1700-70-90-30

מבנה מסוכן עיריית תל אביב

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תל אביב היא הבירה הכלכלית של מדינת ישראל ולעובדה זו יש משמעויות רבות והשפעות מרחיקות לכת על תושבי העיר. אמנם מחירים הנדל"ן טיפסו בכל הארץ אך ניתן לומר בפה מלא כי בתל אביב המחירים שברו שיאים וכל הזמן עולים עוד ועוד.

מבנה מסוכן עיריית תל אביב

 עם זאת, עלינו לזכור כי תל אביב היא עיר עתיקה יחסית במדינת ישראל בת יותר ממאה שנים וככזאת מצויים בה אלפי בניינים ישנים אשר נבנו לפני אלפי שנים. חלק מהבניינים הללו הוא מסוכן לציבור ואסור לגור בו. עליכם להכיר את חוקי העזר של תל אביב בנוגע אל מבנה מסוכן עיריית תל אביב וזאת בכדי לדעת האם הבניין שאתם גרים בו הוכרז כמסוכן או בניין שאתם רוצים להשקיע בו הוכרז כמסוכן. לעיריית תל אביב מחלקה שלמה שכל תפקידה הוא לפקח על נושא הבניינים המסוכנים והיא מבצעת אכיפה מוגברת בתחום זה. אתם יכולים לפנות אל המחלקה בכדי לקבל פרטים נוספים על בניינים בהם אתם מתעניינים ובכדי לדעת האם הם הבניינים הללו נופלים תחת קטגוריה זו. כך תדעו כיצד לפעול ומה לעשות אם הבניין שבו אתם מתעניינים מוכרז כמסוכן.

מבנה מסוכן עיריית תל אביב – בחרו חברה המתמחה במבנים מסוכנים בכדי לשפץ את המבנה

שימו לב המשפט כי מבנה מסוכן עיריית תל אביב נדרש לעבור  אינו אומר כי זהו סופו של הבניין ובהחלט ניתן למצוא מבנים רבים שהיו מסוכנים בעבר ושופצו ועברו שיקום מבנים לחלוטין כך שהיה ניתן לגור בהם ולחיות בהם. אך בכדי להבטיח כי המבנה ישופץ בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים לפנות אל חברה קבלנית המתמחה בשיפוץ מבנים מסוכנים. אתם חייבים להבין כי מבנים מסוכנים מחייבים עבודה זהירה יותר והם דורשים מומחיות רבה יותר ועל כן לא כל קבלן יכול לבצע זאת כהלכה. לכן כאשר אתם פונים אל חברה שתשפץ בניין מסוכן בדקו בהיסטוריה שלה אם היא שיפצה כבר בניין כזה והאם אתם יכולים להפקיד בידיה את הפרויקט בלב שקט.

מבנה מסוכן עיריית תל אביב – זכרו כי בכל קושי קיים סיכוי לרווח

כאשר אנחנו שומעים על מבנה מסוכן עיריית תל אביב אנחנו ישר מדמיינים מבנה מט ליפול המסכן את יושביו ומהווה סכנה בטיחותית חמורה. על כן הקונוטציה שיש לנו ממבנה כזה היא שלילית ורעה. אך האמת היא שכל מבנה כזה טומן אפשרות לרווח ניכר למשקיעים ערמומיים היודעים לנצל את המצב לטובתם ומעוניינים לשפץ את הבניין ואת זאת אתם צריכים לזכור.

מבנה מסוכן עיריית תל אביב

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

החלקת בטון יבש

  החלקת בטון היא תהליך המתבצע על ידי גיבושן של מספר פעולות, שבסופן התוצאה היא בטון חלק, מראה אסתטי, ובעל גימור מושלם. תהליך החלקת בטון

קרא עוד »

הכרזה על מבנה מסוכן

בתים ישנים נפוצים במדינה יותר ממה שאתם חושבים, המתיישבים הראשונים הגיעו למדינה לפני כמעט מאה חמישים שנה וישר התחילו לבנות כאן בניינים ולצד זאת ישנם

קרא עוד »

שיפוץ מבנים מסוכנים

למרבה הצער יש היום בישראל לא מעט מבנים שנחשבים למסוכנים. יש גם כמה קריטריונים בסיסיים שהובילו להגדרה הזו, וכדי להימנע מקנסות כבדים או צווי הריסה,

קרא עוד »
1-700-70-90-30