טיפים לפני צביעת דירת גן

 

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

צביעת דירת גן 

הרגע הזה שכולכם חיכיתם לו מגיע עוד מעט. לא תצטרכו עוד להביט בקירות המתקלפים במטבח או בקירות האפרפרים והמדכאים בחדר השינה שלכם. סוף כל סוף תוכלו ליהנות מקירות חדשים וצבועים. אבל לפני הכול, אתם צריכים להתכונן לצביעת הדירה שלכם. כי רק באמצעות תכנון מדוקדק תוכלו להגיע לתוצאות הרצויות שלהן אתם כה מצפים.

צריכים לצבוע את הדירה ולא יודעים מהיכן להתחיל? קבל כמה טיפים מהמומחים של צבעי חיים

צביעת דירה היא תהליך הדרגתי שיש לבצע בשלבים. אם זו הפעם הראשונה שבה אתם עושים זאת, אלה כמה שלבים שכדאי להביא בחשבון:

  • מכינים את הדירה לפני שיפוץ דירה – לפני הכול, חשוב להכין את הדירה שלכם לקראת הצביעה הממשמשת ובאה. יש צורך להזיז את כל הרהיטים מהקירות ולכסות אותם ביריעות ניילון על מנת שלא ייפגעו במהלך הצביעה.
  • מכינים את הקירות – לפני צביעת דירה חשוב להכין את הקיר. אם יש בו חורים ופגמים, יש צורך לסתום אותם באמצעות חומרי טיט. כך תוכלו לקבל קיר שלם ומוכן לקראת הצבע החדש שיונח עליו.
  • להפריד בין החלק הצבוע לזה שלא – מעוניינים להשאיר חלקי קירות לבנים? אם כן, הפרידו את הקיר בעזרת מסקנטייפ. המסקנטייפ יאפשר לכם להבדיל בין הקיר הצבוע לזה שלא, וכך תוכלו לקבל את הגבולות הברורים לקראת הצביעה.
  • בוחרים את הצבעים – כעת מגיע החלק הכיף שבו אתם יכולים לערבב צבעים וליצור את הצבעים המתאימים לקראת הצביעה. כמו כן, חשוב להכין מראש כמויות גדולות של אותו הצבע, ומוטב אף לערבב את הצבעים בפחית גדולה. נוסף על כך, חשוב לשמור על שולי פחית צבע נקיים. הדבר יקל על פתיחתה וסגירתה. מעבר לכך, אם אתם מתקשים לבחור את הצבעים המתאימים לכם, תוכלו להשתמש באפליקציה המסייעת לכם להתאים את הצבעים.
  • נעים עם הרולר – אם החלטתם לצבוע לבד עם הרולר, חשוב להניע אותה לבד בתנועה אופקית ואנכית. בדרך זו תוכלו לוודא שאינכם יוצרים קווים בלתי סימטריים או חוסר אחידות במהלך הצביעה.
  • ניילונים ולא עיתונים – אמנם בכל הפרסומות רואים עיתונים הפזורים על הרצפה בעת צביעת דירה, אך מה שהן לא מספרות לכם הוא שנייר העיתון סופג צבע. ועל כן מומלץ להשתמש בניילון.
  • שומרים על הכלים – אם אתם משתמשים במברשת לצביעה, חשוב לעטוף אותה בניילון ולשמור עליה עד השימוש הבא.

כהה או בהיר

אחת השאלות המרכזיות שנוהגים לשאול בעת צביעת דירה היא האם לצבוע את הקיר בצבע כהה או בהיר. יש אנשים שעייפו מקירות לבנים, והם מעדיפים לצבוע את קירות ביתם בצבעים נועזים יותר. אם אתם מתכוונים לשלב צבעים כהים, זכרו כי הם מתאימים לחללים גבוהים יותר. זאת משום שצבעים כהים כמו בורדו או כחול כהה נוטים לתת תחושה של חלל מצומצם יותר. מנגד, אם אתם אוהבים מרחבים, כדאי לבחור את הצבעים הבהירים יותר.

תמא 38 תל אביב – מדוע בעיר זה יש הכי הרבה פרויקטים של תמא 38?

 

More to explorer

שיפוץ מעטפת

פעמים רבות אנחנו מרגישים צורך עז לשפץ את הבניין, אבל לאו דווקא בכיוון של לובי הבניין או חדר המדרגות, ולא דווקא בכיוון

צביעת בניינים

צביעת בניינים היא פעולה שניתן להזמין כפעולה העומדת בפני עצמה או כהמשך לפרויקט שיקום מבנים. התהליך של צביעת בניין יכול להיות תהליך

מדריך שיפוץ בניינים ישנים

שיפוץ בניינים ישנים יכול להפוך מהר מאוד לפרויקט שיקום מבנים אם במהלך השיפוץ מתגלים ליקויים שיכולים להעמיד את יציבות המבנה ואת חוזקו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30