חדר מוגן

ישראל היא מדינה מאוימת במיוחד וסביר להניח כי במלחמה הבאה העורף הישראלי ידע נפגעים רבים וזאת עקב איום הטילים המקיף אותנו מכל עבר. אין ספק גם כי הדרך הכי טובה להתמודד עם איום הטילים היא באמצעות חדר מוגן ומיגון בתים קיימים. מי שיש לו חדר ממוגן בבית הסיכון לפגיעתו יורד בעשרות אחוזים וניתן לומר כי הביטחון שלו מובטח.

חדר מוגן – מדוע הממשלה לא מממנת אותו?

 לצד זאת אנחנו צריכים לזכור כי המדינה היא האחראית על הביטחון שלנו והיא האחראית להבטיח כי במלחמה הבאה נהיה מוגנים. דוגמא לכך שהמדינה אחראית על הביטחון שלנו היא ההשקעה העצומה שלה בצה" השקעה שיש לברך עליה ולהוקיר תודה עליה. מעטים יחלקו על כך כי אפשר לנצח במלחמה הבאה בלי צבא חזק ועל כן יש לעשות הכול בכדי להכין את הצבא למלחמה הבאה. אך על רקע זה ולאור העובדה כי המדינה אחראית על ביטחון התושבים נשאלת השאלה מדוע המדינה לא מממנת הגנה לבתים כנגד טילים. יש לשאול מדוע אדם עני צריך להסתכן בפגיעה מטילים מכיוון שהוא לא יכול למממן בניה של ממ"ד בעוד אדם עשיר יהיה מוגן ולא צריך לדאוג לו. על כן טוב תעשה המדינה אם תעניק מענקים גם לאנשים פחות מבוססים ותאפשר להם לבנות ממ"דים שיגנו עליהם במלחמה הבאה .

חדר מוגן – האם המקלט השכונתי מהווה תחליף אליו?

רבים חושבים כי אין להם צורך בחדר מוגן וזאת עקב הסיבה שהם ילכו אל המקלט השכונתי. אך אתם חייבים להבין כי חדר מוגן הוא לא לוקסוס אלא הוא דבר היכול להשפיע על הביטחון שלכם יותר מכל דבר אחר. אתם צריכים לזכור כי בחלקים רבים בארץ לא יהיה די זמן להגיע למקלט השכונתי ומכיוון שרובנו לא רוצים לגור בו הרי שחדר ממוגן הוא הפתרון היחיד שניתן להעלות על הדעת. חדר ממוגן ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר וכדאי לכם לא להתפשר על מקלט ולהבין כי זהו לא פתרון מספק. מיגון חדר קיים בדירת מגורים.

חדר מוגן – אל תחכו עם המיגון רק לאחר המלחמה הבאה

תשאלו קבלנים העוסקים בבניה של חדר מוגן והם יספרו לכם כי תמיד לאחר מלחמות יש בום של בניה של חדרים ממוגנים ורבים בוחרים לעשות זאת לאחר שהם צופים בנזקים של הטילים. אך אתם חייבים להבין כי זוהי טעות אקוטית לחכות למלחמה הבאה וכי הדבר יכול לסכן אתכם ואת בני ביתכם בצורה ניכרת. על כן השקיעו בממ"ד כבר עתה ואל תחכו לטיל שיפול על ביתכם.

חדר מוגן

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד