השכרת מנוף סל לפרויקט שיקום מבנים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מעוניינים בהשכרת מנוף סל? הגעתם בדיוק למקום הנכון! לא משנה איזה סוג של מנוף סל אתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם. אנו מספקים שירותים כמו השכרת מנוף סל אדם, מנוף סל הרמה, מנוף סל נגרר, מנופי ספיידר, מנוף עגורן, מנוף סל להובלות, מנוף סל למשאית ועוד. תוכלו להזמין מנוף סל לפי גובה:

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:
 • מנוף סל ל-25 מטרים
 • מנוף סל ל-30 מטרים
 • מנוף סל ל-35 מטרים
 • מנוף סל ל-40 מטרים
 • מנוף סל ל-45 מטרים
 • מנוף סל ל-50 מטרים
 • מנוף סל ל-60 מטרים
 • מנוף סל ל-65 מטרים
 • מנוף סל ל-70 מטרים

תוכלו גם לבצע הזמנה של השכרת מנוף סל לפי קומה:

 • השכרת מנוף סל לקומה 4
 • השכרת מנוף סל לקומה 5
 • מנוף סל לקומה 6
 • מנוף סל לקומה 7
 • מנוף סל לקומה 8
 • מנוף סל לקומה 9 ומעלה
השכרת מנוף סל
3D render of a crane against a sunset sky

מהן המטרות שלשמן אנו צריכים להשכיר מנוף סל?

ובכן, הצורך הראשון והפופולארי ביותר הוא מנוף הרמה לצורך ביצוע הובלה. כאשר משפחה עוברת דירה והיא גרה בקומה גבוהה, זה מאוד מסובך לשנע את הרהיטים והמוצרים השונים הנחשבים לכבדים במיוחד ללא מנוף סל הרמה. צורך נוסף קשור לתחום הבניה. למשל, לפעמים אנו צריכים להעלות חומרי בניין לקומות גבוהות, לפנות את פסולת הבניין ולהעביר אותה ממכולות הפסולת אל משאיות לפינוי פסולת ויש עוד כל מיני שימושים בתחום הבניה.

השימוש במנוף בעצם חוסך לנו זמן יקר, מייעל תהליכים ואף הופך אותם לבטיחותיים הרבה יותר בהשוואה לשיטות אחרות. מנופאים מומחים ואנשים נוספים העובדים בתחום ההתקנה והאחזקה צריכים פעמם רבות להגיע לגובה ולבצע את עבודתם בבטחה ומנוף סל בהחלט מקל עליהם. גם בעבודות גיזום עצים באמצעות מנוף, עבודות שילוט לעסקים, תערוכות וירידים, הקמת מגדלי מים או תאורה והרמת ציוד כבד יש צורך בסל הרמה. 

השכרת מנוף סל – כמה זה אמור לעלות?

ובכן, המחיר של השכרת מנוף סל כולל מפעיל תלוי בסוג המנוף, בכמות הזמן שיש צורך במנוף וכמובן בגובה. בכל אופן, המחירים נעים בין 400 שקלים עבור השכרת מנוף סל לוגבה של 15 מטרים ועולים ככל שהגובה עולה ויכולים להגיע בממוצע עד למחיר של 1,200 שקלים למנוף לגובה של 40 מטרים.

איך בוחרים חברה המתמחה בהשכרת מנופים וסלי הרמה?

ובכן, מכיון ומדובר בעבודה מורכבת ולעתים מסובכת, כזו הדורשת ידע מקצועי, הכשרה וכמובן ניסיון בתחום העבודות בגובה, חשוב מאוד לבחור בחברה שמעבירה את העובדים שלה את כל ההכשרות והקורסים החיוניים לעבודה בגובה. תקנים, הקפדה על כללי בטיחות, שימוש במוצרים תקניים חשובים מאוד בתהליך הבחירה. לכן, כאשר אתם מזהים חברה המעניקה הצעת מחיר זולה במיוחד, זה חייב להדליק אצלכם נורה אדומה.

לפרטים נוספים אודות השכרת מנוף קל, צרו איתנו קשר ונשמח לענות ולסייע לכם בכל עבודה מורכבת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30