1700-70-90-30

כל מה שרציתם לדעת על שינוע ציוד וחומרים לבנייה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מכירים את זה שאתם עוברים ליד אתר בנייה עצום ותוהים לעצמכם איך לעזאזל כל הציוד הכבד והמסורבל הגיע לשם? שלא לדבר על חומרי הבנייה שמגיעים באלפי טונות ושוקלים, ובכן, לא מעט. שנים של מחקרים ופיתוח טכנולוגי הביאו ליצירת משטחים של דולב למשל, שהם חזקים הרבה יותר מבעבר, עשויים מחומרי גלם עמידים הידועים בחוזק ובעמידות שלהם וכך יכולים לשאת משקלים רבים למרחק רב יותר.

 

משטחים של דולב ואמצעי שינוע אחרים באתרי בנייה

מלבד משטחים של דולב נעשה שימוש גם בכלי תחבורה מתקדמים שהם חלק בלתי נפרד מאתר הבנייה. המטרה היא להצליח להעביר כמה שיותר מחומרי הבניה והציוד בזמן קצר, וכמובן מבלי לפגוע באיכות שלהם או חלילה בעובדים ועוברי אורח שעלולים להיקלע למקום. כדי לעשות זאת יש להשתמש כאמור בכמה אלמנטים עיקריים:

  • מנופים מתקדמים – ישנם פרויקטים ענקיים של בנייה, שמפאת בטיחות או אופן הבנייה, הצינורות והמעליות פשוט לא מתאימים לשינוע ציוד מקומה גבוהה בחזרה לאדמה או להפך, כולל פינוי פסולת הבנייה. בכדי להגיע לקומות הגבוהות יותר ולהבטיח מעבר מהיר ובטוח לאדמה, משתמשים במנופים גבוהים שמסוגלים להרים גם משקלים גבוהים, להעביר אותם בין נקודות באתר הבנייה ולחסוך הרבה מאוד שעות של עבודה וגורמי סיכון.
  • משטחים עמידים – זה יקח הרבה יותר מידי זמן לשלוח את העובדים להתרוצץ ממקום למקום עם ציוד כבד, הלו"ז יתעכב וגם עלולות להתרחש חלילה תאונות בדרך. תחסכו לעצמכם את הבלגן, השתמשו במשטחים איכותיים עליהם ניתן לסדר את כל הציוד הנדרש ולשנע הכל בבת אחת לנקודת היעד.
  • קשירה – מומלץ להצטייד גם בציוד קשירה איכותי בכדי לוודא שהציוד שאנו מעמיסים על המשטחים, אכן נשאר במקומו עד שיגיע ליעדו. ללא ציוד הקשירה, הציוד עלול להינזק או חלילה לגרום נזק גם לאחרים.
  • מלגזות – ואיך נשנע משטחים של דולב ממקום למקום? בעזרת מלגזות כמובן. לא תמיד יש צורך במנופים ענקיים ומסיביים, מלגזה מספיקה בכדי לבצע את העבודה כהלכה. עליהן, אפשר להעמיס משטחים כבדים ועמוסים ולהעביר אותם מנקודה לנקודה. המלגזה היא כלי רכב קטן, כך שהשטח שבו הוא עובר חייב להיות נקי וישר. המשמעות היא, שלא ניתן יהיה להשתמש במלגזה בכל אתר בניה, אבל זה לגמרי שווה את הבדיקה.

 

פשוט לבדוק היטב את מי מזמינים

אם אתם עומדים בפני פרויקט בנייה או שיפוץ, אתם חייבים להצמיד אליכם חברה מקצועית ואמינה. משטחים של דולב הם רק אלמנט אחד מיני רבים, שהם חלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה והשיפוץ. השקיעו בחיפושים אחר חברה שכזו, מצאו ביקורות והמלצות אודות חברות שונות והבטיחו לעצמכם את התוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר והכי חשוב – עם בטיחות מלאה.

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30