יתרונות עיצוב המשרד באמצעות לוחות גבס

יתרונות עיצוב המשרד באמצעות לוחות גבס

עיצוב פנים של חללים שונים הוא תורה שלמה. כיום, כשכל אחד מאיתנו כבר יודע מה זה סטיילינג אישי ומקפיד על ביטוי עצמי באמצעות הלבוש, ברורה וידועה לכולם החשיבות של עיצוב הבית או המשרד שלנו, בדיוק כמו האופן בו אנו מתלבשים – כאמצעי ליצירת הרושם שאנחנו מעוניינים להשאיר. באמצעות לוחות גבס קל היום יותר מתמיד לייצר את הרושם המבוקש.

מהם היתרונות של עיצוב המשרד באמצעות לוחות גבס?

עיצוב באמצעות לוחות גבס הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות, זאת בעקבות רשימת יתרונות ארוכה ומשכנעת הנלוות לכך. כשמדובר על עיצוב משרד, היתרונות של לוחות הגבס בולטים אפילו יותר. אלו היתרונות של עיצוב על ידי גבס:

 1. לוחות הגבס קלים לעבודה ולעיצוב.
 2. לוחות הגבס הם חומר גלם זול.
 3. העבודה עם לוחות הגבס קלה, מהירה, לא מלכלכת, וגם לפרק או לשנות משהו שנבנה בגבס זה לא סיפור מורכב.
 4. לוחות הגבס מייצרים בידוד אקוסטי ותרמי.
 5. לוחות גבס, בניגוד אולי למקובל לחשוב, הם עמידים, לא נסדקים, אפשר לתלות עליהם גם פריטים כבדים.
 6. לוחות הגבס ידידותיים לסביבה והבנייה באמצעותם נחשבת לבנייה ירוקה עבודות שיפוצים.

במיוחד בחלל המשרדי,שיפוץ משרדים שעלול להיות מאוד דינמי, שימוש בלוחות גבס לצורך העיצוב הוא החלטה טובה מאוד כיוון שניתן יהיה לבצע שינויים בקלות רבה. בנוסף, חללים משרדיים פעמים רבות מגיעים בצורת לופטים תעשייתיים וגדולים, ושימוש בלוחות גבס מאפשר חלוקה של החלל כרצונכם וגם יצירת מראה שונה לגמרי, בעלות יחסית נמוכה ובמינימום זמן עבודה שיפוץ משרדים.

מה אתם יכולים לעצב באמצעות לוחות גבס שיפוץ משרדים?

האפשרויות העומדות בפניכם לעיצוב המשרד שלכם באמצעות לוחות הגבס הן רבות ומגוונות:

 • יצירת תאי עבודה מופרדים עד מעל גובה ישיבה – cubicles .
 • חלוקה למשרדים של ממש, כאשר בקלות רבה יחסית ניתן לבצע שינויים במבנה, בעת הצורך.
 • הנמכת תקרות – אפשר להנמיך את התקרה לשם הסתרת המראה התעשייתי של תקרת המשרד המקורית. פעולה זו מייצרת בנוסף תחושה אינטימית יותר ומחממת את החלל.
 • יצירת נישות לאיחסון, תצוגה, מוצרי חשמל ועוד – נישות מובנות בצורת מדפים, נישות למסך פלזמה גדול עבור חדר ישיבות, למשל, ועוד.
 • שימוש בלוחות גבס לעיצוב מיוחד של התאורה במשרד, מה שיכול להרשים את הלקוחות ולמשוך אותם אל המשרד גם כשהוא פתוח וגם כשהוא סגור.
 • חציצה חלקית – ישנם לוחות גבס שמגיעים מחוררים בצורות שונות, מה שיכול לייצר מחיצה אסתטית שאינה באמת סוגרת או מפרידה בין חללים לחלוטין, אלא מסמנת חציצה בצורה נעימה לעין.

לוחות גבס מגיעים בעוביים שונים, בגדלים שונים ואפילו בצבעים שונים. ישנם לוחות עמידים לרטיבות ודוחים מים, וישנם כאלו שהם חסיני אש. הבנייה באמצעות לוחות הגבס אמנם נחשבת קלה בהרבה מצורות בנייה אחרות, אך עדיין עדיף להשאיר אותה למקצוענים. אלו יידעו איזה לוח גבס בדיוק יתאים לדרישות שלכם, ויבנו אותו במינימום זמן ומקסימום יעילות.

לקבלת מידע נוסף, מחירים ואופן העבודה עם לוחות גבס לחצו כאן!  

שיפוץ משרדים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד