1700-70-90-30

מה מיוחד בפיגום זקיף?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

פיגום זקיף הוא סוג של פיגום שעשוי בדרך כלל מעמודי פלדה, עץ או פלסטיק המחוברים זה לזה עם קורות צולבות ופלטה אלכסונית. ניתן להקים פיגומים מסוג זה במהירות ובקלות ללא צורך בכלים או מיומנויות מיוחדות, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור אתרי בנייה או מקומות אחרים בהם יש צורך לבצע מטלות רגישות בזמן במהירות.

ניתן להשתמש בפיגומי זקיף כמבנה זמני עד לביצוע בנייה קבועה. פיגומי סנטינל היא מערכת פיגומים המשתמשת בסדרה של מגדלים על מנת לספק הגנה לפועלי בניין. פיגומי זקיף מורכבים בדרך כלל ממגדלי פלדה או אלומיניום שנועדו לעמוד בעומסי רוח וסיממיות. מגדלים אלו מחוברים באמצעות מערכת של כבלים וחוטים, אשר יכולים לשמש להנפת חומרים לאוויר או להורדתם למטה.

פיגום זקיף- סוג של פיגום

פיגום זקיף לאתר בנייה הוא סוג של פיגום, אשר תוכנן לשימוש חוזר, וניתן להשתמש בו עבור מבנים זמניים או קבועים. פיגומי זקיף הם דרך יעילה לבנות מבנה שניתן לעשות בו שימוש חוזר ולהחליפו לאחר השלמת הפרויקט. זה גם יכול להפחית את הסיכון לפציעות באתרי בנייה. השימוש בפיגומי Sentinel מסייע בהפחתת עלויות על ידי הפחתת מספר הנסיעות הנדרשות על ידי העובדים, כמו גם חיסכון בזמן בפרויקטי בנייה.

פיגומי סנטינל היא מערכת בנייה המשתמשת בסדרה של מוטות פלדה לתמיכה במבנה המבנה. מערכת זו נמצאת בשימוש במדינות רבות, כולל ארצות הברית וקנדה. הוא פותח בסוף המאה ה-19 ונכנס לשימוש בתחילת המאה ה-19. השימוש הראשון הידוע בסוג זה של פיגומים היה על ידי ויליאם לה ברון ג'ני, שהשתמש בו כדי לבנות את בניין ביטוח הבית המפורסם שלו בשיקגו, אילינוי. פיגומי זקיף נמצאים בשימוש עשרות שנים ומשמשים כיום למטרות שונות כגון אתרי בנייה, שיפוץ מבנים, או אפילו למצבי חירום.

פיגומי סנטינל הינה מערכת פיגומים אשר תוכננה במטרה לספק הגנה לעובדים העובדים באתרי בנייה. פיגום זקיף מורכב משלושה מרכיבים עיקריים: בסיס, עמוד וקורה צולבת המחוברים יחד עם כבלים או חוטים ליצירת קו בלתי שבור מקצה אחד לשני. הבסיס מונח על הקרקע ומספק יציבות למבנה תוך הגנה על העובדים מפני נפילות או תאונות הנגרמות על ידי משטחים לא אחידים.

פיגום זקיף

סנטינל פיגומים היא מערכת פיגומים שפותחה על ידי חברת Sentinel שבסיסה בבריטניה. המערכת מספקת דרך בטוחה ואמינה לעבודה באתרי בנייה. פיגומי סנטינל נועדו לספק שכבת בטיחות נוספת לעובדים העובדים בבניינים רבי קומות, גשרים ואתרי בנייה אחרים. הוא מורכב מסדרה של מוטות המחוברים בחבל תיל. החבל מחובר למבנה כך שלא ייפול ויגרום לכל נזק או נזק במקרה של עמוד אחד או יותר.

פיגומי סנטינל היא מערכת בטיחות באתר בנייה המשתמשת במגדל טלסקופי ליצירת מערכת מעקה בטיחות. מגדל הסנטינל משמש כתמיכה האנכית למעקה הבטיחות וכפלטפורמת העבודה. פיגומי סנטינל היא מערכת בטיחות באתר בנייה המשתמשת במגדל טלסקופי ליצירת מערכת מעקה בטיחות. מגדל הסנטינל משמש כתמיכה האנכית למעקה הבטיחות וכפלטפורמת העבודה. מגדל סנטינל בנוי מצינורות אלומיניום באיכות גבוהה ותוכנן להרכבה קלה עם כלים סטנדרטיים, כגון ברזלים, פטישים, מפתח ברגים וכו'. ניתן להקים אותו תוך דקות עם אדם אחד בלבד באתר וניתן להסירו תוך דקות. כאשר אין צורך.

רוצים לדעת איזה פיגומים נוספים יש? לחצו כאן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30