1700-70-90-30

כל מה שחשוב לדעת על שדרוג ושיפוץ בניינים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם שיפוץ של דירה אחת זהו עניין לא פשוט המצריך אנשי מקצוע תותחים, תכנונים רבים וכסף.
אז שדרוג ושיפוץ של בניין שלם, זהו כבר עסק אחר. שיפוץ ושדרוג של בניינים יכול להתבטא בכמה דרכים שונות כמו למשל בניית ממדים, בניית והרחבת מרפסות, שיקום מבנה הנמצא במצב לא טוב או לא בטיחותי ועוד. כדי להצליח להגיע לתוצאה הטובה ביותר, כדאי להכיר באופן בסיסי לפחות את התהליך וכן גם את ההתנהלות הנכונה. 

כיצד ראוי לשפץ בניין?

כשמדברים על שיפוץ בניין בכלל או שיפוץ דירות בפרט, מדברים על מהלך לא קטן אשר טומן בחובו אחריות גדולה. לכן, בשביל לעשות את זה כמו שצריך, מבלי להשאיר פתח לטעויות שיכולות לעלות אחר כך ביוקר, עלינו להקפיד שהשלבים הראשונים של התהליך יתנהלו כשורה.

כדי לעשות קצת סדר בבלגן, ערכנו רשימה מסודרת של המהלכים הראשוניים והחשובים ביותר שיש לבצע על מנת ששיפוץ הבניין יתנהל כראוי:

  • הגדרת מטרת השיפוץ – לפני שניגשים לשיפוץ בסדר גודל כזה, חשוב מאוד להגדיר תחילה את מטרות השיפוץ. האם הבניין נמצא במצב מסוכן והוא דורש שיקום? האם ישנה כוונה להוסיף מרפסות או חדרי ממד חדשים? ככל שהמטרה תהיה יותר ברורה, כך ההתנהלות תהיה יותר יעילה.

  • התייעצות עם חברת שיפוצים מקצועית – אחרי שהגדרנו בדיוק מה הציפיות שלנו מהשיפוץ העתידי, אפשר להתייעץ עם בעלי המקצוע הרלוונטיים. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע שאנחנו סומכים עליהם ויכולים להיות בטוחים בהמלצותיהם. הם יכולים לראות מראש את האופציות העומדות לרשותנו, להמליץ או אפילו להעלות בעיות אפשריות.

  • בחירת חברת שיפוצים מקצועית – החשיבות של בחירת חברת השיפוצים איתה נעבוד היא קריטית. עלינו לוודא כי אנחנו בוחרים בחברת שיפוצים מקצועית, מנוסה וכן גם מומלצת. שיפוץ של בניין או כל מבנה שהוא מצריך רמה גבוהה של תכנון וביצוע תוך הבנה עמוקה של הסיכונים הקיימים והאחריות.

 

אחרי שווידאנו שאנחנו מכוונים מטרה ושלצידנו חברת שיפוצים מקצועית המחזיקה בניסיון רב, נוכל להתקדם לבניית תוכניות, הוצאת אישורים ולבסוף גם להוצאת השיפוץ לפועל.

מהן הדרכים הטובות ביותר לשיפוץ בניין קטן או גדול

גודל הבניין ישפיע בעיקר על היקף זמן העבודה וההיערכות הלוגיסטית לשם כך. לכן לפני שמתחילים לשפץ בניין, יש להתייחס כמובן לגודלו ולהתנהל בהתאם. 

מעבר לכך, כל שיפוץ חיצוני של בניין מתנהל על פי כמה שלבים בסיסיים המשותפים לכולם.
ראשית, צריכה להתקבל החלטה משותפת של כל דיירי הבניין ונכונות לביצוע השיפוץ.
שנית, יש לקבוע סדר גודל של תקציב שיהיה מיועד לבנייה.
שלישית, קבלת הצעות מחיר מחברות בניה המתמחות בתחום זה וכן בדיקת רישיון קבלן בתוקף.
רביעית, בחירת הקבלן ומפקח המתמחה בליווי הדיירים בעת השיפוץ.
חמישית, ביצוע השיפוץ תוך הקפדה על כל תקנות הבנייה. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30