1700-70-90-30

מה הטיימינג הנכון לביצוע בדק בית?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

חברות רבות מציעות לספק לכם שירותי בדק בית בשביל השקט הנפשי שלכם. אך על מנת שתוכלו להזמין חברה כזאת או אחרת יהיה עליכם להבין מהו הטיימינג הנכון. הרי לא תרצו להביא אליכם לבית חברה מקצועית לבדק בית, אך היא תגיע בתזמון רע. השאיפה שלכם תהיה לאתר את הליקויים השונים בזמן האידיאלי, עוד לפני שתצטרכו לשלם עליהם ביוקר. מי שנזכר מאוחר מידיי עלול למצוא את עצמו משלם עשרות אלפי שקלים ללא כל הצדקה אמיתית. מי שנזכר מוקדם מידיי עלול שלא לאתר את הליקויים שנמצאים ממש מתחת לאף.

 

בעת כניסה לדירה חדשה מקבלן

נכנסתם לדירה חדשה מקבלן? זה שהדירה עצמה נראית חדשה לגמרי לא אומר דבר. יהיה עליכם לעשות בדיקה מקיפה לתשתיות של המבנה על מנת לאתר ליקויים שונים. חלק גדול מאוד מהליקויים נמצאים במבנה עוד משלב הבנייה שלו. לכן אחרי שתקבלו שירותי בדק בית תוכלו להיות רגועים ולדעת כי אתם נכנסים לדירה תקינה. אל תיתנו לנראות המרשימה של הדירה לתעתע בכם או לגרום לכם לזנוח את הרעיון הזה.

 

בעת כניסה לדירה יד שנייה

רכשתם דירה יד שנייה? בדומה לרכישת דירה חדשה מקבלן, ההתרגשות שלכם תהיה גדולה מאוד. אתם רק תחשבו על כך שסוף כל סוף אתם מגשימים את החלום שלכם. אך תיזכרו כי לרוב הדירות האלה הן דירות שקיימות כמה שנים או כמה עשרות שנים. בעל הדירה לא תמיד ישקף לכם את המציאות בדיוק כמו שהיא, לעיתים הוא אפילו יעגל פינות. על ידי קבלת שירותי בדק בית תוכלו לדעת את האמת בדיוק כמו שהיא. תוכלו לאתר ליקויים שונים שבעל הדירה לא ממהר לחשוף אותם בפניכם.

 

לפני שיפוץ של דירה קיימת

החלטתם לשפץ את הדירה הקיימת? מוטב כי לפני שתשפצו את הדירה תכירו את כל הליקויים השונים שקיימים בה. כך לאחר השיפוץ תקבלו דירה שנראית ומרגישה כמו דירה חדשה לגמרי. על מנת שזה יקרה יהיה עליכם לקבל שירותי בדק בית של חברה מנוסה ומקצועית. החברה תאתר את כל הליקויים הקיימים, ותציג אותם לפניכם טרם תחילת השיפוץ. אתם תוכלו לבחור את אנשי המקצוע השונים ולבקש מכם לתקן את הליקויים האלה.

 

תעשו בדק בית בשביל השקט שלכם

אינכם עומדים לשפץ או הדירה, ואתם גם לא מתכננים למכור אותה? זה לא אומר שאתם לא צריכים לקבל שירותי בדק בית. על מנת שתוכלו לדעת כי הכל נמצא תחת שליטה, אנו מציעים לכם בכל כמה שנים להזמין חברת בדק בית. החברה תאתר את כל הליקויים שנמצאים ממש מתחת לאף שלכם, כאלה שיכולים להביא נזק רב. אם תתפסו את הליקויים בזמן תחסכו לעצמכם אלפי שקלים על תיקון הנזק שהם יביאו איתם. מהסיבה הזאת חובה לבצע בדק מקיף לבית כל כמה שנים באופן קבוע ורציף.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30