חידוש המטבח בעת שיפוץ הבית

 

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ בית הוא הזדמנות מצוינת לשדרג את המטבח ולהפוך אותו למתחם שנותן מענה לא רק על צרכים אלא גם על רצונות, העדפות וציפיות. 

איך מחדשים מטבל בפרויקט שיפוץ דירה

מטבח מעוצב משווה לכל הבית חזות חדשנית והופך אותו למתחם מושקע ויפה. חידוש מטבח מאפשר לכם לקבל מטבח ייחודי, המיוצר ומעוצב בדיוק לטעמכם, מטבח עשוי מחומרי הגלם החזקים, העמידים, האיכותיים והמשובחים ביותר, תוך הקפדה על גימור מלוטש וכמובן- עמידה בלוח הזמנים וזמן אספקה מהיר.

חידוש מטבח בעת שיפוץ לא רק מצדיק יצירת קשר עם חברה מקצועית המתמחה בייצור ובשיווק מטבחים בהתאמה אישית אלא ממש מחייבת אותה. מקצועיות, ניסיון ואמינות מהווים ערובה לכך שכל הריהוט והציוד יגיעו לביתכם בשלמותם ויותקנו על ידי אנשי מקצוע המאומנים ומימנים בהרכבת מטבחים.

חידוש המטבח מאפשר לשפר ולשדרג אותו במכלול מרכיביו; לגוון ולהעשיר אותו בצבעים חדשים, לשלב בו- לדוגמה- אי, שמזמן אפשרויות רבות לניצול מיטבי שלו הן להקלה על העריכה, ההגשה והפינוי, הן להוספת חללי אחסון ( בארונות ובמגירות שניתן להוסיף לו) והן לשימוש נוסף או חלופי בו כמשטח עבודה עם מחשב נייד.

מטבח פונקציונלי ודקורטיבי הפנינה של השיפוץ דירה

שיפוץ כולל של הבית, המחייב יציאה ממנו אל דיור חלופי זמני, מאפשר שיפוץ יסודי של המטבח, לרבות הריסת קירות בו הוספת מחיצות,שיפוץ דירה הכולל  החלפת ריהוט וציוד ישנים בו בחדשים, הוספת פרקט או ריצוף בקרמיקה, חיפוי חדש של קירות, מיקום שונה של ציוד קיים או שינוי כללי כאשר נוספים במטבח ציוד ואביזרים חדשים.

חידוש מטבח ההופך אותו למתחם שנוח יותר לעבוד בו, שבמרכזו נשמר חלל גדול מספיק לתנועה, שמיקום הדברים בו מקל על הגישה אל הציוד בעת הכנת האוכל, שהמטבח כולו הוא מתחם בטיחותי גם עבור ילדים, כל אלה הם דברים שצריכים להילקח בחשבון בעת השיפוץ.

חידוש מטבח מאפשר שינויים מתחייבים שהם תוצאה של ניסיון מצטבר בשימוש במטבח הקיים. לא אחת תוך כדי תנועה חשים במגבלותיה בגלל סיבות שונות והשיפוץ הוא הזדמנות מצוינת לתת מענה למגבלות אלה, לצמצמן ואף לבטלן, ככל שניתן.

חשיבות הייעוץ המקצועי

תמיד רצוי להעדיף את שירותיה של חברת מטבחים מקצועית, העובדת על פי תקן האיכות הבינלאומי I.S.O 9001  המשתמשת בטכנולוגיות ייצור ועיצוב מתקדמות ומשוכללות, חברה שיש לה ניסיון רב שנים, היכרות עם מגמות רווחות בעולם בתחום המטבחים.

חשוב לדעת, כי ייעוץ של אנשי מקצוע עשוי לחסוך ללקוחות שני משאבים יקרים מפז: זמן וכסף. תחת קורת גג אחת מתבצע הייצור, השיווק וניתן השירות. כאשר יש לכם כתובת אחת, קל יותר לתכנן ולבצע ולקבל מוצר מוגמר בתוך מסגרת זמן מוגדרת ומוסכמת מראש.

בכל שיפוץ נכון למקסם את ניצול החלל ולמקם כל אחד מהפריטים במקום המיועד לו, באופן שיאפשר שהייה בטוחה ובטיחותית במטבח ועבודה קלה ונוחה בו.

 

חידוש המטבח בעת שיפוץ הבית

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד