1700-70-90-30

השכרת גנרטור בזול: מגמות בתחום השכרות גנרטורים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

גנרטורים מספקים מקורות כוח אמינים וחשובים למגוון תעשיות, כולל נפט, גז ויישומים רבים אחרים. אחרי הכול, ציוד תעשייתי אינו יכול לתפקד ללא חשמל. השכרת גנרטור בזול חיונית לבעלי מקצוע שעוסקים בתחום תיקוני חירום או בניית תשתיות.

אמנם עדיין יש יתרון ברכישת גנרטור משלכם, אבל קיימים מצבים בהם יש צורך בשימוש בגנרטורים להשכרה בתנאים משתלמים הרבה יותר.

חברות כמו ענק הגנרטורים שמציעות פתרונות לייצור חשמל לטווח הארוך, מאפשרות למנהלי פרויקטים לבנייה לשכור מגוון תחליפי מקורות חשמל לשימוש באתר הבנייה, ומאמר זה מציג את מה שצריך לדעת על המגמות הנוכחיות בתחום השכרת גנרטור בזול.

לאילו מצבים מומלץ להזמין גנרטור?

  • עבור עסקים שלא יכולים להסתדר ללא מערכת חשמל אפילו דקה אחת ולמעשה מפסידים כסף בכל פעם שהחשמל לא עובד או שיש תקלה במערכת החשמל.
  • עבור מפיקי אירועים, חברות המשכירות ציוד לאירועים וכל מי שמתכנן אירוע וזקוק לאספקת חשמל סדירה כמו למשל מסיבות בחוף הים, מסיבות טבע, חתונה בחורשה וכדומה.
  • עבור אנשים שאוהבים לטייל הרבה בטבע, יוצאים עם הקראוון שלהם, מתמקמים ורוצים שיהיה להם מקור חשמל, מוזיקה ושאר דברים בהם החשמל בהחלט יכול להקל ולעזור במצבים של טיול.

למה כדאי לשכור גנרטור?

השכרת גנרטור בזול במקום רכישתו כדאית ממספר סיבות. ראשית, הצורך ביחידת כוח או בכמה יחידות כוח עשויה להיות בעיקר זמנית.

במקום לבזבז את תקציב הבנייה על מנת לשלם עבור יחידה בבעלות שבהמשך יהיה צורך למכור אותה במחיר מופחת, לאחר כמה שבועות או חודשים, מנהלי פרויקטים רבים בוחרים לשכור גנרטור לטווח הקצר. שיקול זה נכון במיוחד במצבים בהם יש צורך במספר גדול של גנרטורים לפרויקט מסוים.

 

שיקול הניידות יכול להיות בעיה לפעמים

במקום להעביר גנרטור ממיקום אחד לאחר, מנהלי פרויקטים בוחרים לא פעם למצוא אפשרות השכרת גנרטור בזול מחברה שמצעיה שירותי השכרת גנרטורים, קרוב יותר למקום בו הם נמצאים.

כך, לדוגמא, אם הם מקימים אתר עבודה חדש במקום מרוחק ממיקום המשרד שלהם, לעתים קרובות, אפשרות ההשכרה חוסכת זמן רב וטרחה בהתקדמות בפרויקט, תוך השגת היתרונות של שימוש במקור כוח אמין.

באילו תחומים צפויה התפתחות נוספת?

במילים פשוטות, שני התחומים הגדולים ביותר שצפויים להזדקק לאפשרויות גנרטור להשכרה בזול כוללים שווקים גדלים. בעיקרו של דבר, גנרטורים להשכרה נחוצים לכל מקום שאין לו כרגע רשת חשמל יציבה.

במקרים רבים, אלה יכולים להיות אזורים כפריים או מדבריים שאין להם קשר ישיר למקור כוח קלאסי. הגישה שמתאפשרת עם גנרטור להשכרה בזול מאפשרת לחברות לספק שירותי בנייה או שיפור תשתיות ללא צורך ברכישת הציוד על הסף.

כמה עולה להשכיר גנרטור?

המחיר להשכרת גנרטור משתנה ותלוי בסוגו, בגודלו, בעוצמה שלו ובזמן שבו אתם מעוניינים שהגנרטור יהיה אצלכם. המחירים נעים בין כמה מאות שקלים ליום לכמה אלפי שקלים לשבוע.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

השכרת מנופים לאתר בנייה

ענף השכרת המנופים הוא תעשייה של מיליארדי דולרים. זה גדל בפופולריות עם השנים, כאשר יותר ויותר חברות בוחרות לשכור מנופים במקום לרכוש אותם. יש הרבה

קרא עוד »

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30