1700-70-90-30

כל מה שחשוב לדעת על הובלה עם מנוף

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

ישראל צומחת לגובה ובעוד ועוד ישובים ניתן לראות יותר ויותר בניינים רבי קומות, כולל מגדלים שמתנשאים לגובה של עשרות מטרים. באופן טבעי הובלה מדירה שממוקמת בקומה גבוהה או אל דירה שנמצאת במרחק רק מהקרקע מחייבת היערכות מיוחדת, וכדאי לדעת מהם הדגשים העיקריים שלה.

באילו מקרים יש צורך במנוף?

מצב אחד שבו נדרשים שירותי הובלה עם מנוף הוא כאמור מגורים בקומה גבוהה או מעבר אל דירה כזו. מצב נוסף שבו ככל הנראה נציגי חברת ההובלה ימליצו על מנוף הוא כשאין מעלית וחדר המדרגות בבניין צר, דבר שעלול להקשות על המובילים וגם לגרום נזק לתכולה או לקירות הבניין.

מקרה אחר שבו נעשה שימוש במנוף הוא כשיש פריט כבד מאוד – פסנתר כנף, שולחן סנוקר מקצועי, שידה גדולה שאי אפשר לפרק אותה וכו'. גם כשהיקף תכולת הדירה גדול במיוחד ייתכן שכדאי יהיה לבצע את ההובלה באמצעות מנוף וכך לחסוך זמן יקר.

איך נקבעת העלות הנוספת של המנוף?

באופן עקרוני עלות של מנוף לצורך ביצוע הובלת דירה נקבעת לפי פרק הזמן שבו הוא נמצא בשטח ומסייע למובילים להעמיס את המשאית ו/או לפרוק אותה. המחיר לשעה משתנה לפי גובה הקומה שאליה הוא אמור להגיע, והסיבה לכך היא שככל שהקומה גבוהה יותר כך נדרש מנוף משוכלל יותר.

עבור דירה שנמצאת עד הקומה ה-5 התוספת לתשלום עבור שירותי הובלה תהיה כ-300 ש"ח לשעה. לדירות בקומות ה-6 עד ה-10 התשלום יעמוד על 400-500 ש"ח לשעה, ועבור קומות גבוהות יותר, שכאמור הופכות בעידן הנוכחי לנפוצות יותר ויותר, עלות המנוף היא 600-1,000 ש"ח לכל שעת עבודה.

חיסכון בזמן – ובכסף

חשוב להדגיש שבמקביל לתוספת למחיר, השימוש במנוף עשוי גם לחסוך כסף. הסיבה לכך היא החיסכון בזמן – כשלמשל במקום שצוות של 3-4 סבלים יעבוד במשך שעות רבות על הורדת התכולה מדירה בקומה 3 בבניין ללא מעלית ועם חדר מדרגות צר שמקשה על העברת פריטים כמו ספות ועוד מנוף מבצע את הפעולה במינימום זמן. החיסכון בזמן מתורגם להצעת מחיר אטרקטיבית יותר מצד חברת ההובלה עצמה ובפרט כשמדובר על חברות הוגנות ואמינות כמו הובלות מיכאל ובוריס.

מיומנות בעבודה עם מנופים

במקרים שבהם העמסת המשאית ו/או פריקתה מחייבות הסתייעות בשירותי מנוף, חשוב לוודא שחברת ההובלות מיומנות בעבודה איתו. המובילים כמובן לא מתפעלים את המנוף עצמו, אבל על-מנת שהעבודה תתנהל ביעילות נדרש שיתוף פעולה מוצלח. למעשה כדאי מאוד שנציג של חברת ההובלות יגיע אליכם עוד לפני יום המעבר כדי לבדוק את השטח, להבין מהו המיקום הנכון למנוף ובהתאם למשאית ובאופן כללי לתכנן את ההובלה – כך שביום עצמו ההובלה תושלם בזריזות וללא תקלות מיותרות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30