חיזוק אריחי שיש

לקבוצת עידן צוותים המנוסים בביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש במבנים קיימים , מהנדסי החברה מתורגלים בביצוע עבודות הנדסיות בסביבת מגורים בבניינים בהם מתגוררים דיירים בזמן

ביצוע העבודות וכל צוות החברה עושה מאמצים רבים לא להפריע לשגרת החיים היום יומית של בעלי הדירות בבניין.

 

קבוצת עידן מתמחה בחיזוק אריחים בבניין

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית מבוססת ויציבה עם ניסיון רב בביצוע חיפוי מבנים בכל רחבי הארץ ובחיזוק מבנים עם אריחי שיש נופלים וחיזוק אריחים בבניין, החברה  מתמחה בכל סוגי עבודות האבן והינה קבלן המוסמך על ידי עזרה ובצרון והאגודה לתרבות הדיור ורשם הקבלנים לביצוע עבודות חיזוק אריחים לכן אם אתם מחפשים חברת בניה לביצוע פרויקט חיזוק אריחים נופלים פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות וללא עלות על ידי מומחה החברה בחיזוק אריחים בבניין

חיזוק אריחי שיש בסביבה ימית, חיזוק שיש , חיזוק אריחים

בסביבה ימית רמת המליחות והלחות באויר גבוה משמעותית מאזורים אחרים ולכן רמת השחיקה הפירוק וההתנתקות של השיש מוגברת .

בסביבה ימית על אחת כמה וכמה חשוב להשתמש בברגי נירוסטה בכדי לחזק את השיש, חיזוק אריחים ו חיזוק שיש רק בעזקת ברגי נירוסטה

את החיזוק מבצעים על ידי קידוח בתוך השיש עם מברגה מיוחדת בשתי קידוחים תחילה קידוח קטן יותר ואז קידוח גדול יותר בכדי לא לפגוע בשיש ולא לפוצץ אותו.

חיזוק שיש, חיזוק אריחים , חיזוק אריחי שיש.

לפני חיזוק השיש חשוב לעבור על כל הברזל החשוף בבניין ולבצע טיפול אנטי קורוזיבי , טיפול בכל הברזל החשוף והפגום ימנע מהבניין להיחלש ויוודא כי החיזוק שיש המבוצע בפרויקט יחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

חיזוק אריחים מקצועי

בניינים רבים נבנו לפני שנים רבות בכל רחבי הארץ בשיטות בניה ישנות  שלא עומדות היום בתקנים הישראלים בניינים אלה נדרשים לבצע פרוייקט חיזוק אריחים בבניין, הרוב המוחלט של הבניינים בשננו לפני תחילת שנות האלפיים עם גמר חיפוי שיש או אבן בוצעו ללא עיגון מכני המתאים לתקן הישראלי הקיים היום בניינים אלה סובלים מתופעת צניחת אריחי שיש ללא התרעה , צניחת אריחי שיש מגובה רב מסכנת את העוברים והשבים ומסכנת את דיירי הבניין והעוברים והשבים ברחוב , במספר אירועים בשנים האחרונות צניחת אריחי השיש גבתה הרוגים ופצועים ולכן באם בבניין בו אתם מתגוררים קיימת תופעה זו מומלץ לא לחכות למחר וכבר היום להתחיל לתקן את הבניין על ידי חיזוק מכני מתאים חיזוק זה מבוצע לרוב על ידי קידוח והתקנת ברגי נירוסטה אל חלד המתאימים לתקן 

חיזוק אריחים

צניחת אריחים מבניינים קיימים נפוצה בכל רחבי הארץ אך באזוריים הקרובים לים התופעה נרחבת יותר ומשך הזמן העובר מזמן בניית הבניין ועד צניחת אריחי השיש מהירה יותר לעיתים רבות צניחת אריחי השיש מתחילה שנים בודדות לאחר בניית הבניין ומתגברת עם הזמן בצורה קיצונית ולכן נדרש לבצע פרויקט חיזוק אריחים בבניין.

בעת ביצוע חיזוק אריחי השיש חשוב לוודא כי העיגון מבוצע על ידי ברגי נירוסטה תקניים וכי הקבלן המבצע את העבודה הינו קבלן רשום ברשם הקבלנים וכי הקבלן מנוסה בביצוע עבודות חיפוי שיש וחיזוק אריחי שיש מתנתקים, עבודה מול קבלן לא מקצועי ולא מנוסה מסכנת את הפרויקט ועלולה להסתיים במפח נפש.

קבלן רשום ברשם הקבלנים היהוא קבלן שאשר נבדק על ידי הרשויות מבחינת וותק וניסיון וקבלן רשום חייב להעסיק מהנדסים אזרחיים בעלי ניסיון ביצוע של מספר שנים בניהול אתרי בניה , חיזוק אריחים בבניין.

 

חיזוק אריחי שיש על ידי קבוצת עידן, חיזוק אריחים, חיזוק שיש

 

סוגי אריחי שיש אותם חברת עידן מחזקת

שיש חברון מלוטש- חיזוק אריחים

שיש חברון מקומי טלטיש-חיזוק שיש

שיש חברון מוטבע-חיזוק שיש

שיש מקומי חברוני מטופצי-חיזוק אריחים

שיש טרוונטין איטלקי-חיזוק שיש

שיש טורקי מכל סוגיו-חיזוק אריחים בבניין 

שיש סיני-חיזוק אריחים בניין 

לקבוצת עידן רישיון קבלן לביצוע עבודות הנדסיות בכל רחבי הארץ , לחברה רזומה רחב של בניית שכונות מגורים, בניית מרפסות, בניית ממדים, שיפוץ מבנים והחברה הינה קבלן

בארגון עזרה ובצרון האחראי על רוב השיפוצים הכוללים חיזוק אריחי שיש בארץ

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ובחינת הבניין שלכם וצורת הטיפול באריחי השיש ללא התחייבות וללא עלות!!!

חיזוק שיש

חיזוק שיש, חיזוק אריחים, חיזוק אריחי שיש

בניינים רבים בישראל נבנו עם חיפוי שיש מסוגים שונים , שנים רבות רמת הביצוע בחיפוי השיש היתה גרועה , כמו כן התקנים אשר היו נהוגים בעבר נמצאו כלא מתאימים למזג האויר הישראלי ואריחי שיש רבים בכל רחבי הארץ מתנתקים ונופלים, התופעה מסוכנת מאוד לציבור הרחב מכיוון וזוהי סכנת חיים ממשית לעוברים ולשבים, היו כבר מקרים שהסתיימו במוות כתוצאה מנפילת אריחי שיש שהתנתקו כתוצאה מעבודה לקויה או שימוש בחומרים לא נכונים.

בעבר היו משתמשים בדבק או במלט לצורך העיגון לאחר מכן התפתחה שיטת ביצוע עם סיכות ברזל, לאחר שנים התגלה כי הדבק או המלט מתנקים לאחר כמה שנים שנים וסיכות הברזל מחלידות ואריחי השיש למעשה מתנתקים בעצמם וצונחים לקרקע.

כיום מבצעים עיגון נכון ותיקני אשר מחזיק לעשרות שנים ללא חשש מכיוון ומשתמשים בסיכות נירוסטה עמידות בפגעי מזג האויר הישראלי.

חיזוק שיש – בשביל השקט הנפשי שלכם

כל כמה חודשים אנחנו שומעים על אריח שיש אשר התנתק מן הבניין ואשר גרם לנזק עצום או אפילו לפציעות ואף למוות. כך אנחנו יכולים ללמוד כי אריחי שיש אשר מתנתקים מן הבניין הם מקור לסכנה עצומה ואנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לצמצם את הסכנה הזאת ולא להתפשר על הנושא הזה. הדבר האחרון שאתם רוצים להיות אחראים עליו זה על פצוע או הרוג כתוצאה מאריח שיש אשר נפל מן הבניין שלכם. זה יכול להרוס את חייכם ולגרום לכם לשברון לב שלא לדבר על האישום הפלילי שאתם יכולים לעמוד מולו. לכן הנושא של חיזוק שיש הוא אולי השיפוץ החשוב ביותר שיש לבצע בבניין ואתם חייבים לתת את הדעת על כך אם אתם רוצים להבטיח כי לא תהיינה בעיות בנושא זה.

חיזוק שיש – זכרו כי מדובר על עבודה בגובה

עליכם להבין כי חיזוק שיש מחייב עבודה בגובה ועל כן ישנה משמעות אדירה לשאלה באיזה קבלן אתם בוחרים שיבצע את העבודה. עליכם להבין כי ממש לא כל קבלן יכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וממש לא כל קבלן וצוות העובדים שלו מוכשר לעבוד בגובה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. לכן שימו דגש עצום על הקבלן שבו אתם בוחרים וזאת בכדי להבטיח כי הוא ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר וכמובן יבטיח כי האריחים יהיו חזקים וישרתו אתכם בצורה טובה. עבודות בגובה הן אינן משחק ילדים ועליכם לתת את הדעת על כך כאשר אתם בוחרים קבלן לחיזוק השיש.

חיזוק שיש – אל תתפשרו על נושא הביטוח

כפי שכבר הבנתם חיזוק שיש הוא משימה מורכבת וממש לא כל שיפוצניק יכול לבצע זאת. על רקע זה אנחנו רוצים להדגיש בפניכם כי אתם צריכים לעשות הכול בכדי לבחור קבלן אשר יש לו ביטוח מתאים. עליכם להבין כי הביטוח הוא הכרחי וזאת עקב העובדה שמדובר בעבודה סבוכה ומורכבת. עליכם להבין כי אתם צריכים לדרוש לראות את הביטוח ולוודא כי הוא אכן בתוקף וכי הוא מכסה את העבודות ואת כל התאונות בצורה הטובה ביותר שיש. עליכם להבין כי אסור לכם להתפשר על נושא זה מכיוון שהדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שאתם תהיו חייבים כסף בגין תאונה שהתרחשה בעת החיזוק ושלא היה לא ביטוח מתאים.

חיזוק שיש – שימו לב למכשירים שאתם עובד הקבלן

בכדי להבטיח חיזוק שיש איכותי ברמה הגבוהה ביותר שיש אתם צריכים לשים לב למכשירים בהם עושה הקבלן שימוש. עליכם להבטיח כי מדובר על המכשירים הטובים ביותר שיש וכך תבטיחו כי השיפוץ יתנהל בצורה מושלמת וללא בעיות. ככל שהמכשירים של הקבלן יהיו יותר טובים כך העבודה תתבצע בצורה יותר טובה ואת זאת אתם צריכים לזכור ולהפנים.

חיזוק אריחי שיש,  חיזוק שיש, חיזוק אריחים

ברחבי מדינת ישראל בניינים רבים סובלים מתופעה של צניחת אריחי שיש של  הבניין וונדרש לבע חיזוק שיש – חיזוק אריחי שיש מהווים מפגע סביבתי וסכנה ממשית לעוברים ולשבים בקרב הבניין.

התקנים הישנים לא היו מספיק מחמירים ולכן התופעה מאוד נרחבת וכמעט כל בניין שמחופה בשיש אריחיו נופלים מסיבות שונות .

הסיבות לנפילת אריחי שיש – חיזוק אריחי שיש

שיש  ברמה נמוכה אשר מתפרק מעצמו כתוצאה מלחות באויר ומליחות באויר באזורים הקרובים לים

שימוש במלט ברמה נמוכה דורשת חיזוק שיש , חיזוק אריחים , חיזוק אריחי שיש.

שימוש במקלות סבא לעיגון שיש לא מנירוסטה

אי שימוש בזוויות פלדה מגלוונת בתחתית כל תקרה, נדרש חיזוק שיש , חיזוק אריחים , חיזוק אריחי שיש.

 

איך מבצעים חיזוק  שיש? חיזוק בברגי נירוסטה המותאמים לחיזוק אריחי שיש ובעלי תקן

בשלב הראשון מפרקים את אריחי השיש הפגומים מבחינה ויזואלית ואריחים חלשים מכיוון ואריחים אלה לא מומלץ לחזק 

את שאר האריחים מחזקים עם ברגי נירוסטה המיועד לעיגון שיש

לאחר מכן סוגרים את ראש הבורג בפקק משיש או מדבר שיש בכדי שלא נראה את ראש הבורג מנצנץ .

בתהליך זה מתקינים גם משיקים בין הקומות

מעבירים ליטוש כללי של כל השישי בבניין

מטפלים בברזל חשוף באזור השיש

מורחים בסילר את כל השיש

איטום חלונות באזור העבודה

איטום פתחי מזגנים

ליטוש של כל אריחי השיש של הבניין

 

 

 

 

חיזוק אריחים

חיזוק חיפוי שיש – אסתטיקה ובטיחות

 שיש הוא אולי יוקרתי ומרשים מאוד, אבל הוא דורש תחזוקה לאורך השנים. חיפויי שיש נופלים עשויים להוות סכנה, והם גם פוגעים באופן לא מבוטל במראה המבנה כולו. אז מה עושים ואיך מבצעים חיזוק חיפוי שיש? חיזוק חיפוי שיש – היכרות עם הטרנד

נתחיל עם היכרות קצרה עם אבן השיש, זו שהצליחה לתפוס מקום של כבוד בענף הבנייה בארץ. אחרי שנים שבהן ראינו בעיקר טיח, גרנוליט ופסיפס, בשנים האחרונות האבן היוקרתית השתלטה על השוק.

השימוש בה לא רק נעשה נפוץ יותר, אלא קיימות היום כמה שיטות מרכזיות לחיפוי באמצעות שיש. מצד אחד חיפוי יביש, ללא דבש או מלט (אלא עם מסילות מתכת). מצד שני חיפוי רטוב המתחבר באמצעות מלט

וטיט, או על ידי שימוש ברשת מתכת או מוטות פלדה. כך או כך, תחזוקה וביצוע חיזוק חיפוי שיש הן פעולות שעשויות להיות קריטיות.

 

חיזוק חיפוי שיש – חשיבות המיומנות

כדי לבצע חיפוי, בין אם בשיטה אחת ובין אם באחרת, נדרשת מיומנות רבה. רק תהליך הדבקה מקצועי ואיכותי יבטיח עמידות לאורך זמן. עם זאת, חיזוק חיפוי שיש מאפשר לנו לשמר את התוצאה

לאורך זמן ולהבטיח מראה אסתטי למבנה. בנוסף, חיפוי איכות וחזק הוא גם בטוח יותר לשימוש. למרבה הצער, שמענו בעבר על מקרים רבים שבהם אבני שיש שקרסו מהמבנה פגעו בעוברי אורח.

כשהשיש חזק והעבודה מדויקת – הבטיחות גם היא טובה יותר.

 

חיזוק חיפוי שיש – החומרים והציוד המתקדמים

כדי לבצע חיפוי שיש איכותי חשוב לבחור בחומרים הטובים ביותר ובציוד המתקדם. השילוב בין השניים הוא זה שיאפשר ביצוע מדויק ונכון של המשימה, תוך אבטחת חיפוי יציב מאוד, שיעמוד בגבורה מול כל אתגר. עם חברה מקצועית והקפדה על כל התקנים והדרישות, תגיעו אל התוצאה הטובה ביותר.

לקבוצת עידן ניסיון בחיזוק אריחי שיש בפרויקטים רבים ברחבי הארץ , לחברה ניסיון בביצוע חיפוי שיש וחיזוק שיש בעשרות רבות של מר בפרויקטים רבים.

כאשר בוחרים חברת בניה לביצוע חיזוק אריחי שיש חשוב שהחברה תהיה קבלן רשום ברשם הקבלנים וחשוב שלחברה יהיה ניסיון בביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש ושלחברה הניסיון הידע והכלים לבצע את הפרויקט במהירות .

פנו לקבוצת עידן עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני על ידי מומחה לחיפוי שיש ואבן ופירוט העבודות הנדרשות לביצוע בפרויקט.

 

 

חיזוק חיפוי שיש – בחירת הגורם המבצע

כדי לבצע חיזוק חיפוי שיש איכותי, מומלץ לבחור בהתאם גם חברה המתמחה בפעולה מהסוג הזה, ומנוסה בהובלת פרויקטים דומים. קבוצת עידן, שתכננה והובילה שורה של פרויקטים בתחום, מעמידה לרשותכם את הצוות הטוב ביותר לביצוע המשימה. עם אנשי מקצוע מיומנים ומהנדסים העבודה הזו תתבצע בצורה איכותית מאוד. בנוסף, רק חברה מנוסה תדע להציע מגוון רחב של פתרונות ולהתאים לכל מבנה את הפתרון האידאלי עבורו.

 

 

חיזוק אריחי שיש

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד