תוספת מרפסת

 תוספת מרפסות    

 בהוספת מרפסות יש תועלת כלכלית. תוספת מרפסת שמש מעלה את שווי הנכס בטווח שבין 10% ל – 20%.  ההבדל נובע  מהנוף  הניבט מהמרפסת :  נוף ים, שדות פתוחים או בנייני מגורים. מכיוון ובאזורים רבים אין עתודות קרקע לבניה חדשה השבחת נכסים במרכזי ערים מעלה את הערך באחוזים רבים ללא מאמץ.

גם המשקיעים כבר הבינו את התועלת ואת הרווח הכלכלי בהעלאת שווי הנכס ושכר הדירה אותו ישלם השוכר. יותר קל משמעותית למכור דירה עם מרפסת , במיוחד באזורים בהן קיים היצע של דירות עם מרפסות שמש.

 היום קיימות אפשריות מימון נרחבות בעליות נמוכות, ניתן לקבל הלוואות עד 15 שנה בריביות אטרקטיביות.

אין ספק שתוספת מרפסות הנה החלטה נבונה מושכלת ורציונלית, כאשר בוחרים בקבוצת עידן התהליך פשוט וכמעט ולא מורגש.

תוספת מרפסות שמש לבניין קיים

תוספת מרפסת

שלב ראשון בפרויקט תוספת מרפסת הנו לארגן מספר דיירים אשר ישמשו כחברי וועד המרפסות .מטרת הוועד היא לקדם את הפרויקט הן מבחינת ניהל הדיירים והן מבחינת התקשרות מול חברת בניה המתמחה בבניה ותכנון של מרפסות שמש.

חברות בניה המתמחות בתחום יכולות לבדוק במהירות מהן זכויות הבניה הקיימות בבניין ומהן המגבלות התכנוניות לביצוע פרויקט תוספת המרפסת.

החברה תוכל להכין לכם סקיצה אשר תמחיש לכם  את צורת המרפסת .

לאחר מכן יש להחתים את הדיירים על טופס הסכמה לתוספת מרפסות בבניין.

החתמת דיירים בפרויקט תוספת מרפסות

לאחר שהחתמתם יותר מ 75% מהדיירים על טופס בו הם מצהירים כי אינם מתנגדים לפרויקט, אפשר להתקדם לשלב הבא והוא בחירת החברה לביצוע הפרויקט.

בעת שבוחרים חברת בניה יש לוודא כי החברות שבוחנים בעלות רישיון קבלן בתוקף וכי הרישיון מתאים לביצוע עבודות בניה דוגמאת הוספת המרפסות בבניין שלכם.

יש לוודא כי לחברה ניסיון בבניית מספר פרויקטים של תוספת מרפסת שמש.

כמו כן יש לבחור מפקח בניה אשר ילווה את תהליך תוספת המרפסת לדירתם תפקידו לשתף פעולה עם הקבלן ולפקח עליו. על המפקח לוודא כי המפרט עליו התחייב הקבלן בחוזה הוא אכן המפרט הניתן לדיירים בפרויקט.

משך ביצוע תוספת מרפסת

משך הביצוע משתנה מפרויקט לפרויקט ומשתנה בהתאם למספר פרמטרים שונים כמו מבנה המרפסת שמוסיפים , גודל המרפסת, המפרט ודרכי הגישה לאתר.

הוספת מרפסות שמש מתבצעת במהירות.  כיום ניתן להתחיל ולסיים פרויקט של הוספת מרפסות שמש בתוך פחות משנה. כן, כן, בשנה הבאה בדיוק באותו תאריך מהיום תוכלו לשבת במרפסת השמש החדשה שלכם ולחייך מאוזן לאוזן מ – 2 טעמים : ראשית, איכות החיים עלתה והשתבחה ושנית, שווי הנכס עולה .

כאשר בוחרים בקבוצת עידן לנהל את תהליך הוספת המרפסות גם אם מדובר במרפסות תלויות או יצוקות מבטון ,חברת עידן היא החברה שתדאג שתהליך ההוספה יהיה מהיר נוח וללא סיכונים מיותרים.

הקבוצה בעלת ניסיון מוכח בתוספת של מרפסת/ות תלויות מפלדה, מרפסות מבטון ופרויקטים של מעל 100 מרפסות. 

 

 

כאשר אתם בוחרים בקבוצת עידן לביצוע פרויקט תוספת מרפסת  אתם יכולים להיות שקטים. מחלקת הפיתוח העסקי תעזור לכם להחתים את הדיירים על מסמך ראשני, מחלקת התכנון תכין לכם סקיצה ראשונית ללא תשלום ותלווה אתכם יחד ,יד ביד ,לסיום מושלם של פרויקט הוספת מרפסות תלויות / בנויות.

פנו אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר לתוספת מרפסת שמש לבניין שלכם ובדיקת היתכנות תכנונית ראשונית ללא עלות. אתכם בכל התהליך – קבוצת עידן.

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד