מטבח פונקציונלי ודקורטיבי הפנינה של השיפוץ דירה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שיפוץ כולל של הבית, המחייב יציאה ממנו אל דיור חלופי זמני, מאפשר שיפוץ יסודי של המטבח, לרבות הריסת קירות בו הוספת מחיצות,שיפוץ דירה הכולל  החלפת ריהוט וציוד ישנים בו בחדשים, הוספת פרקט או ריצוף בקרמיקה, חיפוי חדש של קירות, מיקום שונה של ציוד קיים או שינוי כללי כאשר נוספים במטבח ציוד ואביזרים חדשים.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

חידוש מטבח ההופך אותו למתחם שנוח יותר לעבוד בו, שבמרכזו נשמר חלל גדול מספיק לתנועה, שמיקום הדברים בו מקל על הגישה אל הציוד בעת הכנת האוכל, שהמטבח כולו הוא מתחם בטיחותי גם עבור ילדים, כל אלה הם דברים שצריכים להילקח בחשבון בעת השיפוץ.

חידוש מטבח מאפשר שינויים מתחייבים שהם תוצאה של ניסיון מצטבר בשימוש במטבח הקיים. לא אחת תוך כדי תנועה חשים במגבלותיה בגלל סיבות שונות והשיפוץ הוא הזדמנות מצוינת לתת מענה למגבלות אלה, לצמצמן ואף לבטלן, ככל שניתן.

חשיבות הייעוץ המקצועי

תמיד רצוי להעדיף את שירותיה של חברת מטבחים מקצועית, העובדת על פי תקן האיכות הבינלאומי I.S.O 9001  המשתמשת בטכנולוגיות ייצור ועיצוב מתקדמות ומשוכללות, חברה שיש לה ניסיון רב שנים, היכרות עם מגמות רווחות בעולם בתחום המטבחים.

חשוב לדעת, כי ייעוץ של אנשי מקצוע עשוי לחסוך ללקוחות שני משאבים יקרים מפז: זמן וכסף. תחת קורת גג אחת מתבצע הייצור, השיווק וניתן השירות. כאשר יש לכם כתובת אחת, קל יותר לתכנן ולבצע ולקבל מוצר מוגמר בתוך מסגרת זמן מוגדרת ומוסכמת מראש.

אחד החללים הכי חשובים בבית, הוא ללא ספק חלל המטבח. זה חלל בו אנחנו מבלים שעות ארוכות במהלך היום, בין אם זה בבישול, אפייה והכנת אוכל ובין אם זה לסיבות אחרות. אנחנו משקיעים לא מעט זמן בתכנון ועיצוב של המטבח וגם לא מעט כסף בתהליך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30