1700-70-90-30

כניסת דיירים לבית פרטי חדש

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תהליך הכניסה לבית החדש יכול להיות דרך טובה לשפץ את הבית לפי הטעם שלכם. מה השלבים בשיפוץ הבית? במה אתם צריכים להתחשב במהלך שיפוץ הבית? הנה מה שאתם צריכים לדעת לפני הכניסה שלכם לבית החדש.

השלבים בשיפוץ הבית

הפוטנציאל הטמון בבית

שיפוץ בית פרטי שונה מפרויקט בניית בית פרטי לפני השיפוץ תערכו סיבוב בבית החדש ותראו מה הפוטנציאל הגלום בו. לפעמים מדובר בכמה תיקונים קטנים כמו צביעת הקירות והתקנת פרקט או תיקונים גדולים כמו הוספת חדר ממ"ד או בניית מרפסת חדשה בבית.

תקציב לתהליך השיפוץ

אתם צריכים לבדוק כמה כסף נשאר לכם לשיפוץ הבית אחרי קניית הבית, לקיחת המשכנתא, קניית ריהוט ואביזרים לבית ושכירת שירותי הובלות שיובילו במועד עתידי את הציוד מהבית הישן לבית החדש. ברגע שתדעו מה התקציב שלכם, תוכלו להכין רשימה של הדברים שאתם צריכים – שכירת אנשי מקצוע שישפצו לכם את הבית, בקשת אישורים מתאימים מהרשויות (בניית מרפסת, לדוגמא, מצריכה אישורים מהעירייה בגלל שאתם משנים את נוף העיר), חומרי הבנייה הנדרשים. במה צריך להתחשב? תמיד תשאירו כסף מסוים לבלת"מים וחריגות שרוב הסיכויים תיתקלו בהם במהלך השיפוץ או בניית בית פרטי.

חיפוש באינטרנט אחר רעיונות עיצוביים

אם אתם רוצים לחסוך את הכסף על מעצב פנים, תריצו חיפוש באינטרנט ותראו מה הכיוון העיצובי שאתם רוצים לתת לבית שלכם. בא לכם בית בסגנון כפרי? תראו מה אפשר להוסיף או לשפץ בכל חדר כדי לתת לו את הטאץ' הכפרי שאתם רוצים. במה צריך להתחשב? המוסיף גורע. לפעמים שיפוץ של ארונות המטבח תוך כדי שמירה על האותנטיות שלו, יכולים לצאת יותר יפה מאשר שיפוץ כללי של כל המטבח.

שכירת אנשי מקצוע אמינים

במהלך תהליך השיפוץ, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע אמינים שיבצעו לכם את השיפוץ ביעילות, אמינות ובזמן סביר. אם אתם רוצים לבצע עבודות חשמל, תעסיקו חשמלאים מוסמכים ואם אתם רוצים לבנות מרפסת או חדר חדש בבית, תעסיקו מפקח בניה שיפקח על הבנייה בבית שלכם. מפקח הבנייה עובד בשבילכם ותפקידו לפקח שמהלך השיפוץ נעשה בשימוש חומרים איכותיים על ידי צוות מיומן בעל ניסיון רב בעבודה.

קבוצת עידן לשיפוץ הבית החדש שלכם

קבוצת עידן חברה קבלנית שיש לה ניסיון רב בשיפוץ וחידוש בתים פרטיים. חברתנו מעסיקה בעלי מקצוע מומחים שיהפכו את הבית החדש שלכם לבית שתמיד חלמתם עליו! חשוב לנו להקשיב לרצונותיו של הלקוחות שלנו ולממש אותם תוך כדי הקפדה על חומרים בנייה איכותיים והיצמדות ללוח הזמנים והתקציב הרצויים.

מעוניינים להגיע לפגישת ייעוץ? התקשרו אלינו עכשיו לטלפון: 1700-70-90-30.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30