1700-70-90-30

מדוע חשוב לבצע הדברת מזיקים בבניין מגורים אחת לתקופה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

בנייני מגורים מהווים גן עדן למזיקים, שכן היכן שגרים אנשים, תמיד יהיו מקורות מזון זמינים עבורם, כמו גם מקומות מסתור בתוך הבניין. מזיקים אלו הינם רבים ומגוונים וכוללים חרקים שונים, מעופפים, מכרסמים ועוד, והמשותף לכולם הוא היכולת שלהם לגרום נזק לבריאות האדם ו/או לרכוש. זוהי הסיבה למה חשוב להדביר בנייני מגורים לפחות פעם בשנה, לא רק לצרכי טיפול אלא גם למניעה. כמובן שאין לנסות ולבצע את ההדברה באופן עצמאי אלא כדאי לעשות זאת עם חברת הדברה בעלת ניסיון בהדברת בניינים. אילו שיטות הדברה תציע לכם חברה שכזאת ומהם הדגשים בבחירתה? הנה התשובות.

 

החשיבות הגבוהה של הדברת בנייני מגורים

דיירים רבים מזלזלים בחשיבות ההדברה של הבניין שלהם, מסרבים להשתתף בהוצאה הכספית שדורש הועד עבור הזמנת הדברה, ובסופו של דבר משלמים על כך ביוקר. אחת מחברות ההדברה הפועלת בישראל היא חברת פסט מאסטר שמבצעת הדברה נגד מזיקים בבנייני מגורים משותפים בכל הארץ.

 

צוות פסט מאסטר מסביר מדוע חשוב לבצע זאת באופן קבוע ומהן הסיבות לכך:

  • שמירה על הבריאות – חלק מהמזיקים יכולים לפגוע בבריאות האדם, לעיתים אף בצורה קשה. מבין המזיקים שלהם פוטנציאל הפגיעה הרב ביותר ניתן לציין יתושים, צרעות, עקרבים, פשפשים, קרציות וגם מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות.
  • איכות חיים – ממש לא נעים להיתקל בתיקנים או בשיירת נמלים בכל פעם שיוצאים מהבית ועוברים בלובי, בזבובים או ברחשים שנכנסים לתוך הפה והעיניים כשיורדים לזרוק את הזבל ונכנסים לחדר האשפה, או בחרקים למיניהם שיכולים לעקוץ כשיושבים בגינה של הבניין.
  • מניעת נזק לרכוש – קיימים גם סוגי מזיקים שללא הדברה שלהם יכולים לגרום נזק אדיר לרכוש ואף ליסודות הבניין עצמו, למשל כאשר מדובר על טרמיטים. במקרה של עכברים וחולדות הם אף יכולים לכרסם את החפצים שבמחסני הדיירים וחוטי חשמל למיניהם בבניין, וישנם חרקים שגם יכולים להרוס את הצמחייה שבגינה.

 

ככל שתקפידו על ביצוע הדברה תקופתית לבניין שלכם, כך תימנעו מאותן תופעות לא רצויות ותטפלו במפגעים מייד עם הופעתם.

 

כיצד מבצעים הדברה בבניין מגורים?

ישנן מספר שיטות שבאמצעותן מדבירים בנייני מגורים:

  • ריסוס – זוהי שיטת ההדברה היעילה ביותר והיא מתבצעת באמצעות שימוש באמצעים כימיים שמסוגלים לחסל אוכלוסיות גדולות של מזיקים. שיטה זו נפוצה עבור הדברה בפתחי הביוב נגד ג'וקים וחולדות, הדברה נגד נמלים, יתושים וזבובים וגם לשם טיפול בקן צרעות.
  • לכידה – במקרים מסוימים פעולת הלכידה עדיפה על פני שימוש ברעלים ולעיתים אף מוכתבת על פי חוק. למשל, הדברה של נחש על פי חוק מחויבת לביצוע על ידי לכידה, מבלי להרוג אותו. כמו כן, עדיף ללכוד מכרסמים מאשר להרוג אותם, משיקולים הומניים.
  • אמצעים נוספים – הדברה של בניין מגורים יכולה להתבצע גם באמצעות פיזור של פיתיונות ג'ל מורעלים, שיטות ירוקות ואורגניות באמצעות חומרים טבעיים ועוד, כשלכל בניין נתפרת אסטרטגיית ההדברה המתאימה ביותר, בהתאם למצב וסוג המזיקים שעומדים על הפרק.

 

הדברת בניין מגורים – דגשים בבחירת החברה

כאשר אתם מחפשים חברה עבור ביצוע הדברה בבניין מגורים משותף, חשוב מאוד שתשימו לב עם מי בדיוק אתם מתקשרים. הדברה של בניין מגורים נחשבת לדבר מאוד מורכב, מאחר והיא כוללת מספר רב של פעולות שצריך לבצע בתוך ומחוץ למבנה. רק חברה מקצועית באמת תדע כיצד לבצע את כל הפעולות הנדרשות על הצד הטוב ביותר, וכערובה לכך היא תעניק לכם תעודת אחריות בכתב לכמה חודשים לפחות. בנוסף, יש לוודא כי העובדים שלה הם מדבירים מורשים, שהיא משתמשת אך ורק בחומרי הדברה שקיבלו את אישור המשרד להגנת הסביבה וכי שעות העבודה שלה מגוונות, כך שניתן יהיה לתאם מולה בשעה נוחה שלא תפריע יותר מידי לשגרת החיים בבניין.

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30