1700-70-90-30

מה זה קבלן רשום?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה לצפות ממנו. זה גם מספק עצות כיצד לנווט בתהליך זה אם אתה שוקל להיות קבלן. על מנת לקבל רישיון כקבלן במדינת קליפורניה, עליך להיות בעל כישורים מסוימים ולעבור מבחנים מסוימים. כישורים אלה כוללים. מאמר זה יספק כמה עצות כיצד להתכונן למבחנים אלו כדי שתוכל לקבל רישיון כקבלן.

רישיון הקבלן

רישיון הקבלן הוא סוג של רישיון המאפשר למחזיק לספק שירותים ללקוחות ללא צורך בהעסקה בחברה.רישיון הקבלן אינו משמש בדרך כלל עבור אנשים שעובדים בעסק שלהם. הוא משמש בדרך כלל פרילנסרים, יועצים וקבלנים עצמאיים. ניתן להשיגו על ידי מעבר בחינה או על ידי השלמת דרישות השכלה ספציפיות. רישיון קבלן הוא סוג של רישיון המאפשר למישהו לעבוד בחברה ללא אילוצים של שכיר. הם ידועים גם בתור קבלנים עצמאיים, פרילנסרים או יועצים. ההבדל העיקרי בין עובד לקבלן הוא שהעובדים מקבלים הטבות ואילו הקבלנים לא. כמו כן, קיימות תקנות שונות החלות על שני סוגי העובדים.

קבלנים רשומים

קבלן רשום הוא אדם שנרשם בממשלה לעבוד בפרויקטי בנייה. קבלן רשום הוא מי שהוסמך לעבוד בפרויקטי בנייה על ידי הממשלה. הם צריכים לעבור תהליך קפדני ולהיבדק לפני שהם יורשו להתחיל לעבוד. כשאתם שוכרים קבלן רשום, מובטח לכם שהוא יספק שירותים איכותיים ולא ינצלו את הכסף שהרווחתם בעמל רב. קבלנים רשומים הם בעלי עסקים בעלי הזכות לעבוד כקבלנים עצמאיים. עם סטטוס זה, הם יכולים להגדיר את שעות הפעילות שלהם ולבחור את הלקוחות שלהם.

הרעיון של קבלנים רשומים הוא לתת לבעלי עסקים את החופש לעבוד בתנאים שלהם תוך שהם עדיין מוגנים על ידי חוקים ותקנות החלים על כל העובדים. השימוש בקבלנים גדל בשנים האחרונות, כאשר מספר המועסקים כקבלנים בארה"ב עלה ביותר מ-50% בין 2005 ל-2015". כתוצאה מכך, יש כיום יותר קבלנים מאשר עובדים בארה"ב, על פי מחקר של הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה. השימוש בקבלנים לא רק גדל אלא גם הופך למיינסטרים יותר ומקובל על המעסיקים, על פי דו"ח של CareerBuilder.

קבלנים רשומים נדרשים לפעול לפי כללים

המונח 'קבלן רשום' הוא מעמד מוכר על פי חוק המוענק לעובד שהוזמן לעבודה בענף הבנייה. קבלנים רשומים נדרשים לפעול לפי כללים ותקנות מסוימים שנקבעו על ידי מועצת ההכשרה של תעשיית הבנייה (CITB). ישנם כמה הבדלים עיקריים בין קבלן לא רשום לקבלן רשום. אחד ההבדלים החשובים ביותר הוא שלקבלן לא רשום אין כל זכויות משפטיות בכל הנוגע להעסקתו. קבלנים רשומים הם סוג של עובדים עם מערך זכויות ספציפי, שעובד בחברה על בסיס שעתי. הם יכולים להיות מועסקים על ידי סוכנות או ישירות על ידי החברה. ההבדל העיקרי בין קבלנים רשומים לעובדים רגילים הוא שהם אינם זכאים לגמול שעות נוספות וזכות לקחת חופש. לקבלנים רשומים יש הטבות תעסוקה מסוימות כגון ביטוח בריאות, תוכניות 401(k), חופשת מחלה בתשלום ועוד. שעות העבודה שלהם יכולות להיות גמישות והם לא נדרשים להקפיד על שום קוד לבוש ספציפי.

למידע נוסף מוזמנים לבקר באתר שלנו בכתובת: https://hatikva.org.il

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30