1700-70-90-30

חיפוי מבנים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

חיפוי מבניםחיפוי מבנים הפך לאחד הדברים הפופולריים ביותר במבנים החדשים. כמעט כבר לא בונים בניינים חדשים ללא חיפוי. חיפוי מבנים תורם לאטימות המבנים, לבידוד אקוסטי ותרמי ולהגנה על המבנה לשנים רבות יותר. על חיפוי מבנים תוכלו לקרוא במאמר הבא. 

 

חיפוי מבנים- איך זה עובד?

על מנת לבצע חיפוי מבנים יש קודם כל לבחור את החיפוי המתאים ביותר למבנה שלכם. לאחר שבחרתם את החיפוי הרצוי לעבודה, יהיה עליכם לבחור באיש מקצוע מתאים. חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע שמחזיק רישיון בתוקף ומוסמך לבצע את העבודה. 

לאחר שבחרנו את החיפוי ואת איש המקצוע המתאים יש לבצע עבודת הכנה של השטח. בעבודת ההכנה ננקה את הקירות, נסיר שכבות קודמות, מסמרים, נקלף טיח מתפורר ונתקן נזקים שונים. רק לאחר שתהיה לנו שכבה נקייה ויציבה נוכל להתקין את החיפוי מבנים. שימו לב כי תמיד מתחילים מלמטה. 

חיפוי מבנים- אילו סוגי חיפויים קיימים?

קיימים סוגי חיפויים שונים ומגוונים מאוד העשויים מחומרי גלם שונים. לכל אחד יש יתרונות שונים וכמובן חסרונות שונים. 

חיפוי שיש

חיפוי שיש הוא למעשה חיפוי של אבן טבעית. בירושלים ניתן לראות שימוש רב בחיפוי שיש מסוג אבן ירושלמית. חיפוי שיש נחשב לחיפוי יקר יותר משאר החיפויים. השיש הוא חומר גלם עמיד וחזק מאוד שנשאר לשנים רבות ומגיע בעיצובים שונים. מלבד ירושלים, ניתן לראות שימוש בחיפוי שיש בעיקר במטבחים ובמקומות יוקרתיים. 

חיפוי אלומיניום

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם העמידים והחזקים ביותר. הוא לא מושפע מתנאי מזג אוויר קיצוניים. האלומיניום הוא חומר גמיש וקל, לכן הוא ניתן לעיצוב במגוון צורות ומגוון רחב מאוד של צבעים. כמו כן, חיפוי אלומיניום קל להרכבה ולהסרה. בנוסף, אלומיניום נחשב לחומר ידידותי לסביבה. 

חיפוי עץ

חיפוי עץ נפוץ בעיקר בבתים כפריים או בצימרים הבנויים באווירה כפרית וחמימה. חיפוי עץ דורש תחזוקה שוטפת. ניתן לראות שימושים רבים בחיפוי עץ בתוך הבית. למעשה עדיף לא להשתמש בחיפוי עץ לקירות חיצוניים כיוון שעץ לא עמיד לתנאי מזג אוויר קיצוניים ולכן לא יישמר בצורה טובה לשנים רבות.

חיפוי זכוכית

הזכוכית היא חומר גלם נוח מאוד לתחזוקה ולניקיון. חיפוי זכוכית הוא אחד החיפויים היוקרתיים ביותר. ניתן לראות שימוש בחיפוי זכוכית בעיקר בתוך הבית על קיר המטבח או האמבטיה. השימוש בחיפוי זכוכית במיקומים אלה הוא אידיאלי כיוון שהזכוכית עמידה בפני לכלוך הנוצר מרטיבות או עשן. חיפויי זכוכית מגיעים במגוון צורות וצבעים וניתן אפילו להזמין חיפוי זכוכית בהתאמה אישית.

חיפוי מבנים- כמה זה עולה?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה זה עולה כיוון שהמחיר של חיפוי מבנים תלוי בגורמים שונים. הגורמים המשפיעים על המחיר הסופי הם גורמים כמו סוג החיפוי, גודל המבנה ומה כוללת עבודת ההכנה. לדוגמא, המחיר של חיפוי אלומיניום יכול להתחיל מ-80 שקלים למ"ר ולהגיע ליותר מ-1,000 שקלים למ"ר. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

השכרת מנופים לאתר בנייה

ענף השכרת המנופים הוא תעשייה של מיליארדי דולרים. זה גדל בפופולריות עם השנים, כאשר יותר ויותר חברות בוחרות לשכור מנופים במקום לרכוש אותם. יש הרבה

קרא עוד »
1-700-70-90-30