1700-70-90-30

חשבתם על רכישת נדל"ן בצפון? כך תבחרו נכס מניב להשקעה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

חשבתם על רכישת נדל"ן בצפון? כך תבחרו נכס מניב להשקעה 

אזור הצפון נמצא כעת בפריחה ועשרות פרויקטים קבלניים עשויים לקרוץ לציבור הרוכשים שמחפש בנרות תשואה נאה. אז אם גם אתם רוצים לרכוש נכס נדל"ני חדש ומתלבטים איך לבצע את הרכישה האולטימטיבית בעבור הצרכים שלכם, הנה כמה טיפים שיעזרו בבחירה ויהפכו את הרכישה להחלטה משתלמת במיוחד.

תבחרו את העיר הנכונה וכרגע זו טבריה

אם אתם רוצים ליהנות מעסקה משתלמת, אתם חייבים לחשוב על אחת הערים הקסומות ביותר שיש באזור הצפון. העיר נמצאת בתנופת בנייה וניתן למצוא מגוון של דירות בטבריה למכירה ובמחירים שפשוט אסור לכם לפספס…

אגב, אם אתם כבר מחפשים דירות בטבריה ועדיין לא מצאתם את הנכס האידיאלי, כדי לנסות את השכונות הוותיקות יותר כדומת שרת או פשוט להתייעץ עם המתווכים המקומיים.

העדיפו נכסים אשר נבנים ליד מוסדות לימוד

משום שמוסדות לימוד אוניברסיטאיים יאפשרו לכם למנף את ההשקעה שלכם, כדאי להעדיף דירות אשר נמצאות בסמוך אליהם. לכן, לפני שאתם נכנסים לכל השקעה ורוכשים את הכנס הבא שלכם בצפון , בדקו אם קיימת אוניברסיטה או מכללה מוכרת באזור. מצאתם? עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו להשכיר את הדירה לסטודנטים ולא תיאלצו להתמודד עם נכס שומם אף פעם.

בדקו את החתך הסוציו-אקונומי שבכל אזור

בכדי ליהנות מתשואה מקסימלית אתם חייבים לשים לב לחתך האקונומי הקיים. אסור להתפתות למחיר נמוך מבלי להכיר את האופי של האזור ולראות אם אכן יש ביקוש לדירות להשכרה במקום. לכן, ערכו מספר ביקורים בכל שכונה לפני שאתם מבצעים את הרכישה ואל תהססו לשאול את תושבי המקום אם הם מרוצים מהאופי של האזור ומהצביון הנוכחי של השכונה.

התאימו את הדירה לתקציב ולא להיפך

בכדי שתוכלו להשקיע בתבונה, חשוב שתשתמשו בתקציב העומד לרשותכם ולא תבזבזו את כל התשואה על ההלוואה לבנק. לכן, מומלץ לבחור נכסים אשר עומדים במסגרת התקציב שלכם על פני נכסים יקרים יותר. כך, תוכלו ליהנות  מההשקעה באופן מיידי ולא לבזבז עשרות שנים עבור תשלומי המשכנתא.

שימו לב לקיומה של חנייה בטאבו

בעיות חנייה הם מזמן לא רק הבעיות של אזור המרכז ודירה אשר מגיעה עם חנייה פרטית, תמיד תהיה שווה הרבה יותר. לכן, בדקו האם הנכס הבא שלכם מגיע עם חנייה מובנית ואל תתפשרו על קרבה לתחבורה ציבורית. בלא מעט מבנים כיום ניתן לקבל שתי חניות בכל דירה.

ביטוח דירה – מה חשוב לדעת וממה להיזהר? (המדריך המקוצר)

ביטוח דירה הוא אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות בכדי להבטיח את שלמות השקעתכם. הביטוח מספק מעטפת הגנה מפני נזקים לתשתיות המבנה ומבטיח שבכל מקרה של נזק לתכולה – תזכו לתמורה מלאה. אז מה באמת חשוב לדעת לפני שחותמים על ביטוח דירה ומאילו סעיפים אתם חייבים להיזהר? כל מה שתמיד רציתם לדעת על אחד הביטוחים החשובים ביותר שתעשו בחיים.

הוזילו את המחיר הסופי של הפוליסה

אם רכשתם דירה חדשה מקבלן, כדאי שתדעו שחלק מתשתיות הבניין נמצאות תחת אחריותו של הקבלן. על פי חוק הגנת הצרכן, הקבלן צריך לתקן כל נזק אשר חל כתוצאה מהתקנה לא איכותית של תשתית האינסטלציה – אחרת הוא צפוי לקנס כבד במיוחד. לכן, חשוב שתציינו את העובדה הזו לפני שאתם מרכיבים את הפוליסה ותוכלו לזכות במחיר נמוך יותר מאשר מי שרכש דירה מיד שנייה או שלישית.

שאלו כמה תקבלו עבור כל נזק

משום שהפרמיה צריכה לחסות את הנזק באופן מלא ולאפשר לכם לרכוש פריטים חלופיים בשעת הצורך, מומלץ לוודא שהסכום שתקבלו אכן יספיק לכך. מסיבה זו, כדאי לוודא מראש כמה כסף תקבלו עבור כל פריט ותגנו עליכם מפני עליית המחירים. הוספה של סעיף אשר מתייחס למדד יוקר המחייה, עשוי לפתור לכם את הבעיה ולאפשר לכם לשמור על סטנדרט המגורים שלכם גם לאחר משבר.

בדקו שהביטוח מכסה את המחסן

בדקו שאתם מקבלים ביטוח דירה מקצועי ומקיף אשר כולל את המחסן שלכם גם אם הוא אינו חלק אינטגרלי מהמבנה של הדירה. עניין זה בולט במיוחד כאשר מדברים על דירות פרטיות, מחסנים של מגורים משותפים ויחידות דיור אשר בנויות באופן נפרד. במקרים אלו, חשוב לראות שהפוליסה מתייחסת גם לאזורים אלו כחלק בלתי נפרד מתכולת הבית שלכם ומאפשר לכם לקבל פיצוי מלא במקרה של נזק בלתי הפיך לפריטים יקרי ערך שיפוץ דירה קומפלט .

שימו לב מה קורה כאשר אתם משכירים את הדירה

אחד הדברים שלא כולם יודעים הוא שביטוח דירה לא תמיד יעמוד לצדכם כאשר תבחרו להשכיר את הנכס שיפוץ דירה. למעשה, חשוב שתבדקו את הפוליסה ותשימו לב לסעיף אשר מתייחס לעניין השיבוב לפני שאתם מבצעים כל חתימה. ביטוח דירה מקצועי ומקיף יספק לכם הגנה שאינה תלויה בסוג הדיירים ויאפשר לכם לקבל את מלוא ההחזר מחברת הביטוח עצמה שיפוץ כללי בדירה.

בקשו לקבל העתק של הפוליסה לפני החתימה

מכיוון שבלתי ניתן לקרוא עמודים רבים במעמד החתימה ואין לסמוך על כל הסבר בעל פה, חשוב שתקבלו לידיים העתק מפורט של הפוליסה. באופן זה, תוכלו לשבת בנוחיות של הבית שלכם ולקרוא סעיף אחר סעיף בריכוז מלא ועם העזרה של חברים ובעלי מקצוע. בכל חשש, מומלץ להיעזר בעורך דין מטעמכם אשר בקיא בניואנסים המשפטיים השונים ואשר יעזור לכם לקבל תמונה מקיפה אודות הכדאיות של הפוליסה.

המדריך המלא לפינוי דירה מקצועי וחסכוני

רכשתם דירה או שאתם לפני שיפוץ גדול? פינוי של דירה נחשב לצעד הראשון שאתם צריכים לעשות. אז איך לא תיפלו לטעויות הכי נפוצות בתחום, למה לא תמיד כדאי להיעזר בחברת הובלות ואיך תסיימו עם הפינוי מבלי לשבור את מסגרת התקציב – כל מה שאתם פשוט חייבים לדעת במדריך המלא לפינוי מקצועי וחסכוני במיוחד.

אפיינו את התכולה שעומדת לרשותכם

כדאי לאפיין באופן מדויק את תכולת הדירה ולהבין מה אתם רוצים להשאיר, מה לפנות ומה לזרוק לאשפה. ערכו רשימה מדוקדקת של החפצים שאתם רוצים לשמור ונסו להיפטר מהשאר באופן החסכוני ביותר שניתן לעשות. אם הדירה עברה אליכם בירושה ואתם לא מעוניינים להתעסק עם המלאי הרב באופן עצמאי, פנו לאלו אשר מתמחים בעניין ואשר מבצעים גם פינוי ירושות ועיזבונות.

רכזו את התכולה בחלל אחד

רכזו את התכולה שאתם מבקשים לשמור בסלון הדירה או בקשו מוועד הבית להשתמש במחסן לתקופה קצרה. באופן זה תוכלו לרכז את מיטב המאמצים שלכם בפינוי הפסולת אשר קיימת בדירה ולא תיאלצו לחשוב הרבה לפני כל פריט שאתם זורקים לפח האשפה. אגב, שווה לשקול גם למסור פריטים בעלי ערך כלשהו לתרומה וליצור קשר עם הרשויות המקומיות לשם כך.

שכרו מכולת אשפה קטנה

אם מדובר באשפה רבה ובפרטים אשר עלולים לסכן אתכם בקנס, הרי ששווה להשכיר מכולת אשפה קטנה למספר ימים. מכולה שכזו תאפשר לכם לפנות את הדירה שלכם באופן קל ומהיר, מבלי לשלם הון לחברה חיצונית אשר תעשה זאת באופן עצמאי. כך, תוכלו לחסוך סכום כסף נכבד ולמחזר את כל אותם חפצים אשר ניתנים למיחזור. זכוכית, ברזל ופלסטיק הם רק רשימה חלקית של אפשרויות המיחזור שעומדות בפניכם שיפוץ דירה קומפלט.

ארזו את המוצרים שתרצו להשאיר ופנו את השאר

רכשו נייר פיצפצים ועטפו את מוצרי החשמל והרהיטים שיש להם ערך כלכלי או סנטימנטלי כלשהו והתחילו בפינוי עצמו. לאחר שסיימתם עם השלכת המוצרים למכלית האשפה השכורה ודאגתם לפינוי התקין שלה, עברו עם שואב על הדירה. במרבית המקרים, פינוי הדירה יצריך ניקוי בסיסי של שאריות הלכלוך או האבק שנוצרו.

לסיכום, ניתן לראות שניתן לעשות את מלאכת הפינוי באופן עצמאי ולחסוך לא מעט שקלים בדרך. יחד עם זאת, בדירות אשר הועברו לרשותכם בירושה הרי ששווה לבדוק גופים אשר מבצעים גם פינוי ירושות ועיזבונות. ברוב המקרים, הם יעשו את העבודה תמורת מחיר סמלי או תמורת תכולת הדירה.

נדל״ן בצפון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

השכרת מנופים לאתר בנייה

ענף השכרת המנופים הוא תעשייה של מיליארדי דולרים. זה גדל בפופולריות עם השנים, כאשר יותר ויותר חברות בוחרות לשכור מנופים במקום לרכוש אותם. יש הרבה

קרא עוד »
1-700-70-90-30