חברת שיפוצים בחיפה

קבוצת עידן הינה חברת השיפוצים המובילה בחיפה לחברה ניסיון בביצוע מגוון רחב של עבודות בניה ושיפוצים, מלבד ההתמחות בתחום השיפוצים החברה גם משמשמת כקבלן מפתח של חברת יובל אלון

בפרויקטים שונים בחיפה , בקריות ובנשר., לקבוצת עידן רישיון קבלן רשום בתוקף בסיווג 100, בנוסף החברה מבצעת פרויקטים של תמא 38 ברחבי הארץ, עבודה מול קבוצתעידן מבטיחה לכם הלקוחות שקט נפשי וביטחון כי הפרויקט יבוצע ברמה הגבוה ביותר.

אנו מהחברות שיפוצים היחידות שלא מבקשות מקדמות בתחילת העבודה.

חברת שיפוצים בחיפה

ניהול הבנייה –  קיימות שתי שיטות ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות , קבלן שיפוצים .

בשיטת "המפתח" קבלן על מרכז את העבודות. בחירה באחד כזה, בקב' ע.י.ד.ן המנוסה, כדאית ביותר משום שהיזם מתקשר חוזית רק מול קבלן אחד ולא מתזז עצמו בין בעלי מקצוע שונים שגם הליך איתורם וגם הליך חתימת החוזה עימם מתיש במיוחד. במידה והיזם נתקל בשלב מסויים בבעיה יש לו אדם אחד , מנהל עבודה ,שנבחר על ידי קב' ע.י.ד.ן ,חברת שיפוצים בחיפה שאליו יוכל לפנות במקום לחזר אחר בעלי מקצוע שונים, האחראים כל אחד בתורו לתחום מסויים. בקב' ע.י.ד.ן המפעילה מידי פעם אנשי מקצוע מחוץ לחברה יש הליך סינון גבוה במיוחד שלא מאפשר לאלה שרמת עבודתם נמוכה לעבוד עם החברה. בחירה באנשי מקצוע איכותיים מעלה עלויות בנייה שכן קב' ע.י.ד.ן מאמינה בעבודתם ואחראית לה. קב' ע.י.ד.ן חברת שיפוצים בחיפה תמנה מנהל עבודה מהטובים שיש בשוק ובכך תחסוך לכם את הצורך להיות זמין כל הזמן, אף על חשבון שעות עבודה שלכם, אספקט השווה התייחסות מנטלית וכספית.

חברת שיפוצים בחיפה עם קבלני משנה

במידה והיזם בוחר בשיטת התקשרות יחדנית ונפרדת, הרי שיוכל להפוך הוא בעצמו להיות קבלן על. הוא יהיה זה שיקיים התקשרויות נפרדות עם בעלי מקצוע. אין ספק שהוא יוכל לבחור לעצמו בעלי מקצוע טובים בעבודתם וזאת על סמך עבודות שהיזם ראה ובהתאם יש לשאר כי עלות הבנייה תקטן. אך חשוב לזכור כי היזם מכניס את עצמו להליך מיגע במיוחד חברת שיפוצים בחיפה , המחייב אותו לאתר את אלה הנכונים עבורו ורק הליך הבחירה של כל אחד מהם מחייב את היזם להתרוצץ. בנוסף בכלל לא בטוח כי בידי היזם כלים להבין מהי באמת עבודה טובה. אין לו יכולת לבדוק עבודות של בעלי מקצוע בטווח של שנים כפי שיש לקב' ע.י.ד.ן העובדת למול בעלי המקצוע הנבחרים במשך שנים רבות. בנוסף, במידה והיזם לא בחר מנהל / מפקח עבודה שיפקח על חברת שיפוצים בחיפה, יהיה זה כמעט בלתי אפשרי מבחינתו לבצע בקרת איכות כמעט יומיומית ולתאם לוחות זמנים בין אנשי מקצוע שונים.

חברת שיפוצים בחיפה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד