חיטוי קורונה לאחר שיפוץ הבית

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

כחצי שנה אחרי שנגיף הקורונה עבר מעטלף (או מפנגולין, ואולי בכלל בעל חיים אחר) לבן אדם בסין, וממנו לכל העולם, הדבר החשוב ביותר שאנחנו יודעים עליו הוא שאנחנו עדיין לא יודעים מספיק. אמנם יש מחקרים שונים שמנסים לבחון איך הווירוס מפיץ את עצמו, ויש גם רשימה של סימפטומים שמקושרת אליו, אבל המין האנושי עוד לא יודע בוודאות כיצד מתנהג נגיף קורונה אחרי שנפלט מאדם שנושא אותו. בפרט יש חשש בלתי מבוטל שהוא מסוגל להישאר על משטחים שונים במשך מספר ימים, ובעצם להדביק את כל מי שנוגע באותו משטח.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

בהתאם מומלץ לשקול ביצוע ריסוס נגד קורונה אחרי שיפוץ. כמובן שכל קבלן אחראי מעסיק אך ורק עובדים בריאים, אבל מאחר שתקופת הדגירה של הנגיף יכולה להימשך גם שבוע, עלול להיווצר מצב שבו איש מקצוע שכבר נושא את הווירוס עובד אצלכם בבית ומפיץ את הקורונה, מבלי לדעת זאת (ובהקשר זה חשוב לזכור שמערך הבדיקות בארץ מקרטע כך שגם מי שהיה בקרבת חולה קורונה מאומת מקבל על כך הודעה רק אחרי ימים רבים). דוגמה נוספת להכנסת הנגיף אליכם הביתה (כמובן בלי כוונת זדון) היא ספק חיצוני שנדבק בקורונה ועדיין לא יודע את זה, שלמשל מביא ארון מטבח, כיור וכו'.

קרדיט:נקי ברגע

איך מתבצע החיטוי נגד נגיף הקורונה?

חיטוי נגד נגיף קורונה מבוסס על חומר בשם סימקסין X. זהו חומר שבבתי חולים כבר משתמשים בו שנים רבות, בעיקר על-מנת להבטיח שהמשטחים השונים יהיו סטריליים לחלוטין וכך גם המכשור הרפואי החיוני. סימקסין X מבוסס על אמוניום רבעוני, וכדאי לדעת שהוא בטוח לחלוטין עבור בני אדם. למרות זאת במהלך החיטוי החלל חייב להיות פנוי, גם מבני אדם וגם מחיות מחמד. בדרך כלל לאחר כשעתיים ניתן לחזור לבית.

איך מבטיחים מקסימום אפקטיביות?

כאמור בכל הנוגע ל-COVID-19 רב הנסתר על הגלוי. למרות זאת לצורך ביצוע חיטוי לקורונה יש כבר ידע שמבטיח אפקטיביות גבוהה, ובפרט כשמי שמבצע את הפעולה הוא מדביר בעל ניסיון באופן כללי. החיטוי מתבצע לא בריסוס אלא בערפול, כך שהחומר הפעיל הנ"ל מגיע לכל נקודה בבית שבה עלול להימצא הווירוס, עם דגש על המקומות שבהם אנחנו מרבים לגעת – למשל מתגי חשמל – ופוגע בו.

עוד כדאי לדעת שהפגיעה בקורונה היא באמצעות שבירה של המעטפת שלו, שהיא רגישה במיוחד.

עד מתי החיטוי אפקטיבי?

חיטוי קורונה שבוצע באופן מקצועי הופך את הבית שלכם לנקי מהנגיף ומאפשר לכם להתנהל בו בביטחון מלא. באופן טבעי החיטוי לא מונע הגעה של הנגיף מבחוץ, ולכן כדאי לתזמן אותו לסוף השיפוץ. בנוסף מומלץ להתנהל לפי ההנחיות העדכניות של משרד הבריאות בנוגע לעטיית מסכות, שמירה על ריחוק פיזי, היגיינה והימנעות מהתקהלויות מיותרות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30