1700-70-90-30

למה כדאי לשלב לוחות סולאריים בזמן השיפוץ

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אתם עומדים לעשות שיפוץ בבית ורוצים לעשות זאת בצורה הכי יעילה שאפשר? תוהים מה זה אומר ועל איזה אלמנטים לא כדאי לוותר? אם כך, חשוב שתבינו: לוחות סולאריים הם הדבר הבא. למעשה, ניתן לראות שהיום כבר על הרבה מאוד גגות בישראל יש לוחות כאלה, וזה לא במקרה. ראשית, מחירי החשמל מופקעים ולכן ברור שכל אחד מאתנו יעשה הכול כדי להוזיל את העלות הזאת. שנית, הלוחות האלה למעשה עובדים בצורה פשוטה וחכמה מאוד. אם יש משהו שלא חסר בישראל אלה הם קרני שמש. אותם לוחות קולטים אותם וממירים את אנרגיית השמש לאנרגיה שאנחנו יכולים להשתמש בה. לכן ברור מדוע זה גאוני, שכן השמש, כידוע, בחינם.

 

מאיזו חברה כדאי להזמין לוחות כאלה?

האמת היא, שאם תעשו חיפוש אתם תגלו שהיום הרבה חברות מציעות למכור ולהתקין לכם לוחות סולאריים. עם זאת, לא כל חברה כזאת היא חברה שבאמת תרצו לעבוד מולה ולקבל ממנה שירות. לכן ברור מדוע אתם בדילמה, כי איך ניתן יהיה לבחור את הכי טוב? הלוחות הסולאריים עצמם חייבים להיות טובים וגם שירותי החברה. לכן כדאי שתבדקו כמה נתונים, כמו למשל:

 

  • האם ניתן לבחור בין לוחות בגדלים שונים בחברה שאליה אתם פונים?
  • האם החברה שבה אתם בוחרים מנוסה ובעלת וותק?
  • האם מדובר על חברה שיש לה מוניטין כחברה מובילה בתחום?

 

חשוב להבין שצריך גם לנקות את הפאנלים הסולאריים. לכן, אם תוכלו מראש לפנות אל חברה שמציעה גם שירותי ניקיון, או מכונות לניקוי, מה טוב. העניין הוא שכאשר הלוחות האלה נקיים, הם מבצעים עבודה הרבה יותר טובה. לכן, אם אתם כבר טורחים להתקין לוחות מהסוג הזה על גג ביתכם, מובן שכדאי יהיה לעשות הכול כדי להפיק מהם את המקסימום האפשרי.

 

כמה תשלמו?

אי אפשר לדבר על התקנה של פאנלים סולאריים ולא להזכיר גם את העלויות שלהם. חשוב להבין שהעלות מורכבת מכמה נתונים: סוג הלוחות שאתם קונים, מספר הלוחות וההתקנה עצמה. אם ננסה להבין מה יכול להשפיע על המחיר, אנחנו נראה שיש גורמים שונים שיכולים להיות רלוונטיים. למשל, השאלה מאיזו חברה תזמינו את השירות של ההתקנה ומאיפה תיקנו את הלוחות עצמם. קחו בחשבון, בנוסף לכל אלה, שיש גם עניין של דחיפות. למשל, אם החלטתם שאתם רוצים לוחות כאלה על גג ביתכם, תוך כדי השיפוץ שאתם עושים, ומדובר על תקופה עמוסה, יכול להיות שתשלמו יותר. מה שבטוח זה שאפילו אם בתחילת הדרך מדובר יהיה על השקעה כלכלית לא קטנה, זו השקעה שבהחלט תחזיר את עצמה. אתם תראו שמהר מאוד חשבונות החשמל שלכם יהיו הרבה יותר נוחים, אז למה לדחות את הדברים? בישראל יש שמש כמעט בכל ימות השנה ועם פאנלים סולאריים איכותיים תוכלו להפיק ממנה תועלת.

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30