יועץ אבן

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

יועץ אבןמה תפקידו של יועץ אבן? יועץ אבן הינו איש מקצוע המתמחה במתן פתרונות הנדסיים בתחום האבן והשיש, החל מייעוץ לקבלנים המעוניינים לבצע חיפוי אבן או שיש לבניינים חדשים ועד מתן פתרונות למבנים שהוגדרו כמסוכנים בשל אריחי שיש נופלים שלא עוגנו על פי התקן.

יועץ אבן

כל מהנדס בניין למעשה יכול לשמש כיועץ אבן, אך מומלץ מאד לעבוד מול מהנדס המנוסה בתחום השיש, מהנדס איכותי ומקצועי ילווה אתכם לכל אורך הפרויקט ויבטיח כי עבודות חיפוי האבן או השיש תבוצע בצורה תקינה ואם מדובר בחיזוק שיש קיים בבניינים עם בעיית צניחת אריחים המהנדס ייתן פתרון הנדסי לצורך חיזוק השיש הקיים בבניין או החלפתו במידת הצורך, יועץ האבן חייב להכיר את כל תקני האבן והשיש, כל שיטות העיגון היבש המכני והמשולב.

מומלץ שיועץ האבן יגיע לאתר הבניה במהלך ביצוע העבודות ויפקח על איכות העבודה ויבדוק כי הקבלן אכן עובד לפי המפרט של היועץ. קבוצת עידן מובילה את תחום יועץ האבן ומספקת גם שירותי תכנון וביצוע מלא של כל סוגי עבודות השיש , חיזוק אריחי שישי.

יועץ אבן קבוצת עידן

לקבוצת עידן ניסיון בליווי בניינים רבים עם בעיות שיש מתפרק הנדרש לביצוע עבודות שיפוצים, איש המקצוע של החברה בתחום השיש האבן אשר מנוסה מאוד בפיקוח בניה ומשמש כמהנדס מועצה אזורית, בוגר לימודי הנדסה עם ניסיון מצטבר על מעל ל 30 שנה בעבודה עם שיש ואבן. מה אנחנו מציעים? ייעוץ לכל עבודות השיש ותיקון כל הליקויים, הורדת צו מבנה מסוכן בעיריה, מתן יעוץ ליזמים וועדי בתים בבחירת שיש המתאים לסביבה ימית, מתן הוראות ביצוע לעבודות שיש, מתן מפרטים והוראות ביצוע לעבודות עיגון וחיזוק אריחי שיש, פיקוח הנדסי צמוד לעבודות חיפוי שיש וחיזוק שיש, ייעוץ לעיריות, ייעוץ למהנדסים בביצוע עבודות שיש ואבן.

יועץ אבן, מפרט עבודות, פיקוח הנדסי, הסרת צו מבנה מסוכן,מדריך לשיפוץ בניין

כמו כן קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של פרויקטים של חיפוי שיש ואבן במבנים בכל רחבי הארץ. הליווי כולל את כל הדרוש לפרויקט

מוצלח מהיר ויעיל, החל משלב מתן היעוץ ההנדסי והנפקת המפרט ועד לסיום הפרויקט עם צוותי העבודה של החברה המנוסים בתחום חיזוק ועיגון שיש

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30