לקוחות ממליצים

יוסי אורמן

חברת עידן 67 שזכתה במכרז לבניית 120 מרפסות, בבנינים חכים אליהו 4 ובוייס יעקב 2, ביצעה את עבודתה ללא דופי, למכרז ניגשו 14 חברות גדולות בתחום בניית מרפסות. עבודת בניית המרפסות על ידי חברת עידן התבצעה ביעילות ובמהירות, ולמעשה החיים במהלך בנת המרפסות המשיכו כרגיל עם מעט מאוד מטרדים. חברת עידן שמה לדגש את תחום שרות הלקוחות והקפידה לבנות את המרפסות עם חומרי הבנייה האיכותיים ביותר. ברצוני לצין במיוחד את העובדה שבבנינים שלנו, החברה הייתה צריכה לתת פתרון הנדסי להרבה תופעות לא קלות. אינני זוכר איזה שהיא בעיה ובכל תחום שלא קיבלה פתרון מיידי ויעיל מצד בעלי החברה.

אלי מור

עידו ונתן יקרים, בפרוס עלינו חג ראש השנה אנו מבקשים לברך אתכם ולאחל לכם שנה טובה ומתוקה. בראש השנה הקודם לא יכולנו להאמין שבחג הקרוב נשב כולנו במרפסות ונטבול את החלה בדבש. והנה החיים במרפסת ״דבש״ כמו שנאמר. השנה שחלפה הייתה מורכבת לדיירים ולכם, לבנות פרוייקט בסדר גודל כמו שלנו זה חתיכת ארוע מורכב ומסובך, הוא דורש מימניות בניה, תכנון עבודה, ניהול צוותים מכל מגוון מקצועות הבניין, טיפול בדרישות מגוונות ולעיתים מוזרות של דיירים, לשמוע טענות ולטפל בחדווה וברצון בכל אחת מהפניות, לעזור ולהתקדם תוך מתן פתרון ומענה לכל מה שועמד בדרך. ניהלתם וביצעתם את הבניה תחת הלחץ של כ 500 דיירים בשני בנינים בני 15 קומות, להם למעלה מ 200 כלי רכב שחלקם הגדול נאלץ לחפש חניה ברחוב במהלך השנה. בחודשיים האחרונים במהלך מסירת המרפסות לדיירים הוכחתם שבענף הבניין יש קבלן שמאזין לדייריו, מקשיב קשב עמוק לבעיות שלהם ופותר את כולן בהצלחה מירבית. עשיתם זאת בנועם, הייתם לצידנו ברגעים לא פשוטים של משברים עם בעלי מקצוע, של התמודדות עם אדריכלית שלא עמדה ביעדים שהבטיחה ולא סיפקה את השירות שעליו סיכמנו. הייתם לצידנו גם במקרים בהם לא צדקנו והדרישות שלנו היו מוגזמות. אתם ראויים לכל שבח, אין ספק שחברה מצליחה נבנית על ידי לקוחות שמחים, ואנחנו מאד שמחים.   אנו מאחלים לכם בריאות טובה ושמחות עד 120 כמספר המרפסות שבניתם בפרוייקט שלנו

וועד הבית שזר 15

הם קבלנים מצויינים לגמרי. היתרון הגדול שלהם, הם עושים את העבודה כמו שצריך, מסיימים את העבודה עד תום ועומדים בזמנים. הם חברה על הכיפק, אני ממליץ עליהם בחום, חברה רציניים שיודעים לעבוד. הקבלן נמדד באיך הוא מסיים את העבודה, הם יודעים לעשות מופע של סיום עבודה מבינים עניין. אני לגמרי ייקח אותם לעוד עבודות.

וועד הבית הרב קוק 26 נתניה

תוספת מרפסות ושיפוץ חזיתות אנשי מקצוע מדהימים, מגיעים בזמן ואת כל הריגקטים הם תיקנו. היה חשוב לנו שהדיירים יהיו מרוצים ולא היה מישהו שלא היה מרוצה. קבלן מומלץ מאוד לתוספת מרפסות שמש ושיפוץ חזיתות. בדקנו קבוצה של אנשים, והם נבחרו. אני מרוצה וממליץ עליהם.

מהנדס מועצה מקומית מגידו

"חברת עידן הפגינה הקפדה על רמת ביצוע גבוהה, עמידה בלוחות זמנים ומוכנות לעזרה במקרים חריגים" 

משפחת גורדצקי

ברצוני להמליץ על "קבוצת עידן" כקבלן מפתח. בניתי בנשר במגרש על צלע ההר. התלבטתי בבחירת קבלן, מפקח, מנהל עבודה. השיקול הכספי מהווה בסיס כבד בהחלטה ועל פניו היה נדמה לי ש"קבלן מפתח" יקר יותר, אך נוכחתי לדעת שאין הדבר נכון, במיוחד כאשר הפיתוח קשה ואתגרי בגלל התנאים הטופוגרפיים. בגלל נסיונכם הרב, כל הביצוע נראה פשוט ונדהמתי ממהירות העבודה, התכנון והביצוע, הייתם קשובים לשאלותי וההסברים שנתתם לי לאורך התהליך הרגיעו אותי מאד. היתה לי תחושה שיש "אבא" לבניה והייתי שבע רצון שהחלטתי לעשות את הקשר אתכם. כה לחי לקבוצת עידן. עלו והצליחו!!

משה ציון – אדריכלים בע"מ

הריני לאשר כי משרדנו תכנן את פרויקט שכונת רמות יצחק "וילה בוטיק", נשר. התרשמנו כי הקבלן עבד בסטנדרטים גבוהים מאוד של בנייה תוך הקפדה על דיוק בביצוע וירידה לפרטים הקטנים. התרשמנו מנכונותו להיות קשוב לדרישותינו גם שהצגנו שינויים רבים בהתאם לצרכי הפרויקט ובסופו של דבר אנו יכולים לציין שהפרויקט בוצע בהתאם לחזון התכנוני שלנו.

בניית וילה ביתן אהרון

אני יכול להגיד עליהם רק דברים טובים, הם בסדר גמור, עבדו כל יום גם בלילה שהיה צריך. אין לי מילים, אני מרוצה מאוד, אני ממליץ לחברים שלי עליהם. הם ניהלו את הפרוייקט מההתחלה ועד הסוף עם הרבה הקשבה ואכפתויות, זה נדיר. היו פעמים שהיו שיקולים של עיצוב והם עלו על השכל ומה שהם המליצו זה מה שקרה. הם הקדימו את הזמנים, הייתי מופתע היה תענוג, קיבלתי מעל ומעבר. ראיתי שיש להם את המבט הנכון, של מישהו שרוצה ומסגול לעשות עבודה, ראיתי עבודות שלהם והבנתי שנפלה לי הזדמנות מצויינת, כל מי שפגש אותם היו מרוצה מהם. הם ידעו לעמוד על שלהם שמישהו מפשל הם יודעיעם להעמיד אותו במקום, הייתה משמעת, האתר היה מאורגן ונקי, שמרו על הציוד היו מאוד אדיבים, מבחינתי אין לי מילים.

דני קוטה – מפקח בניה

הריני לאשר כי חברת עידן 67 ביצעה תחת פיקוחנו פרויקט הנדסי מורכב מאוד של בניית 30 וילות על צלע הר בנשר. הקבלן עבד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בנייה תוך שימת דגש מיוחד על נושא הבטיחות, עידן 67 הפגינה מקצוענות הנדרשת לעמידה בפרויקט הנדסי בעל מורכבות שכזאת וכל זאת תוך עמידה בלוח הזמנים.

אריה נוח – קיבוץ חולדה

את המגרש בחולדה רכשתי עם רצון להקים בית חלומות למשפחתי באזור שלו ופסטורלי, פחדתי שלא אעמוד במחיר שהקצבתי לעצמי, שאמצא את עצמי מול הוצאות אדירות שלא צפיתי(בלת"מ), שאצטרך להתמודד עם ספקים ובעלי מקצוע מול היצע אדיר של חומרים וטכנולוגיות בניה ומחמת אי הבנתי בתחום אעשה בחירות שגויות. הרתיעו אותי סיפורי חברים על תקלות וכשלים, אי עמידה בלו"ז כשכל דבר כזה מתורגם מיד להוצאה כספית נוספת. הייתי משותק. חברים המליצו לי על חברת "עידן בניה", ברשותי בית שקיבלתי בזמן, בעלות שהגדרנו, בניה איכותית, אחריות קבלן ובנוסף אנשים נפלאים שנתנו לי תחושה של אכפת לאורך כל הדרך מאוד ממליץ.

מאיר לוין – וועד המרפסות

אנו מאשרים כי כל העבודות הסתימו .הבניה של המרפסות נותנת מראה חדש ומרשים לבנין. ועל כך אנחנו שמחים וגאים., כמו כן להדגיש את מחויבות החברה לטיפול שוטף בבעיות במשך שנה מסיום העבודות, דבר שמתבצע בצורה שוטפת ולשביעות כל הדיירים. הבחירה בעידן 67 כקבלן הביצוע הוכיחה את עצמה ואנחנו מאחלים להם המשך הצלחה ועבודה פוריה וטובה כפי שעשו אצלנו.

כינרת 14 בכפר סבא.

לכל מאן דבאעי                                                                           נובמבר 2018     חברת עידן 67 בע"מ   הנני יו"ר ועד בית ברחוב כינרת 14 בכפר סבא. מודיע בזאת כי העסקנו את חברת עידן 67 בע"מ לביצוע שיפוץ כללי בבנין בו אנו מתגוררים. השיפוץ כלל חיפוי שליכט צבעוני בכל מעטפת הבנין, תוך ביצוע תיקוני תשתית/ברזל וכדומה וכן שיפוץ כללי של לובי הבנין וחדרי המדרגות בשם דיירי הבנין אני מודיע בזאת כי חברת עידן באמצעות הקבלן שי, עמדו בכל ההתחייבויות והסיכומים שנקבעו ואף מעבר לכך. החברה והקבלן היו נכונים ופתוחים לכל צורך וטיפלו בכל הבעיות שהתעוררו תוך כדי השיפוץ ולאחר סיום העבודות הקבלן עמד בלוח הזמנים שהוגדר בהתקשרות והיה נכון לפתור כל בעיה שהתעוררה לאחריה. ממליץ לבקר בבנין שלנו ולהתרשם מהעבודה וכן ניתן לפנות לח"מ לשם קבלת חוות דעת ממקור ראשון. בהצלחה יזהר לוי יו"ר ועד בית כנרת 14, כפר סבא   נייד 0548811403            
All articles loaded
No more articles to load

ב"ה                                                                                                                            כ"ח אדר א תשעט

                                                                                                                                                 5/3/19
 
שלום רב,
ברצוני להמליץ על חברת ע.י.ד.ן 67, בשמונת החודשים האחרונים, ביצענו באמצעותה שיפוץ מקיף פנים וחוץ לבניין של שלוש קומות בן קרוב ל90 שנים.
השיפוץ היה מורכב מאד עם הרבה דברים בלתי צפויים, חיזוקים, יציקות נוספות שנדרשו, עבודות טיח מורכבות וכו'.
החברה היתה פתוחה לשינויים אלו וידעה להתמודד איתם בצורה אכותית ובתמחור הגון.
קבלני המשנה שעבדו באתר היו מקצועיים ביותר ועשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בברכה יובל מיכאליס מלצט 38 ל אביב 

לכל מאן דבעי.

חברת עידן ביצעה שיפוץ הבניין בו אנו גרים .
מדובר בבניין שנבנה בשנת 1980 ברחוב טבנקין 31 בתל אביב. הבניין לא טופל כראוי במהלך השנים ונדרש טיפול מקצועי.השיפוץ בוצע באביב 2018.
חברת עידן  בסיוע חברת עזרה וביצרון נבחרה לביצוע השיפוץ.
ביצוע העבודה ולוח הזמנים כמו גם העלות עמדו בכל הציפיות ובמדדי הפיקוח המחמירים כגון דיוק בביצוע. ייעוץ לדיירים.שימוש בחומרים מתקדמים וכד'.
שיתוף הפעולה המצויין בין מנהלי הפרוייקט מטעם החברה ודיירי הבית ובמיוחד מנהל העבודה מר מוחמד מסארווה ראויים לציון ושבח מיוחדים.
בברכה ובתודה
משה טלמור
נציג הבית בפרוייקט