תפריט
  • 1700-70-90-30

חידוש המטבח בעת שיפוץ הבית

שיפוץ בית הוא הזדמנות מצוינת לשדרג את המטבח ולהפוך אותו למתחם שנותן מענה לא רק על צרכים אלא גם על רצונות, העדפות וציפיות.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

איך מחדשים מטבל בפרויקט שיפוץ דירה

מטבח מעוצב משווה לכל הבית חזות חדשנית והופך אותו למתחם מושקע ויפה. חידוש מטבח מאפשר לכם לקבל מטבח ייחודי, המיוצר ומעוצב בדיוק לטעמכם, מטבח עשוי מחומרי הגלם החזקים, העמידים, האיכותיים והמשובחים ביותר, תוך הקפדה על גימור מלוטש וכמובן- עמידה בלוח הזמנים וזמן אספקה מהיר.

חידוש מטבח בעת שיפוץ לא רק מצדיק יצירת קשר עם חברה מקצועית המתמחה בייצור ובשיווק מטבחים בהתאמה אישית אלא ממש מחייבת אותה. מקצועיות, ניסיון ואמינות מהווים ערובה לכך שכל הריהוט והציוד יגיעו לביתכם בשלמותם ויותקנו על ידי אנשי מקצוע המאומנים ומימנים בהרכבת מטבחים.

חידוש המטבח מאפשר לשפר ולשדרג אותו במכלול מרכיביו; לגוון ולהעשיר אותו בצבעים חדשים, לשלב בו- לדוגמה- אי, שמזמן אפשרויות רבות לניצול מיטבי שלו הן להקלה על העריכה, ההגשה והפינוי, הן להוספת חללי אחסון ( בארונות ובמגירות שניתן להוסיף לו) והן לשימוש נוסף או חלופי בו כמשטח עבודה עם מחשב נייד.

מטבח פונקציונלי ודקורטיבי הפנינה של השיפוץ דירה

שיפוץ כולל של הבית, המחייב יציאה ממנו אל דיור חלופי זמני, מאפשר שיפוץ יסודי של המטבח, לרבות הריסת קירות בו הוספת מחיצות,שיפוץ דירה הכולל  החלפת ריהוט וציוד ישנים בו בחדשים, הוספת פרקט או ריצוף בקרמיקה, חיפוי חדש של קירות, מיקום שונה של ציוד קיים או שינוי כללי כאשר נוספים במטבח ציוד ואביזרים חדשים.

חידוש מטבח ההופך אותו למתחם שנוח יותר לעבוד בו, שבמרכזו נשמר חלל גדול מספיק לתנועה, שמיקום הדברים בו מקל על הגישה אל הציוד בעת הכנת האוכל, שהמטבח כולו הוא מתחם בטיחותי גם עבור ילדים, כל אלה הם דברים שצריכים להילקח בחשבון בעת השיפוץ.

חידוש מטבח מאפשר שינויים מתחייבים שהם תוצאה של ניסיון מצטבר בשימוש במטבח הקיים. לא אחת תוך כדי תנועה חשים במגבלותיה בגלל סיבות שונות והשיפוץ הוא הזדמנות מצוינת לתת מענה למגבלות אלה, לצמצמן ואף לבטלן, ככל שניתן.

חשיבות הייעוץ המקצועי

תמיד רצוי להעדיף את שירותיה של חברת מטבחים מקצועית, העובדת על פי תקן האיכות הבינלאומי I.S.O 9001  המשתמשת בטכנולוגיות ייצור ועיצוב מתקדמות ומשוכללות, חברה שיש לה ניסיון רב שנים, היכרות עם מגמות רווחות בעולם בתחום המטבחים.

חשוב לדעת, כי ייעוץ של אנשי מקצוע עשוי לחסוך ללקוחות שני משאבים יקרים מפז: זמן וכסף. תחת קורת גג אחת מתבצע הייצור, השיווק וניתן השירות. כאשר יש לכם כתובת אחת, קל יותר לתכנן ולבצע ולקבל מוצר מוגמר בתוך מסגרת זמן מוגדרת ומוסכמת מראש.

אחד החללים הכי חשובים בבית, הוא ללא ספק חלל המטבח. זה חלל בו אנחנו מבלים שעות ארוכות במהלך היום, בין אם זה בבישול, אפייה והכנת אוכל ובין אם זה לסיבות אחרות. אנחנו משקיעים לא מעט זמן בתכנון ועיצוב של המטבח וגם לא מעט כסף בתהליך.

שיפוץ ושיקום מטבחים

יש לא מעט אנשים שבוחרים אחרי מספר שנים, לעשות שיפוץ במטבח. זה יכול להיות שיפוץ כללי, שינוי טוטאלי של המטבח מקצה לקצה וזה יכול להיות שינוי נקודתי, בין אם זה אומר חידוש הארונות או החלפתם, שינוי הריצוף, שינוי של חיפוי קירות ועוד. מן הסתם, כל שיפוץ, כל שינוי חייב להתבצע בהתאם לתנאים ומאפיינים שונים.

כשאנחנו מדברים על שיפוץ כללי של המטבח או אפילו שיפוץ נקודתי במקרים מסוימים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את המאפיינים אותם נוכל לשנות, המאפיינים אותם נוכל לשפץ. ברור מאליו שהכוונה בראש ובראשונה לארונות מטבח, שיש, קרמיקה למטבח ואלמנטים אחרים, חלקם נוכל להחליף או לשפץ בלי קשר לחלקים אחרים, אחרים לעומת זאת נצטרך לשפץ או להחליף, בעקבות השינוי שנעשה בחלקים אחרים.

כאשר אנחנו מחליפים קרמיקה למטבח או ארונות מטבח, אנחנו צריכים להסתכל על התמונה הרחבה של תהליך השיפוץ. אנחנו לא יכולים להסתפק אך ורק בעניין נקודתי כמו הצורך בשינוי או הרצון להתחדש. אנחנו צריכים להסתכל על כל התמונה הרחבה ולראות כיצד השיפוץ יכול לשנות את המצב של חלל המטבח כפי שאנחנו רוצים.

מדוע נרצה לעשות שיפוץ במטבח

לפני שנציג כמה נקודות שיכולות לעזור לנו בתהליך השיפוץ, חשוב להבין למה נרצה לעשות שיפוץ במטבח.

ראשית, הרבה פעמים השיפוץ הוא כורח המציאות ולעיתים השיפוץ במסגרת שיפוץ דירה, כתוצאה משינוי מסוים שחל בתפקוד שלנו או של מי מבני הבית. זה יכול גם לנבוע משינוי שחל בתפקוד המטבח שמחייב אותנו לבצע אותנו שיפוץ.

שנית, אנחנו נבחר לבצע שיפוץ מתוך הנחה שזה ישפר באופן מהותי את חלל החדר ויאפשר לנו לבצע את העבודה שלנו בצורה הרבה יותר טובה, אנחנו נהנה ממנו יותר וכן הוא יהיה הרבה יותר מסודר.

שלישית, לא פעם ההחלטה לבצע שינוי כזה או אחר נובע מתוך הבנה שהמטבח הקיים הוא ישן מדי, לא מספק ואם נשפץ אותו לא רק שנהנה ממטבח חדש אלא גם מעלייה בערך המבנה.

נקודות על שיפוץ מטבח

כשאנחנו ניגשים לשפץ מטבח קיים, אנחנו צריכים לבחון את השטח שעומד לרשותנו, אנחנו צריכים לבחון כיצד אנחנו יכולים להשתמש בו ועד כמה הוא באמת מספק אותנו.

בשלב הבא, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו איך אנחנו נרצה שהמטבח שלנו יהיה מעוצב ואיזה עיצוב יאפשר לו להשתלב לו בצורה אופטימאלית בעיצוב של המבנה כולו.

אנחנו צריכים להתייחס לפרטים כמו תאורה, אוורור, פתרונות אחסון, ופרטים נוספים שיכולים להשפיע על הסגנון והעיצוב של המטבח.

קבלן לשיפוץ דירה – המרכיב המשמעותי ביותר בבנייה שלכם

רגע לפני שאתם מבצעים שיפוץ בבית, כדאי שתחשבו רגע על המטבח שלכם. עם שיפוץ מטבח תוכלו לקבל מטבח ייחודי ואיכותי אשר יתאים לצרכים האישיים שלכם. תהליך שיפוץ המבטח במהלך שיפוצי הבית דורש חשיבה מרובה, תיאום והשקעה בבחירת החומרים למטבח.

סגנונות מטבחים

רגע לפני שאתם נפרדים מהמטבח שלכם לטובת מטבח חדש, חשוב לבדוק את סגנונות העיצוב השונים על מנת להתאים אותם אל המטבח הפרטי שלכם. לפני בחירת המטבח מומלץ לראות סגנונות שונים באתרי שיפוץ ועיצוב, לבדוק את העיצובים העיקריים שהולכים כיום בשוק, וכן לברר את הזמן שלוקח לשפץ וכמובן המחירים. המטבחים החדשים המובילים בשנים האחרונות הם:

מטבח מודרני

מטבח מודרני הוא מטבח אשר הצבעים השולטים בו הם לבן או שחור. במטבח זה הידיות סמויות והמראה הכללי של המטבח נקי. מטבח זה לרוב הוא גדול יותר ומכיל מקום רב לבישול. מטבח לבן הוא מטבח שניתן לשלב בו אלמנטים שונים שהופכים אותו למטבח איכותי ויוקרתי. אם בעבר מטבח זה היה במראה של עץ כיום הוא בצבעיים בהירים ואף מטאלים, הכוללים בין היתר צורות שונות.

מטבח כפרי

במטבח כפרי האווירה חמימה וביתית. במטבח זה ניתן לעשות שימוש בסוגי עץ שונים ובצבעים חמים, לעומת המטבח המודרני שבו הפירזול מוסתר. המטבח הכפרי נותן לפירזול מקום של כבוד ואף מדגיש אותו בשונה מהמטבח המודרני.

מטבח וינטג' במסגרת שיפוץ דירה

מטבח וינטג'  הוא מטבח אשר מאופיין מאלמנטים מעשורים קודמים. במטבחים מסוג וינטג' נמצא ריצוף מצויר משנות ה50,60, פירזול מותאם לתקופה,שיפוץ דירה טפסים צביעה גסה של הארונות אשר מתאימה לאורך התקופה היא. כמו כן, בשנים האחרונות תוכלו לראות מטבחי וינטג' בצבעי מנטה, תכלת וחדר האמבטיה משתלב גם הוא עם ריצוף מצויר ועם המטבח עצמו בין או וינג' או בסגנון כפרי.

איזה מטבח עדיף לכם מבחינת חומרים?

אם החלטתם לשפץ את המבטח שלכם כדאי שתבחרו מטבח עם תכונות אשר מתאימות לצרכים האישיים שלכם. כך למשל, מטבח כפרי העשוי מעץ, ישרת אתכם לאורך שנים רבות עקב העמידות שלו, יהיה עמיד למכות, שריטות ורטיבות וכן יהיה ניתן לתיקון. לעומת זאת, מטבח וינטג' יהיה פחות עמיד לשריטות ומכות, ולא תמיד יכלול חומרי עץ אלא חומרים אחרים.

שיפוץ מטבח ישן למטבח חדש

אחד הדברים העיקריים בעת שיפוץ מטבח ישן למטבח חדש הוא תשתית המטבח. כאשר מדובר על  שיפוץ מטבח ישן במסגרת שיפוץ כללי לבית, תוחלף תשתית המטבח ושאר תשתיות הבית אשר כוללות בין היתר את מערכת החשמל, אינסטלציה, איטום, החלפת צינורות הפלדה בצינורות מפלסטיק ועוד. לכן יש לקחת זאת בחשבון שמחליטים על שיפוץ המטבח כחלק משיפוץ הבית עצמו. כמו כן, תכנית השקעים למדיח ותנור מתחת לשיש חייב להיות בגוה של 60 ס"מ, וכן לכלול מספר שקעי שירות לקומקום החשמלי, טוסטר ושאר מוצרי חשמל בגובה של 5-15 ס"מ מעל השיש.

 

 

בכל שיפוץ נכון למקסם את ניצול החלל ולמקם כל אחד מהפריטים במקום המיועד לו, באופן שיאפשר שהייה בטוחה ובטיחותית במטבח ועבודה קלה ונוחה בו.

חידוש המטבח בעת שיפוץ הבית

More to explorer

רכישת בית להשקעה – נקודות למחשבה

הגעתם לרגע בו אתם מחפשים אחר פרנסה נוספת עכשווית או עתידית כאשר הוספת עבודה או זכייה בלוטו אינן אופציות ריאליות. בית להשקעה

שיפוץ מעטפת

פעמים רבות אנחנו מרגישים צורך עז לשפץ את הבניין, אבל לאו דווקא בכיוון של לובי הבניין או חדר המדרגות, ולא דווקא בכיוון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30