1700-70-90-30

כיצד מבצעים ייבוש רטיבות מתחת לריצוף?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

הבעיה המרכזית של רטיבות מתחת לריצוף היא שמאוד קשה להגיע אליה. יש כאלה שיגידו כי ההגעה לרטיבות עצמה היא כמעט בלתי אפשרית, ולכן הם מוותרים על הייבוש שלה מראש. זה נכון שייבוש של רטיבות זוהי משימה קשה מאוד, היא דורשת לא מעט מיומנות. אך אל תצאו מנקודת הנחה כי מדובר על משימה שהיא לא אפשרית. אינסטלטור מנוסה שיגיע אליכם עם הציוד המתאים יצליח לאתר את הרטיבות וגם לייבש אותה. כעת נסביר לכם כיצד איש מקצוע מיומן יבצע ייבוש רטיבות מתחת לריצוף.

 

שלב ראשון – בדיקה מקדימה

עוד לפני שהאינסטלטור יוצא לדרך, יהיה עליו להבין מה קורה בדיוק מתחת לריצוף. הבדיקה מתבצעת על ידי בדיקת לחות שמטרתה לתת לאינסטלטור תמונת מצב. ללא בדיקת לחות לא יהיה ניתן לדעת באופן חד משמעי כי ישנה רטיבות מתחת לריצוף. רק כאשר הממצאים מראים כי רמת הלחות גבוהה, ישנו צורך לבצע את הייבוש. אם רמת הלחות נורמטיבית, אין סיבה לבצע את הפעולה הספציפית הזאת. גם אם נדמה כי באופן כמעט וודאי ישנה רטיבות, אסור לוותר באף שלב על הבדיקה המקדימה.

 

שלב שני – בונים תוכנית עבודה

על מנת שיהיה ניתן לבצע ייבוש רטיבות כלואה ישנו צורך להגיע עם תוכנית סדורה. לכל מבנה אמורה להיות תוכנית עבודה משלו, תוכנית עבודה שאמורה לספק תוצאות. סוג הריצוף ביחד עם המקום של הרטיבות הם אלה שמאפשרים לגבש תוכנית עבודה סדורה. רק לאחר שיש תוכנית עבודה מוכנה יהיה אפשר לצאת לדרך. ללא תוכנית עבודה, מוטב יהיה להמתין על מנת שלא יהיו הפתעות לא נעימות. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו במצב שבו הוא נאלץ להתמודד עם כל מיני בעיות בדרך. תוכנית עבודה אמורה למנוע מהפתעות לא נעימות לתפוס אתכם לא מוכנים.

 

שלב שלישי – מבצעים את העבודה

השלב השלישי והאחרון יהיה השלב שבו מבצעים את העבודה בהתאם לתוכנית שגובשה. חשוב מאוד לדבוק בתוכנית על מנת שיהיה ניתן להשיג את התוצאות הרצויות. ייבוש רטיבות כלואה חייב להתבצע על ידי איש מקצוע שחי ונושם את התחום הזה. הוא יצליח להגיע בקלות אל מקור הרטיבות, וגם לייבש אותה כמו שצריך. הפעולה היא לא כל כך מורכבת, אך דורשת שימוש בציוד מתקדם. מגיעים אל מקור הנזילה על ידי עשיית חור בריצוף הבית. לאחר שעושים חור יהיה ניתן להחדיר דרכו מכשיר מיוחד שאמור לשאוב את המים הכלואים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30