חיזוק אריחים בבניין

בניינים רבים במדינת ישראל נבנו בתקנים ישנים שבהמשך השנים התגלו כלא נכונים וכעת בניינים רבים נדרשים לבצע פרויקט חיזוק אריחים בבניין, פרויקט החיזוק שיש של הבניין

מגן על העוברים והשבים באזור הבניין ומונע שאריחי השיש שלא ליפול אל הארץ ולסכם עוברים ושבים.

חיזוק אריחים בבניין

יש מספר שיטות עבודה שניתן לבצע בעזרתן את חיזוק האריחים :

עבודות בעמצאות צוותי עבודה המיומנים בעבודת שיפוצים בסנפלינג 

עבודה באמצעות פיגום זקיפים 

עבודה באמצעות פיגום תורן חשמלי

עבודה באמצעות פיגום חשמלי

עבודה באמצעות זרוע עבודה חיצוני ניידת

עבודה באמצעות במת הרמה, חיזוק שיש

 

חיזוק אריחים בבניין שימוש בברגי נירוסטה

בעת ביצוע פרויקט שיפוץ חיצוני יש להשתמש אך ורק ברגי נירוסטה, שימוש בברגים מחומר אחר יגרום לבעיות עתידיות של צניחת אריחי שיש וסכנה חוזרת לציבור, ולכן בעת ביצוע פרויקט של חיזוק אריחים בבניין יש

לבחור בקבלן בניין מקצועי ומנוסה המורשה לבצע עבודות חיזוק אריחים בבתים משותפים ולא לפנות לחברות קטנות ללא רישיון קבלן רשום וללא ניסיון בביצוע פרויקטים של חיזוק שיש וחיזוק אריחים בבניין .

קבוצת עידן הינה חברת בניה ותיקה ומנוסה בעלת ניסיון רב בביצוע מגוון עבודות בניה הנדסיות כגון:בניית שכונות מגורים שלמות כקבלני מפתח ליזמים וחברות ממשלתיות, בניית בתי ספר וגני ילדים,

ביצוע עשרות שיפוצים חיצוניים במסגרת עבודה מול האגודה לתרבות הדיור, עזרה ובצרון בתל אביב וחלת בנתניה, לאחרונה החברה מתמחה בעיקר בתחום חיזוק השיש בבניינים קיימים בכל רחבי הארץ.

החברהמבצעת כל פרויקט בליווי יועץ אבן מקצועי ומנוסה בעל ניסיון רב בתחום חיפוי מבנים בשיש וחיזוק אריחים בבניין קיים שקיימת בו בעיה של צניחת אריחים.

 

חיזוק אריחים בבניין חיזוק  אריחי שיש, עלויות, משך ביצוע, בקרת איכות ותנאי תשלום

עליות של פרויקט חיזוק אריחים בבניין משתנות בהתאם למפרט המבוקש המחיר יהיה זול יותר באם מדובר בפתרון נקודתי שאינו מומלץ מכיוון ואם אריחים נפלו באזור מסויים בתוך מספר שנים התופעה תחזור באזורי הבניין

נוספים ותסכן את חיי העוברים והשנים באזור הבניין ואת דיירי הבית .

משך ביצוע הפרויקט עם קבוצת עידן לא יקח יותר מ 3 חודשים לבניין רב קומות ופחות מחודש לבניין קטן עד 4 קומות, כמובן שאם יהיו עבודות נוספות כגון שיפוץ פנים, שיפוץ חדרי מדרגות ולובי משך הביצוע יתארך מעט.

 

חיזוק אריחים  – בררו את השיטות השונות שבהן נעשית הבנייה

החיים מלאים בסכנות שאנחנו כלל לא מודעים להם העניין הוא שאפילו שאנחנו סתם הולכים ברחוב יכול ליפול עלינו אריח, לפצוע אותנו ואף לגורם להרג. על כן הנושא של חיזוק אריחים הוא כה חשוב וכל וועד בית צריך לתת על כך את הדעת. אם אתם לא רוצים להיות אחראים על פציעה או מוות אתם חייבים להבין כי האריחים בבית שלכם יכולים להיות מאוד מסוכנים. זכרו כי מי שנמצא הכי הרבה בקרבת הבית הם הילדים שלכם ואתם ועל כן אתם אלו שנמצאים בסכנה הגדולה ביותר והחמורה ביותר שיש. עליכם לדעת כי ישנם מספר שיטות לחיזוק אריחים כמו עבודה בסנפלינג, עבודה על פיגומים ועוד. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה וכאשר אתם בוחרים קבלן מסיום בררו עמו מהי השיטה שבה הוא עובד ותנו דעתכם האם זוהי שיטה טובה או לא.

חיזוק אריחים – כיצד נעשה החיזוק?

חיזוק אריחים הוא ממש לא משחק ילדים והא חיוני בבתים רבים. עליכם להבין כי אם נפל אריח מסוים מן הבניין שלכם אזי עליכם מהר מאוד לטפל בכל האריחים האחרים בבניין מכיוון שהם גם כן עלולים ליפול. זכרו כי המשקל של האריח הוא מספק קילוגרמים ולכן כאשר הוא נופל מגובה רב זוהי סכנת חיים היכולה לגרום לנזקים עצומים. החיזוק עצמו דורש מומחיות עצומה ועליכם לוודא כי הוא נערך אך ורק על ידי ברגי נירוסטה. עליכם להבין כי אלו הברגים היחידים שבהם יש לעשות שימוש וכל חיזוק שלא נעשה באמצעות ברגים אלו הוא חיזוק שלא כדאי לסמוך עליו.

חיזוק אריחים –  אל תגידו לי זה לא יקרה

בישראל יש תרבות של לטמון את הראש בחול ולהגיד לי זה לא יקרה. אנחנו רואים זאת בעולם תאונות הדרכים, התאונות בצבא, תאונות במבנים ועוד. כך התרבות הזאת חלחלה גם אל המקום של חיזוק אריחים וועדי בתים רבים מעדיפים להגיד לי זה לא יקרה ואין מה לחשוש. כך יוצא שבמקום לבצע השקעה קטנה של כמה אלפי שקלים ולחזק את האריחים בוחרים ועדי בתים רבים לא לבצע את המהלך הזה וכך הם יוצרים סיכון עצום לעוברים ושבים וכמובן לאנשים המתגוררים בבניין. זוהי בעיה חמורה וטוב תעשו אם תטפלו בה בהקדם ולא תסמכו ידיכם על המזל מכיוון שהוא תמיד יאכזב אתכם.

חיזוק אריחים – מה ניתן לעשות בנידון?

עליכם להבין כי האסון הבא של אריח אשר ייפול על ראש של מישהו הוא ממש מעבר לפינה ולכן טוב תעשה המדינה אם תתערב בנושא ותסדיר את הנושא של חיזוק אריחים. טוב תעשה המדינה אם תקבע כל כמה זמן יש לחזק את האריחים ותקבע עונשים על בתים אשר לא חיזקו את האריחים.

 

בקרת איכות מומלצת היא בחירת מהנדס אזרחי שישמש כמפקח בניה בזמן ביצוע הפרויקט.

 

שיפוץ בניין משותף

חיזוק אריחים בבניין

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד