• 1700-70-90-30
 • office@idangroup.co.il
 • ראשון עד חמישי 9:00 - 17:30
תפריט

התקנת מעלית

התקנת מעלית

קבוצת עידן מתמחה בביצוע התקנת מעלית ומעליות במבנים קיימים ובליווי תהליך הוספת המרפסת משלב קבלת היתר הבניה ועד לסיום עבודות הבניה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

קבוצת עידן הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים. לחברה ניסיון מצטבר של עשרות פרויקטים מורכבים מבחינה הנדסית, החל מתוספות בניה לבניין קיים, הוספת מרפסות ממ"דים ,שיפוץ מבנים ועד לבניית שכונות מגורים שלמות כקבלני מפתח ועד מסירה , בנייה מוסדית של גני ילדים בתי ספר ועבודות פיתוח ציבוריות הכוללות סלילת כבישים ועוד.

לחברה מחלקת תכנון הנדסי ואדריכלי מהמובילות בארץ , את מחלקת התנון מנהל בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים בעל ניסיון בהוצאת היתרי בניה בכל רחבי הארץ ובחול.

 

התקנת מעלית בבניין קיים, שיפוץ בניין האגודה לתרבות הדיור

בשלב הראשון יש לקבל רישיון בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובניה .זהו הליך קצר ואינו לוקח זמן רב ,במיוחד לאחר הרפורמות האחרות שמוביל שר האוצר שאומרות כי כיום ניתן לקבל היתר בניה להוספת מעלית בהליך מזורז עד 45 ימי עבודה .

לאחר מכן יש להגיע לאתר הבניה והכין את הבניין להתקנת המעלית .לכל בניין נדרשת שיטת ביצוע שונה המתאימה לו . ניתן להתקין מעלית עם קונסטרוקציית פלדה המגיעה מוכנה מהמפעל וניתן לצקת פיר מעלית מבטון המבוצע בשטח על ידי פועלי בניין המתמחים בעבודת שלד. לאחר מכן מתקינים את המעלית את דלתות המעלית בקומות השונות ,מתקינים את מנוע המעלית ומזמינים בודק מוסמך שיאשר שאכן עבודות הבניה בוצעו על פי התקן והמעלית תקנית וניתן להשתמש בה.

בהתקנת מעלית, מעלית תקנית, מפרט מעליות לדוגמה  ל__4___ נוסעים, על פי מפרט הנדסי הכולל:

 • תכנית אדריכלית + הגשה עד קבלת היתר בנייה לבניין.
 • תכנית קונסטרוקטור + פיקוח עליון.
 • חפירת וביצוע יציקת היסודות ע"פ תכנית בטון וברזל.
 • עבודות פירוק והריסה של הקירות הדרושים לצורך הוספת המעלית לפי תכנית.
 • יציקת עמודים, חגורות ,רצפות בטון + ברזל לפי תוכנית קונסטרוקטור.
 • התקנת מעלית תקנית של חברת ________ או סוג מעלית שוות ערך.
 • התקנת קו חשמל תלת פאזי 380 וולט , 50 הרץ וכן הארקה אפס וקו חד פאזי 230 וולט  בחדר המכונות עבור הכוח והמאור עבור המעלית – לפי הצורך.
 • ביצוע עבודות טיח חוץ 2 שכבות, שימוש בפינות גרמניות.
 • ביטוח הפרויקט בזמן העבודה וכלל הפעולות בבניין.
 • ניקיון השטח בסיום העבודות.

 

התקנת מעלית – עשו זאת רק עם חברה המתמחה בכך

ישראל היא מדינה צפופה ולכך יש השפעות עצומות על אורחות החיים של אזרחיה. לא כאן המקום לנתח את כל ההשפעות אך כן אנחנו רוצים לציין את העובדה כי בנייה לגובה הפכה לדבר נפוץ יותר ויותר בישראל. ההבנה של המתכננים היא כיום אין ברירה לבנות לגובה וזאת מכיוון שעוד עשרים או שלושים שנה אם נבנה בתים פרטיים לא יישארו אדמות לבנות עליהן. לעובדה כי בונים לגובה ברחבי המדינה יש משמעויות עצומות אך אחת הגדולות שבהן היא העובדה כי בכל בניין כזה יש לבצע התקנת מעלית. אם אתם משפצים בניין או בונים בניין חדש אתם חייבים לקחת בחשבון את הנושא של מעלית וההמלצה שלנו בשבילכם היא לבחור אך ורק חברה המתמחה בהתקנת מעליות ואשר יש לה ניסיון רב בתחום ויכולה להבטיח כי ההתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

התקנת מעלית – הקפידו על בטיחות

אנחנו חייבים להדגש כי התקנת מעלית היא ממש לא משחק ילדים והיא מחייבת מקצועיות עצומה. עליכם גם להבין כי הדבר החשוב ביותר בעת התקנה של מעלית זו העובדה כי אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לשמור על בטיחות הנוסעים במעלית. אין דבר יותר מעצבן מאשר להיתקע במעלית וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליו היטב. בטיחות היא ערך עליון כאשר אנחנו מדברים על עבודות בנייה ובטח ובטח כאשר אנחנו מדברים על מעליות. הבטיחות צריכה להיות גם בעת התקנת המעלית וגם בעת השימוש בה ואסור להתפשר עליה לעולם וזאת בשביל שלום המשתמשים בה.

התקנת מעלית – על הדור החדש על המעליות שמעתם?

אי אפשר לדבר על התקנת מעלית מבלי להתייחס להתקדמות הטכנולוגית האדירה שיש בתחום זה בעולם. כיום ישנן חברות מעליות המשתמשות בבינה מלאכותית בכדי לאתר תקלות במעליות ובכדי לתקן אותן במהירות. לצד זאת, ישנן מערכות חכמות של מעליות אשר יודעות לווסת את התנועה במעלית ואשר יודעות להגיד לאיזה קומה אדם צריך להגיע עוד לפני שהוא הקיש את מספר הקומה שלו. סביר להניח כי בשנים הקרובות עולם המעליות רק ילך ויתפתח עוד ועוד ואנחנו נראה עוד ועוד חידושים בתחום זה. אתם לא חייבים להתקין את המעלית המתוחכמת ביותר שיש אך אנחנו מבטיחים לכם כי לא יזיק לכם להכיר את החידושים האחרונים בתחום זה.

התקנת מעלית – זכרו כי יש לתחזק את המעלית

אם אנחנו מזכירים את הנושא של התקנת מעלית אנחנו חייבים גם להתייחס לעובדה כי אתם צריכים לעשות הכול בכדי לתחזק את המעלית בצורה הטובה ביותר שיש. תחזוקה נכונה של המעלית תבטיח עבודה תקינה של המעלית ותבטיח כי לא תתחרשנה תקלות במעלית ועל כן תחזוקה היא דבר חשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת.

 

התקנת מעלית

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!!

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30