חברת אחזקה

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

את הקונספט של חברות אחזקה פגשנו מרביתנו דווקא בהקשרים עסקיים, למשל אחזקה של מגדלי משרדים, של מוסדות ציבור, של מבני ציבור, של מפעלים ואפילו של מטות עסקיים של חברות גדולות. אלא שחברות אלה יכולות להציע ערך משמעותי מיותר גם למבני מגורים פרטיים ולא רק בהיבט של שיפור איכות החיים של הדיירים ופתרון בעיות בין הדיירים ובין עצמם, אלא גם בשימור הערך של הנכסים בבניין. למה ומדוע נכון לכם לשכור חברת אחזקה ולמה זה גם משתלם ברמה הכלכלית? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

מהי חברת אחזקה ולמה נכון לעבוד איתה?

ככלל, חברות המספקות שירותי אחזקה הן חברות בעלות התמחות בהיבטים הטכניים של ניהול מבנים. חברות אלה אחראיות על כל הנושא של תפעול הבניין וביצוע תיקונים ומשימות תחזוקה שוטפת – תיקוני חשמל, תחזוקת גינה, תיקונים וטיפול שוטף בתשתיות מים וחשמל, טיפול במערכות מיזוג אוויר, הסקה ולחץ מים, תיקוני מתגים ונורות, ביצוע תיקונים קטנים במבנה עצמו, איטום גג, איטום מבנה, תחזוקת אינטרקום וכן הלאה. עבור בניינים רבים, זה כל מה שנדרש להם בכדי להשלים את הניהול המיטבי של הבניין. את משימות הניהול עצמן יכול הוועד המרכזי של הבניין לבצע בעצמו, אבל הוא יכול בהחלט להיעזר בשירותיה של חברת אחזקה לטובת המשימות הטכניות השוטפות והמזדמנות. בהיבט זה כדאי לציין שישנן חברות ניהול שמספקות גם את רכיב האחזקה כחלק מהשירות הכולל, וישנן גם חברות המתמקדות אך ורק במשימות האחזקה – כל אחת מהאפשרויות האלה יכולה להיות טובה ונכונה לכם, תלוי מה אתם בדיוק מחפשים ואיזו מהן תעניק לכם את הערך הרב ביותר.

https://redbutton.org.il – הכפתור האדום ניהול ואחזקת מבנים

וזה גם משתלם ברמה הכלכלית

מן הסתם, כאשר אנו מזמינים שירות מגורם מקצועי, עלינו לקחת בחשבון שהשירות הזה עולה כסף ולכן גם כאשר אנו משלמים עבור שירותיה של חברת אחזקה, עלינו לקחת בחשבון את עלות השירותים הללו. אלא שבכל הקשור לשירותים הנצרכים על ידי בניינים משותפים, צריך לזכור תמיד שמדובר בחלוקה של העלות בין כמות גדולה של דיירים, כך שהעלות עבור כל דייר בודד היא בדרך כלל קטנה מאוד ויכולה להסתכם בעשרות שקלים בודדים בחודש ואפילו בשקלים בודדים בלבד. מן הצד השני, תוספת תשלום חודשית זעירה זו לוועד הבית, יכולה להבטיח לכם איכות חיים ברמה גבוהה ומעבר לכך, שמירה על ערך הנכסים במבנה. בניין הזוכה לתחזוקה שוטפת ברמה גבוהה, הוא בניין שבו הנכסים שומרים על ערכם ואפילו משביחים אותו בזמן שבניינים אחרים הולכים אחורה וחווים שחיקה.

על כן, לא רק בהיבט של איכות חיים ולא רק בהיבט של קלות הביצוע של משימות התחזוקה בבניין, חברת אחזקה יכולה גם להבטיח את שמירת הערך של הנכסים בבניין וזאת כבר בהחלט סיבה טובה לשכור אחת כזאת כבר מחר.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30