1700-70-90-30

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אתם מתלבטים בין לימודי פיזיותרפיה ללימודי סיעוד? קודם כל, מדובר בהתלבטות משמעותית, בין שני מקצועות טיפוליים מעניינים ביותר, שדורשים כישורים חברתיים ולימודיים, ומצד שני תורמים רבות לחברה, ותחושת הסיפוק המלווה אותם, לא תסולא בפז. אז מה אם כן ההתלבטות? ומי מתאים לאיזה מקצוע? מוזמנים לברר בדיוק פה.

 

מה הם בדיוק לימודי פיזיותרפיה?

לימודי פיזיותרפיה יתנו לכם היכרות וידע בסיסי ומתקדם בכל הקשור לתפקודי האדם, הם תפקודיו הפיזיים והן הנפשיים. תלמדו באופן כללי על טבע ובריאות האדם, תרכשו יכולות אבחון מהמעלה הראשונה, ותלמדו להתאים שיטות טיפול שונות, אשר יעזרו לשיקום פיזיותרפי לפגיעות שונות. כדאי לדעת, המקצוע דורש גם ידע תיאורטי של שיטות מחקר וסטטיסטיקה, לאלה מכם שבסוף בכלל ירצו להמשיך בתחומי המחקר.

 

למי מתאימים לימודי הפיזיותרפיה?

נהוג לומר שהמתאימים ביותר ללימודי הפיזיותרפיה הם אנשים שרואים את עצמם בעולם הטיפול לפני הכל. כאלה שמתעניינים בתחומים רבים, גם במדעי הבריאות, בטבע ובפסיכולוגיה, ומוכנים להשקיע רבות בלימודים עיוניים, וכן, בתרגולים ואימונים פיזיים רבים. מדובר על מקצוע שמשלב יכולת גופנית לא מעטה, עם חוסן נפשי ורצון עז וכן, לעזור ולטפל באנשים.

 

מה לומדים בלימוד סיעוד?

לימוד הסיעוד בעצם מכשירים את האחים והאחיות הבאים, אלו שיוכלו לסייע לחולים בבתי החולים ובמרפאות, ידעו לתת עזרה ראשונה, לייעץ מבחינה רפואית בסיסית, לסייע במתן עזרה נפשית, ולעזור לרופאים, במקרים יותר מסובכים, בעזרה פיזית וטכנית בעיקר.

 

למי לימודי הסיעוד מיועדים?

לימודי סיעוד רלוונטיים בעיקר לאנשים שאוהבים מאוד לסייע ולעזור, שיש להם אינטראקציה חברתית טובה, והם בעלי סבלנות ויחס חם ואוהב לכל אדם. כמובן, שהחלק הפרקטי במקצוע מאוד משמעותי, ולסטודנט המתחיל לימודי סיעוד נדרשת משיכה ללימודי הרפואה והטיפול. שימו לב שלימוד סיעוד אמנם יקנו משכורת סבירה, אך אם ברצונכם להתעשר, לא זה המקום. מדובר בעבודה במשמרות, לעיתים בשעות מורכבות, והיא תובענית ולעיתים אף קשה. אתם תצאו מלימודי סיעוד עם ערכים ואהבה לזולת, אך תתפרנסו באופן בסיסי ביותר.

 

אז מה, לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד?

כפי ששמתם לב מדובר במקצועות טיפוליים, שאינם כל כך רחוקים אחד מהשני. אפשר לומר שאם אתם אנשים בעלי רצון ללמוד למידה יותר טכנית, ולעסוק אחר כך באימונים ותרגולים טכניים ופיזיים, כנראה שמקומכם יותר בלימודי הפיזיותרפיה. אם אתם נמשכים יותר לפן הטיפולי, הרפואי יותר והרגשי, כנראה שלימודי סיעוד יהיו רלוונטיים יותר עבורכם.

לסיכום, שני המקצועות הם מקצועות תובעניים, דורשים מאמץ פיזי ונפשי, אך גם מתגמלים מאוד. הסיפוק בסופו של יום העבודה לא ישתווה כמעט לשום עבודה אחרת. זכרו, בסוף, אם אתם אנשים יצירתיים ובעלי יוזמה, גם בלימודי סיעוד, וגם בלימודי פיזיותרפיה, תוכלו להוציא לפועל את רצונכם. זה פשוט תלוי בכם, ובמידת ההשקעה שלכם בעבודה.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30