כמה עולה מטר בניה עד מפתח

מתעניינים רבים ברכישת מגרש לבניית בית חלומותיהם או בעלי מגרשים המעוניינים להגשים את חלומם ולבנות בית פרטי ושואלים את עצמם כמה עולה מטר בניה עד מפתח ?

בכדי לענות על השאלה יש לשאול מספר שאלות בכדי להבין פרטים נוספים אודות הבית אותו מעוניינים לבנות. זאת מכיוון ומחירי הבניה של קבלן מפתח משתנה בהתאם לאופי המבנה ואזור הגאוגרפי בארץ. כמה עולה מטר בניה עד מפתח – משתנים רבים. 

כמה עולה מטר בניה עד מפתח

תחילה חשוב להבין על מה בדיוק מדברים כאשר מדברים על עלות בניה של מטר מרובע עד מפתח. ראשית בכדי להגדיר גבולות גזרה המחיר למטר מתייחס רק למטר בתוך הדירה או הבית הפרטי אותו בונים ולא כולל בתוכו עלויות נוספות כגון פיתוח מגרש הן כתשלום לעירייה או לרשות המקומית והן בעבודות הפיתוח אשר מבצע הקבלן, כמה עולה מפקח בניה עבודות הפיתוח המתחילות כעבודות הראשונות בתהליך הבניה הכוללות חציבה בהר או חפירה בחול או באדמה בכדי להכין את גובה השטח לרצפת גובה האפס, אפס שבקומת הקרקע. כמובן שככל ששטח הבניה עליו מוקם הבית הררי ונדרשות בו עבודות חפירה ודיפון רבות מחיר עבודות הפיתוח הולך ועולה. אם באזורים שטוחים וישרים עלויות עבודות הפיתוח, שלב א' מסתכמות באלפי שקלים בודדים לעומת אזורים הרריים,חיפה למשל,בשכונת דניה ,יכולים להגיע לכדי מאות אלפי שקלים ואף להתקרב למיליון ש"ח רק עבור פיתוח המגרש ולא כולל עבודות גינון שבילים וכו'.

                                                                כמה עולה מטר בניה עד מפתח.

מה כולל מחיר מטר בניה, כמה עולה מטר בניה עד מפתח

כמו כן מחיר מטר בניה לא כולל את עלות בניית המרפסות של הבית. בדרך כלל עלות בניית המרפסות של הבית הנו כחצי ממחיר בניית השטח העיקרי של הבית.  

המחיר כולל מטבח, מזגנים, פרטי נגרות דלתות פנים וארונות רחצה , דלת כניסה תשתית חשמל ומים מלאה .

ככלל ,בניית בית חד קומתי יהיה יקר יותר למטר רבוע מבניית דו קומתי מכיוון שבקומה השנייה חוסכים כלונסאות ורצפה.

מחירים למ"ר עד מפתח: קבלן מפתח לעבודות בנייית וילות

  • אזור המרכז  – בניית וילה פרטית 9,000 -5,500 ש"ח למ"ר .
  • אזור עמק חפר –  בתים פרטיים 5,000-8,000 ש"ח למ"ר.
  • אזור הצפון והדרום  – בתים פרטיים 4,000-6,000 ש"ח למ"ר.

המחיר משתנה בהתאם לרמת המפרט חומרי הגמר ועוד .

קבוצת עידן מתמחה בביצוע עבודות הנדסיות עד מפתח בפרויקטים שונים בכל רחבי הארץ.

כמה עולה מטר בניה עד מפתח

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד