1700-70-90-30

כל מה שצריך לדעת על ניהול נכסים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

נכס שרוצים להפיק ממנו את המקסימום, צריך לנהל כמו שצריך. אם זה נשמע לכם הגיוני ונכון, מצוין, אבל מסתבר שזה לא מובן מאליו לכולם. כשאנו מדברים על ניהול נכס, אפשר להסתכל על כך משתי נקודות ראייה נפרדות. במובן ראשון, מדובר על חברת ניהול שמחליפה חלק גדול מתפקידי הועד (כאשר מדובר על בית משותף). כאשר מדובר על נכס מניב, מדובר על חברת ניהול שמייצגת את בעל הנכס מול השוכרים ומטפלת בהיבטים שונים של תחזוקה, תפעול, גביית שכר דירה ועוד. הפרטים שנביא לפניכם, אלה כל הדברים שאתם צריכים לדעת.

איזו הכשרה נדרשת לצורך ניהול נכסים 

יש אנשים שלומדים ניהול נכסים ויש כאלה שהתברכו בכישורים שמאפשרים להם לטפל בכך, לאחר תקופת הכשרה מסוימת, של עבודה מעשית בפיקוח מנטור בתחום. מרבית האנשים שעוסקים בניהול נכסים מציעים את השירות במסגרת חברת נדל"ן או חברת אחזקות. בין הפעילים בתחום יש כאלה שהחלו בתוך קבלני בניין, אחרים עבדו כהנדסאים, בתחום השיפוצים ותיקוני מבנים ויש כאלה שהגיעו לאחר תקופה של יועץ משכנתאות לימודים או לאחר קריירה כמנהלי עבודה בפרויקטים בענף הבניין והמגורים. 

מדוע להיעזר בניהול נכסים

אפשר להצביע על כמה סיבות שבגינן אנשים פרטיים, וועדי בתים ואפילו חברות פונים לקבלת שירות מחברה של ניהול נכסים. למשל:

  1. שימור הנכס בצורה הטובה ביותר – ניהול מקצועי מאפשר לשמר את הנכס לעיתים אף להשביח אותו, ללא טרחה מצד בעל הנכס. חברת ניהול דואגת לכך שהכל יהיה מתוחזק, מטופל ומטופח. 
  2. לא צריך "לרדוף" אחרי ספקי שירות – חברת ניהול נכסים היא זו שמטפלת בכל מה שצריך, מבלי שוועד הבית או הבעלים של הנכס או הנכסים, יצטרכו לחפש אנשי תחזוקה, שירותי ניקיון, חשמלאים לתיקון תקלות, טייחים לעבודות כאלה או אחרות וכן הלאה. יש כתובת אחת לכל עניין שמצריך טיפול והכל מטופל מהר. בנוסף, בצורה כזאת לא צריך להתמקח עם כל גורם בנפרד והטיפול יהיה מקצועי ומלא (ולא חלקי).
  3. חיסכון בזמן – כועד בית או אם יש לכם נכס אחד או יותר, לא בטוח שיש לכם את הזמן להתעסק עם כל העניינים השוטפים. במידה ואתם קצרים בזמן, רוצים להשקיע בנכסים, או צריכים מישהו שינהל אותם תוך חיסכון בזמן, ניהול מקצועי זו הדרך הטובה ביותר. 
  4. דוחות ניהול וגבייה – ניהול נכסים מקצועי מתבצע עם רישום מסודר של כל פרט, ממש כפי שמתנהלת חברה עסקית נבונה. ניתן לקבל מחברת הניהול פירוט ודוחות על התחזוקה והשירותים שניתנו במהלך תקופה כזאת או אחרת. בנוסף, חלק מחברות הניהול גם מטפלות בנושאים נוספים כמו גבייה מיסי ועד מהדיירים. כך, בבתים משותפים הנציגות של הדיירים לא צריכה להתעסק אפילו במה שקשור עם תקציב או רישום והוצאת קבלות לדיירים ששילמו. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30