1700-70-90-30

חברת ניקיון משרדים, ריסוס פשפשים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

ג'וקים, פרעושים, לטאות, פשפשים, ועוד מזיקים רבים עלולים להרוס לכם את הבית בקלות. הפשפשים עלולים להשתלט על הבית שלכם ולהפוך את חווית השינה והמנוחה שלכם לפחות נעימה ממה שהיא. אם אתם נוטים לארח משפחה וחברים בביתכם, עליכם לרסס נגד פשפשים וכך האורחים יוכלו ליהנות מבית ללא פשפשים ומזיקים.

על מנת לשמור על סביבה נעימה וכיפית יש להזמין חברת ניקיון שתשלים את החוויה הנעימה בביתכם.

 

קצת על ריסוס נגד פשפשים

לעיתים הדברה של פשפשים היא תהליך ארוך ומייגע אך אצלנו תקבלו הדברת פשפשים איכותית וקלה במשרד שלכם תמורת מחיר זול וכך תוכלו ליהנות מסביבת עבודה נעימה יותר.

הפשפשים נמצאים בכל ימות השנה- חורף וקיץ ככה שהריסוס תקף לכל מועד שתרצו ולא תצטרכו לחכות שהעונה תגיע כדי לרסס.

פשפשים הם חרק קטן ושטוח עם רגליים חזקות במיוחד שמאפשרות לו לנתר למקומות גבוהים ולעבור ממקום למקום בקלות רבה בלי לבזבז זמן.

ריסוס נגד פשפשים מונע מהפשפשים לשהות בבית עד שנתיים מרגע הריסוס מה שנותן לכם זמן של שקט ללא כל חשש שהפשפשים יחדרו לביתכם.

את התוצאה של הריסוס ניתן לראות מיידית- הריסוס משפיע מיד וזה מקל על החזרה לבית והשהות בו.

 

ניקיון משרדים

המשרד הוא המקום שבו אתם מבלים כמעט ממחצית היום שלכם ולכן מגיע לכם להתפנק במשרד נקי וכיפי לעבודה. לשם כך, צריך לדאוג לתחזוקה ולניקיון שלו. אנו מציעים לכם את שירותי הניקיון שלנו במחיר זול ואיכותי שתהנו מהשהות במשרד שלכם.

אם אתם בעלי משרד, עליכם לדעת שהעובדים במשרד ישמחו יותר להגיע לעבודה כאשר המשרד נקי ואסתטי יותר, וכך תוכלו ליהנות מעובדים אפקטיביים.

 

על מנת שזה יקרה, חברת אביב ניקיון שירותי ניקיון מבריקים מציעה את שירותה לנקות לכם את המשרד במקצועיות כדי שהעובדים שלכם יוכלו ליהנות מסביבת עבודה נעימה יותר.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30