התקנת מצלמות אבטחה מחיר בהתאם לצרכי הלקוח

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

איך מתקינים מצלמות אבטחה? יותר מכך, איך בוחרים את מצלמות האבטחה? מדובר באחד התחומים המבוקשים ביותר בישראל, שכן בשנים האחרונות רבים החלו להבין שהאופציה לשינה בראש שקט בידיעה שכל הדברים החשובים לנו מאובטחים ומוגנים, קיימת! כך, כשמדברים על התקנת מצלמות אבטחה מחיר לא צריך להיות הפרמטר שיקבע האם תבחרו בדגם שהותאם לכם או שתמשיכו בחיפושים, שכן בסופו של דבר המחיר יהיה בהתאם לצרכים והדרישות שלכם. יש הבדל עצום בין מפעל הזקוק לרשת אבטחה כבדה, ובין חנות קטנה הזקוקה למצלמה אחת בלבד.

 

התקנת מצלמות אבטחה מחיר וסוג המצלמה

 

ישנם כמה סוגים של מצלמות אבטחה, שכל אחד מהם עונה על צורך שונה; אבטחה של משרד, חנות, חוץ, בית פרטי ועוד, כל אחד מאלו דורש מצלמות עם פיצ'רים שונים. כשמזמינים התקנת מצלמות אבטחה מחיר יהיה תלוי בין היתר גם בסוג המצלמות שייבחרו:

 

  • מצלמות קבועות – אלו הן כנראה מצלמות האבטחה הנפוצות ביותר, הממוקמות לרוב בתוך או מחוץ למבנים. הם גלויות לעין וניתן בקלות לכוון את התמונה באופן ידני בלבד, כך שהן תמיד יביטו על זווית אחת בלבד, אלא אם כן תחליטו שכעת יש סיבה להסתכל על זווית אחרת כמובן.
  • מצלמות מתכווננות – בשנים האחרונות צצו מצלמות חדשות יותר, המאפשרות שליטה מרחוק בעזרת שלט, אפליקציה ועוד. בלחיצת כפתור אחת אפשר לכוון את העדשה לכיוונים שונים, לכוון את רוחב התמונה, זום ועוד.
  • מצלמות אלחוטיות – מצלמות אלו אינן דורשות התקנה מורכבת והן פועלות על רשת ה- WiFi המקומית. המשמעות היא שמדובר לא רק בהתקנה פשוטה, אלא בתפעול פשוט כשבכל יום צצים עוד חידושים בתחום. כיום ישנן מצלמות אלחוטיות המתחברות לסמארטפון בעזרת אפליקציה מתקדמת, המאפשרות לעקוב ולתצפת על הנעשה במקום בכל זמן ומכל מקום.
  • מצלמות נסתרות – במקרים מסוימים לא נרצה שהסביבה תדע על קיומן של מצלמות האבטחה, ובדיוק בשביל מקרים אלו קיימות המצלמות הנסתרות. הן קטנות מאוד וקל להתקין אותן בנקודות בהן כמעט ולא ישימו לב אליהן. כאמור, לא תמיד נזדקק לאפקט ההרתעה כדי למנוע מפגעים כאלו ואחרים, מספיקה מצלמה נסתרת אחת.

 

אבטחה ברמה הגבוהה ביותר

כעת אתם יודעים שכשמדובר על התקנת מצלמות אבטחה מחיר ההתקנה יהיה תלוי בפרמטרים כגון הדגם שנבחר, עד כמה עבודת ההתקנה מסובכת, סוג המצלמות ועוד. התקנת מערכות אבטחה היא ודאי לא עניין של מה בכך וכדאי לגשת לנושא במלוא החומרה, לוודא שאתם עושים את הבחירה הטובה ביותר וכמובן – לא להתפשר על השקט הנפשי שלכם.

 

 

 

שתפו את המאמר:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30