חברות בניה באבן יהודה

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים כספיים וגם במונחים של תוצאות הפרויקט. הבחירה לבנות את הבית שלכם בעצמכם היא בחירה מצוינת ולגיטימית, שמאפשרת לכם לבנות את הבית שלכם עצמכם כפי שאתם עצמכם רוצים לבנות אותו, אבל בחירה זו, לא רק שאינה פוטרת אתכם מניהול מקצועי ויעיל של פרויקט הבניה, אלא אף מדגישה את הצורך בניהול מקצועי כזה. מי מנהל פרויקטים של בניה פרטית ואיך קשורות לכך חברות בניה באבן יהודה? מהן הסיבות המרכזיות שבגינן אתם רוצים להיעזר בניהול מקצועי של חברת בניה? באילו שלבים מלווה אתכם חברת הבניה והאם היא לצדכם כבר בשלבי התכנון? איך תבחרו נכון את חברת הבניה ועל מה חשוב להקפיד בעבודה איתה? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של קבוצת עידן, המציעה שירותי בניה וניהול פרויקטים בענף הבניין בכל רחבי הארץ.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:
חברות בניה באבן יהודה

מהי חברת בניה ובמה היא שונה מקבלן בניין?

פרויקט בניה הוא פרויקט שמתנהל לאורך מספר שלבים שונים החל משלב התכנון, דרך שלב השלד והגמר וכלה בשלב האכלוס. בתוך כל שלב כזה ישנם תתי שלבים נוספים ובכל רגע נתון מעורבים בפרויקט כזה שורה של אנשי מקצוע, קבלנים, קבלני משנה ופועלים. קבלן בניין הוא למעשה אדם פרטי שמתמחה בשלבי הביצוע של פרויקטים בענף הבניה. לקבלן בנין ישנו בדרך כלל תחום התמחות אחד אבל את ניהול הפרויקט הוא מבצע באמצעות שורה ארוכה של קבלני משנה ואנשי מקצוע אותם הוא שוכר בעצמו לטובת הפרויקט. בכל פרויקט של קבלן כזה יכולים להשתתף אנשי מקצוע שונים בהתאם ליכולת של אותו קבלן לגייס את האנשים המתאימים והרצויים לכל פרויקט.

חברות בניה

ובכלל זה חברות בניה באבן יהודה, הן למעשה חברות קבלניות שמחזיקות בתוכן את כל היכולות הנדרשות להשלמת פרויקט בניה, לא רק בשלב הביצוע ולא רק בהיבט המקצועי של פעולות הבנייה. חברת בניה היא גורם מקצועי קבלני, שלוקח על עצמו את הניהול הכולל של הפרויקט, החל מהרגע הראשון של שלב התכנון ועד הרגע האחרון של שלב האכלוס. חברת הבניה מעסיקה מהנדסים, אדריכלים, מודדים מוסמכים, יועצי קרקע, קבלני תשתיות, קבלני שלד, קבלני גמר, פועלים ואנשי מקצוע נוספים המעורבים בפרויקט בניה קלאסי. לסל היכולות הנרחב והמלא הזה ישנה השפעה דרמטית על איכות הניהול של הפרויקט, על רמת הביצוע והסטנדרטים ועל היקף הסיוע שיכולה החברה להעמיד לרשות הלקוח בכל שלב ושלב בתהליך שהוא עובר, הרבה מעבר למה שיכול קבלן פרטי להציע.

מהם תפקידיה של חברת בניה בפרויקט בניה פרטית?

חברות מומלצות באבן יהודה

כאשר אתם בוחנים חברות בניה באבן יהודה במטרה למצוא את החברה המתאימה ביותר לפרויקט שלכם, חשוב מאוד שתבחרו בחברה שיודעת להציע לכם את התועלות הנדרשות לכם באופן ספציפי. ישנן חברות בניה שמציעות שירותי ביצוע בניה בלבד בעוד אחרות מציעות חבילת שירות מקצה לקצה, החל משלבי התכנון ועד שלב האכלוס. בשורות הבאות נפרט בפניכם את הערכים המרכזיים שתוכלו להפיק מעבודה עם חברות בניה באבן יהודה בניהול פרויקט בניה פרטית:

גיבוש תכנית בנייה

השלב הראשון בכל פרויקט בניה הוא שלב התכנון וגיבוש תכנית הבניה. לצורך גיבוש תכנית הבניה אתם זקוקים לשירותיו של אדריכל ובשלב מסוים גם של מהנדס בניין. בשלב הזה אתם בונים למעשה את הבית שלכם על גבי הנייר ולשם כך אתם זקוקים קודם כל לידע המקצועי של אדריכל שיכול להכווין אתכם ולבצע את המשימה למעשה עבורכם ובשבילכם, אבל אתם גם זקוקים לידע מקצועי בתחום הבנייה כדי להבין מה אפשרי, מה בלתי אפשרי, מה נכון, מה לא נכון, כמה עולה כל אפשרות ואיך היא משפיעה על הפרויקט כולו. חברת בניה מכסה עבורכם את כל ההיבטים בשלב זה, לרבות העמדת אדריכל מקצועי לטובת גיבוש תכנית הבנייה וליווי תהליך הגיבוש מזווית הביצוע.

היתרי בניה

חברת בניה מסייעת לכם לקחת את תכנית הבנייה שגיבשתם ולהגיש אותה כבקשה להיתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובניה ברשות המקומית שבתחומה נבנה המבנה. חברות בניה באבן יהודה מכירות היטב את הוועדה המקומית בעיריית אבן יהודה ויודעות לעבוד איתה באופן צמוד ויעיל, שיכול לחסוך לכם זמן רב, עוגמת נפש רבה וגם לא מעט כסף.

יעילות הפרויקט

אחד ממרכיבי העלות החשובים ביותר בכל פרויקט בניה הוא מרכיב היעילות. מרכיב זה מתייחס לאופן בו זורם הפרויקט בין השלבים השונים שלו וכולל בתוכו את התיאום בין אנשי המקצוע והקבלנים, הזמנת חומרי הגלם הנדרשים, שכירת ציוד עבודה נדרש ווידוא כי כל הפעולות מבוצעות על פי לוחות הזמנים. יעילות גבוהה יכולה לחסוך לכם יותר כסף מכל מרכיב עלות אחר ועל אף שאנשים רבים כלל לא מודעים לעניין זה, המדובר בסיבה מצוינת נוספת לעבוד עם חברת בניה.

זמינות של כוח אדם, חומרי גלם וציוד

חברות בניה באבן יהודה מחזיקות למעשה בכל היכולות הנדרשות להשלמת פרויקט בניה ובכלל זה כוח אדם על כל ההתמחויות הנדרשות, נגישות מלאה לכל סוגי מקורות חומרי הגלם וכמובן ציוד הנדסי מכאני הנדרש להשלמת פרויקט בניה פרטית. לזמינות הגבוהה של כל משאבי הפרויקט ישנה השפעה דרמטית על יעילות הזרימה שלו, על הסטנדרטים של הביצוע ועל היכולת להבטיח קו איכות אחיד לאורך הפרויקט כולו ובכל חלקיו.

אכלוס

חברות בניה באבן יהודה יכולות מאוד לסייע לכם גם בשלב האכלוס ובכלל זה טופס 4, רישום מקרקעין, הכנת שרטוטים ותיק נכס וכן הלאה. פעולות אלה שעיקרן מול הרגולטור, יכולות לייצר לא מעט עיכובים ועוגמת נפש ואם עומדת לצדכם חברת בניה מקצועית שמכירה גם את כלל הגורמים הרגולטוריים , יש לכך השלכות נפלאות על החוויה הכוללת שתעברו בפרויקט הבניה שלכם.

הכל תחת קורת גג אחת

כפי שאמרנו קודם לכן, פרויקט בניה פרטית דורש מגוון רחב של אנשי מקצוע בתחומי התמחות שונים, סוגים שונים של ציוד וחומרי גלם ומעורבות משתנה במינונים משתנים של אנשי מקצוע מרכזיים כמו מהנדס, אדריכל, מפקח בניה וכן הלאה. ללא חברת בניה יהיה עליכם לעבור תהליכים מפרכים וסוחטים רגשית של בחירת כל אחד מאנשי המקצוע הללו מבין כלל אנשי המקצוע הזמינים, סגירת חוזה מול כל אחד בנפרד, פיקוח על כל אחד, תיאום בין כולם והתמודדות מול כל אחד בנפרד ומול כולם יחד. חברות בניה מעמידות לרשותכם את הכל תחת קורת גג אחת. אתם רק צריכים לבחור את חברת הבניה, לסגור איתה את החוזה הנכון וכל השאר עובד מעצמו.

קריטריונים מרכזיים לבחירת חברות בניה באבן יהודה

אחרי שאמרנו את כל זה, עבודה עם גורם אחד שמנהל את הפרויקט כולו יכולה להוות גם חסרון משמעותי בכל פרויקט. אם בחרתם נכון וסגרתם נכון, נהדר. אם לא, זאת יכולה להיות קטסטרופה מא' ועד ת'. על כן, בבחירת חברות בניה ישנם כמה קריטריונים שאתם חייבים לעמוד בהם בכדי להבטיח את הבחירה הנכונה ואת ההתנהלות הנכונה מבחינתכם.

חברה קבלנית רשומה

הדבר החשוב ביותר בעבודה עם חברות בניה באבן יהודה הוא להבטיח כי החברה היא קבלן רשום ומופיעה בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון. חברות הבניה הגדולות והידועות הן כולן קבלנים רשומים, אבל בתחום הבניה הפרטית העניין יותר מורכב. בכל מקרה, אתם רוצים לוודא שכל חברת בניה שאתם בוחרים בה היא חברת בניה רשומה, המוכרת לרשויות ומצויה בפיקוח שלהן. מעמד של קבלן רשום הוא בעצם נכס שמחזיק בידו הקבלן והוא לא יסכן את הנכס הזה בקלות רבה כל כך. מבחינתכם זה אומר רמה מקצועית גבוהה, שירות מצוין, סטנדרטים גבוהים וסיכון אפסי למעשי נוכלות ורמאות ועל כן, על העניין הזה אתם לא רוצים לוותר.

הסכם עבודה

הדבר הראשון שחשוב לזכור הוא שדיונים בהסכם עבודה הם עוד שלב בבחירת חברת הבניה המתאימה ובהחלט ייתכן שמהדיונים אתם תסיקו שאתם לא מדברים עם החברה המתאימה לכם. הסכם העבודה עם חברות בניה באבן יהודה צריך לכלול את כל ההתחייבויות של החברה כלפיכם ואת כל הפרמטרים שיעניקו לכם בטחון מקסימלי בפרויקט. בכלל זה התחייבות של החברה לכך שכל הקבלנים המעורבים בפרויקט יהיו קבלנים רשומים, התחייבות לעמידה מלאה בתכנית הבניה, היתרי הבניה והמפרט הטכני, התחייבות לתיקון כלל הליקויים שיתגלו בתום הפרויקט במסגרת בדיקת בדק בית, מודל תשלומים מדורג לפי אבני דרך וכן הלאה. אם החברה לא מוכנה להתחייב למרכיבים החשובים לכם, אתם לא חייבים לחתום ויתכן שזאת לא החברה המתאימה לכם.

הצעות מחיר

את הצעות המחיר שאתם מקבלים מכל אותן חברות בניה באבן יהודה, אתם רוצים להיות מסוגלים להשוות זו לזו ולשם כך תצטרכו ליצור בסיס אחיד שעל פיו תערכנה ההצעות. הבסיס הזה הוא למעשה תכנית הבניה והמפרט הטכני של הפרויקט ואתם עצמכם, רוצים להקפיד על כך שכל ההצעות מתייחסות באופן ישיר לאלמנטים הללו ומתחייבות לכל המופיע בהן. ככל שההצעות תהיינה יותר מפורטות כך תהיינה פחות "הפתעות" בהמשך הדרך. עוד בעניין הצעות המחיר, חשוב להבין שהעלות של פרויקט הבניה שלכם יכולה להיות שונה לחלוטין מעלויות של פרויקטים אחרים, אפילו דומים ולכן היכולת שלכם להבין מהו מחיר סביר היא דרך הצעות המחיר השונות שאתם מקבלים. אתם לחלוטין לא חייבים לבחור בהצעה הזולה ביותר, אבל אתם רוצים בהחלט לבחור בהצעה שהיא סבירה והוגנת.

איך תמצאו את החברה המתאימה לכם?

כדי להתחיל את תהליך הבחירה של חברת בניה מתוך שורה של חברות בניה , יהיה עליכם לעשות את הצעד הראשון ולשם כך כדאי להיעזר בהמלצות פרטיות וחוות דעת מקצועיות של מהנדסים, אדריכלים, קבלנים וכן הלאה. כמו כן, תוכלו להתחיל היישר מפנקס הקבלנים של משרד השיכון, שם תוכלו למצוא את השמות של חברות בניה קבלניות שהן קבלנים רשומים, ומשם להתחיל את תהליך ההשוואה בין החברות השונות.

קבוצת עידן היא חברת בניה פרטית המציעה לכם חבילת ניהול מקצה לקצה, החל משלב התכנון ועד שלב האכלוס, אך זמינה עבורכם לכל שלב שבו תבחרו לערב אותה. לרשות החברה סל שלם של יכולות לרבות מהנדסים, אדריכלים, יועצים, פועלים, קבלנים בכל תחומי הבנייה וכמובן ניסיון רב שנים שמביאה איתה קבוצת עידן לכל פרויקט ופרויקט, לרבות ניסיון רב בעבודה מול אגפי התכנון והבנייה של עיריית אבן יהודה. ללא כל ספק, בהשוואה בין שורה של חברות בניה, קבוצת עידן מציעה לכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ואת התנאים הטובים ביותר שיבטיחו אתכם במסגרת הסכם העבודה ובהמשך הדרך גם במסגרת הפרויקט הלכה למעשה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים בנושא

חברות בניה בחריש

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בעומר

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בתל-אביב

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה ביפו

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בקריות

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בשוהם

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

מאמרים נוספים בנושא

חברות בניה בחריש

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בעומר

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בתל-אביב

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה ביפו

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בקריות

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »

חברות בניה בשוהם

ניהול פרויקט בניה פרטית יכול להתבצע בשתי צורות עיקריות: ניהול עצמי או ניהול מקצועי, והפער בין שתי צורות הניהול הללו יכול להיות עצום גם במונחים

קרא עוד »
1-700-70-90-30