס וחלילה על הבית שלכם ובגלל שהקבלן לא היה מספיק איכותי החדר אינו מונע את הפגיעה בכם וקורס. במקרה כזה כלום לא יעזור לכם והחיים שלכם יהיו בסכנה גדולה .על כן מגנו את החדר ועשו הכול בכדי שהמיגון יהיה איכותי.

מיגון חדר פנימי – היכנסו לאתר פיקוד העורף ולמדו את הנושא

אם אתם רוצים לדעת עוד על הנושא של מיגון חדר פנימי ולראות כי הקבלן מבצע את העבודה ללא טעויות ובהתאם לדרישות כנסו לאתר של פיקוד העורף ולמדו עוד על הנושא. כך תבטיחו כי תהיו חשופים לכלל המידע בנושא המיגון ותוכלו להיות בטוחים כי הקבלן מבצע תא עבודתו כראוי וללא בעיות.

מיגון חדר פנימי עלות – שימו זאת בראש סדר העדיפויות שלכם

לכל אדם יש כמות מסוימת של כסף אשר צריכה להספיק לו להמון דברים. פרט לעשירים מופלגים הנמצאים בעשירון העליון הרי שלרובנו יש מגבלות תקציביות שאנחנו צריכים לחיות על פיהם. כחלק מכך אנחנו צריכים הלחליט כמה אנחנו מקדישים לקניות בסופר, כמה כסף נקדיש לחופשה השנתית, כמה כסף ניתן לילדים כדמי כיס ועוד שלל החלטות כספיות המשפיעות עלינו ומובילות אותנו אל עבר קבלת ההחלטות החכמה ביותר שיש. אך אתם חייבים לזכור ולהבין כי ישנה משמעות גדולה לכך שתקדישו כסף לנושא של מיגון חדר פנימי עלות. עליכם להבין כי מיגון החדר צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם וזאת עקב העובדה כי הוא משפיע על הביטחון האישי שלכם וזהו הדבר החשוב ביותר בחייכם. ללא חדר ממוגן אתם תהיו חשופים לטילים ותהיו בבעיה רצינית ביותר. על כן עשו הכול בכדי להפנות תקציבים למיגון החדר. עליכם להבין את חשיבות הנושא וגם אם תצטרכו להצטמצם בדברים אחרים הרי שעקב חשיבות הנושא יש לעשות זאת. אם שנה אחת תצאו לחופשה קצת יותר קצרה הרי שזה משתלם אם תוכלו להיות בטוחים בביתכם ולא לחשוש מטילים אשר יפלו עליכם ויסכנו אתכם ואת ילדכם.

מיגון חדר פנימי עלות  – בצעו סקר שוק מקיף

העובדה כי מיגון חדר פנימי עלות היא דבר שחייבים לבצע אינה אומרת כי אתם צריכים לקחת את הקבלן הראשון שבו אתם פוגשים. לצורך כך כדאי לכם למפות את שוק הקבלנים הממגנים בתים ואת זאת ניתן לעשות בקלות באמצעות האינטרנט. לאחר המיפוי תוכלו להתחיל להתקשר לקבלנים לפרט בפניהם מה כולל המיגון בבית שלכם ולקבל הצעת מחיר. באמצעות הצעת מחיר זו תוכלו לברור את הקבלנים הטובים ביותר אשר הציעו את המחיר הטוב ביותר וכך לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר בנוגע למיגון החדר שלכם. זכרו כי ככל שתבצעו סקר שוק יותר מקיף כך תגיעו אל החלטה חכמה יותר אשר תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש וללא בעיות.

מיגון חדר קיים מחיר

ממ"ד הוא דבר שכל בית צריך וזאת עקב האיומים הברורים שאליהם חשופים האזרחים במדינת ישראל. אין אזור בארץ שאינו מאוים בטילים ואין זה משנה אם אתם מתגוררים בדרום, בצפון או אפילו במרכז אתם תצטרכו מיגון מפני הטילים. הבעיה היא שרוב הבניינים והדירות במדינת ישראל הם ישנים מה שמוביל לכך כי אין ברירה אלא למגן חדרים קיימים בבתים. מיגון חדר קיים מחיר הוא שאלה שרבים שואלים ומתחבטים האם זה כדאי להם לעשות. אין ספק כי מיגון חדר קיים יעלה לנו הרבה יותר כסף אל מול בנייה של חדר רגיל. אך עלינו לזכור כי מיגון חדר קיים הוא צורך ביטחוני ומדובר במלוא מובן המילה בצהלת חיים. אם ינחת טיל על ביתנו ולא יהיה לנו מיגון מספק הרי שאנו יכולים להיקלע לבעיה קשה ואף לסכנת חיים ועל כן כל כך מומלץ לכל אדם במדינה למגן את ביתו וזאת בכדי להבטיח כי יוכל לשהות בביתו גם אם יפלו עליו טילים.

מיגון חדר קיים מחיר – מדוע המדינה לא ממנת את מיגון החדר?

העובדה כי מיגון חדר קיים מחיר היא כה יקרה מעלה את השאלה מדוע המדינה לא מתערבת בנושא ועוזרת לאזרחים לשאת בנטל. מיגון חדר קיים עלינו לזכור כי ללא חדרים ממוגנים אנו נמצאים בסכנת חיים ואנו צריכים לקחת זאת בחשבון. האם זה הוגן כי אזרח עני יותר יהיה בסכנת חיים ואילו אזרח עשיר יכול לגור בביתו ללא כל דאגה? מיגון חדר קיים נראה כי התשובה ברורה לכולם ועל כן על המדינה לצאת בתכנית בה היא תממן את מיגון הבתים. שימו לב אף אחד לא אומר כי המדינה צריכה לממן בתקציב שלה את הבתים ובהחלט יתכן כי הדבר יצור נטל לא הגיוני על התקציב שלה. אך המדינה יכולה לשאת בתכנית עקיפה בכדי לממן את מיגון החדרים וכך להבטיח כי תהיה לכלל האזרחים הגנה מספקת.

במלחמה הבאה העורף הישראלי יהיה בחזית הלחימה, מעטים יחלקו על כך וככל שנבין זאת יותר לעומק כך נוכל להתכונן יותר למלחמה ולעבור אותה יותר בשלום. את ישראל מקיפים אויבים אשר מסיבותיהם שלהם פיתחו את היכולת הרקטית והטילית לדרגת אומנות והם יעשו הכול בכדי לגבות כמה שיותר נפגעים בנפש מאזרחי ישראל.

מיגון חדר קיים

חיזבאללה הצטייד בעשרות אם לא במאות אלפי טילים ורובם מכוונים אל מרכזי אוכלוסייה ישראלים. זהו איום חריף ביותר הצריך להדיר שינה ממקבלי ההחלטות במדינת ישראל אך גם מאזרחי המדינה. אז נכון ישראל פיתחה כלים בכדי להתמודד עם האיום הטילי, אמצעים כגון כיפת ברזל ושרביט קסמים הפכו לשגורים בפיהם של אזרחי המדינה אך בהם אין די. בכדי לספק הגנה מקיפה מפני איום הטילים אנחנו צריכים לדאוג גם למיגון הבתים שלנו באמצעות ממ"דים. העניין הוא שרוב הבתים בארץ נבנו לפני שהייתה חובה להתקין ממ"דים מה שמוביל לכך כי בתים רבים נותרו מחוסרי הגנה. על כן אין ברירה אלא לפנות ולבצע מיגון של חדרים קיימים. מיגון חדר קיים הוא מחויב המציאות ועל אזרחי המדינה לפעול ולעשות זאת בהקדם בניית ממד בחדר קיים על ידי מיטב המומחים בתחום.

מיגון חדר קיים – חשיבותם של חומרי הגלם שנעשה בהם שימוש

חשוב להבין כי מיגון חדר קיים תלוי בגורמים רבים, הקבלן המבצע, התכנון של החדר ועוד גורמים רבים. אך ניתן לומר בפה מלא כי הגורם המשמעותי ביותר אשר ישפיע על איכות המיגון של החדר שלכם הוא חומר הגלם שבאמצעותו ייעשה המיגון. ככל שחומר הגלם יהיה יותר איכותי כך המיגון יהיה יותר טוב. אתם צריכים להבין ולהפנים כי משרד הביטחון מפרט באופן ברור מאוד כיצד על ממ"ד להיות ומאיזה חומרי גלם הוא צריך להיבנות. ההנחיות הללו מבוססות על בדיקות שנעשו עם חומרי נפץ ולכן ניתן לומר כי הן נכתבו בדם. על כן ישנה משמעות גדולה לכך שהקבלן שלכם יקפיד על בניית ממ"ד לפי ההוראות ובהתאם לדרישות של משרד הביטחון.

מיגון חדר קיים – מה המחיר?

אחת השאלות החשובות ביותר שיש לתת עליהן את הדעת היא מה המחיר של מיגון חדר קיים. לא ניתן לומר מהו המחיר של החדר מכיוון שהדבר תלוי במשתנים רבים. בין היתר הדבר תלוי בגודל החדר ובעוד דברים רבים. אך ניתן לומר כי בנייתו של חדר מיגון תעלה יותר מאשר בנייתו של חדר אחר ואנו חייבים להפנים זאת ולהבין זאת כאשר אנחנו מתכננים את בניית החדר.

מיגון חדר קיים

מיגון חדר קיים מחיר – מדוע זה כל כך כדאי למרות המחיר?

מיגון חדר קיים מחיר הוא משפט שאנו שומעים הרבה אצל אזרחים הדואגים לחייהם ורבים עוד יותר בוחרים שלא לבצע את המיגון בגלל המחיר. אזרחים אלו מעדיפים להסתמך על המזל הטוב אך זוהי טעות חמורה. עליכם להבין כי חדר ממוגן הוא פשוט מציל חיים ואתם חייבים להבין זאת ולעשות הכול בכדי לבנות חדר ממוגן. קחו הלוואה, גייסו כסף מחברים ומשפחה בכדי שתהיה לכם הגנה מספקת כנגד איום הטילים.

מיגון חדר קיים מחיר

מיגון חדר פנימי עלות – קבעו תקציב ופעלו לפיו עליכם להבין כי מיגון חדר פנימי עלות הוא נושא חשוב ביותר אך אתם חייבים לזכור כי אין זה אומר שאתם צריכים להקדיש לכך תקציב בלתי מוגבל. אתם צריכים להחליט מראש מהו התקציב שלכם וכך להחליט כמה כסף תוציאו על הפרויקט מבלי שתידרשו לחרוג מתקציב זה.

מיגון חדר פנימי

שיפור מיגון בדירה

שיפור מיגון בדירה – איך עושים את זה? מרחב מוגן הוא חשוב, וכשהוא חלק מהדירה הוא גם חוסך לנו זמן יקר מאוד ברגעי חירום. הבשורה הטובה

קרא עוד »
הפיכת חדר למרחב מוגן

הפיכת חדר למרחב מוגן

הידעתם כי ישראל מככבת מזה שנים ארוכות במדד האושר העולמי? הישראלים הם אחד העמים המאושרים בעולם ויתכן כי הדבר נובע מתחושת הקהילה המופתחת במדינה, בגלל

קרא עוד »

שיפור מיגון בדירה

שיפור מיגון בדירה – איך עושים את זה? מרחב מוגן הוא חשוב, וכשהוא חלק מהדירה הוא גם חוסך לנו זמן יקר מאוד ברגעי חירום. הבשורה הטובה

קרא עוד »
הפיכת חדר למרחב מוגן

הפיכת חדר למרחב מוגן

הידעתם כי ישראל מככבת מזה שנים ארוכות במדד האושר העולמי? הישראלים הם אחד העמים המאושרים בעולם ויתכן כי הדבר נובע מתחושת הקהילה המופתחת במדינה, בגלל

קרא עוד »
1-700-70-90-30