חברת אחזקה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

את הקונספט של חברות אחזקה פגשנו מרביתנו דווקא בהקשרים עסקיים, למשל אחזקה של מגדלי משרדים, של מוסדות ציבור, של מבני ציבור, של מפעלים ואפילו של מטות עסקיים של חברות גדולות. אלא שחברות אלה יכולות להציע ערך משמעותי מיותר גם למבני מגורים פרטיים ולא רק בהיבט של שיפור איכות החיים של הדיירים ופתרון בעיות בין הדיירים ובין עצמם, אלא גם בשימור הערך של הנכסים בבניין. למה ומדוע נכון לכם לשכור חברת אחזקה ולמה זה גם משתלם ברמה הכלכלית? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מהי חברת אחזקה ולמה נכון לעבוד איתה?

ככלל, חברות המספקות שירותי אחזקה הן חברות בעלות התמחות בהיבטים הטכניים של ניהול מבנים. חברות אלה אחראיות על כל הנושא של תפעול הבניין וביצוע תיקונים ומשימות תחזוקה שוטפת – תיקוני חשמל, תחזוקת גינה, תיקונים וטיפול שוטף בתשתיות מים וחשמל, טיפול במערכות מיזוג אוויר, הסקה ולחץ מים, תיקוני מתגים ונורות, ביצוע תיקונים קטנים במבנה עצמו, איטום גג, איטום מבנה, תחזוקת אינטרקום וכן הלאה. עבור בניינים רבים, זה כל מה שנדרש להם בכדי להשלים את הניהול המיטבי של הבניין. את משימות הניהול עצמן יכול הוועד המרכזי של הבניין לבצע בעצמו, אבל הוא יכול בהחלט להיעזר בשירותיה של חברת אחזקה לטובת המשימות הטכניות השוטפות והמזדמנות. בהיבט זה כדאי לציין שישנן חברות ניהול שמספקות גם את רכיב האחזקה כחלק מהשירות הכולל, וישנן גם חברות המתמקדות אך ורק במשימות האחזקה – כל אחת מהאפשרויות האלה יכולה להיות טובה ונכונה לכם, תלוי מה אתם בדיוק מחפשים ואיזו מהן תעניק לכם את הערך הרב ביותר.

https://redbutton.org.il/   הכפתור האדום ניהול ואחזקת מבנים

וזה גם משתלם ברמה הכלכלית

מן הסתם, כאשר אנו מזמינים שירות מגורם מקצועי, עלינו לקחת בחשבון שהשירות הזה עולה כסף ולכן גם כאשר אנו משלמים עבור שירותיה של חברת אחזקה, עלינו לקחת בחשבון את עלות השירותים הללו. אלא שבכל הקשור לשירותים הנצרכים על ידי בניינים משותפים, צריך לזכור תמיד שמדובר בחלוקה של העלות בין כמות גדולה של דיירים, כך שהעלות עבור כל דייר בודד היא בדרך כלל קטנה מאוד ויכולה להסתכם בעשרות שקלים בודדים בחודש ואפילו בשקלים בודדים בלבד. מן הצד השני, תוספת תשלום חודשית זעירה זו לוועד הבית, יכולה להבטיח לכם איכות חיים ברמה גבוהה ומעבר לכך, שמירה על ערך הנכסים במבנה. בניין הזוכה לתחזוקה שוטפת ברמה גבוהה, הוא בניין שבו הנכסים שומרים על ערכם ואפילו משביחים אותו בזמן שבניינים אחרים הולכים אחורה וחווים שחיקה.

על כן, לא רק בהיבט של איכות חיים ולא רק בהיבט של קלות הביצוע של משימות התחזוקה בבניין, חברת אחזקה יכולה גם להבטיח את שמירת הערך של הנכסים בבניין וזאת כבר בהחלט סיבה טובה לשכור אחת כזאת כבר מחר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

חיפוי מבנים

חיפוי מבנים

חיפוי מבנים הפך לאחד הדברים הפופולריים ביותר במבנים החדשים. כמעט כבר לא בונים בניינים חדשים ללא חיפוי. חיפוי מבנים תורם לאטימות המבנים, לבידוד אקוסטי ותרמי

קרא עוד »
איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
1-700-70-90-30