תפריט

הרחבת מרפסת שמש קיימת

בכל רחבי הארץ נבנו מאות אלפי בניינים עם מרפסות שמש קופצת בשל תקנות התכנון והבניה אשר היו נהוגות בארץ בשנות התשעים ותחילת שנות האלפיים. בתקופה זו הקבלנים בנו מרפסות מדלגות מצד לצד מכיוון והחוק חייב זאת. הרחבת מרפסת שמש קיימת נהייתה פופולרית ומאות אלפי בעלי דירות עם מרפסות בוחרים לשדרג את המרפסת, את איכות החיים ואת שווי הנכס אשר נוסק למעלה כתוצאה מפרויקט הרחבת מרפסת שמש קיימת.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

כיום ניתן להגדיל מרפסות אלה ובעצם להשלים את החור הנוצר בצד המרפסת ולהגיע למרפסת שמש בשטח כפול . לקבוצת עידן ניסיון רב בהוצאת היתרי בניה וביצוע עבודות הבניה בשטח במהירות ובאיכות מיטבית.

הרחבת מרפסת שמש קיימת

בתים רבים בישראל בונים פרויקטים של הרחבת מרפסת שמש קיימת . בעבר  נבנו מרפסות שמש בגדלים שונים .  ישנן מרפסות שמש קטנות ממש בגודל של עד  כ – 4 מ"ר. רוב המרפסות הללו נבנו בתחילת שנות ה – 2000, כאשר החוק לא אפשר בניית מרפסות שמש ללא שימוש בזכויות בניה של שטח עיקרי.

כיום באזורים רבים בארץ ניתן להרחיב את המרפסות לגדלים של בין 12-20 מ"ר. לרוב ההגדלה נעשית בתוך קונטור הבניין ולמעשה סוגרים מרפסת תלויה מחיר חור קיים בשל מבנה המרפסות הקופצות שבעצם משאירות חור לא סגור. ניתן להשתמש בזיכוי זכויות בניה מבניית הממ"ד +  זכויות בניה לבניין הקיימות לעתים ושניתן לנצל. בכל מקרה תמיד  ניתן להשתמש בתיקון 101 לחוק התכנון והבניה שהעביר כח לקבלת החלטת וועדה מקומית להקנות זכויות בניה ולמכור זכויות אלה לדיירים.

קבוצת עידן מלווה בניינים אשר מעוניינים להרחיב מרפסות ומבצעת עבורם את כל הליך התכנון והביצוע.

פנו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

הרחבת מרפסת שמש שיטות ביצוע

ישנן 2 שיטות ביצוע מרכזיות לביצוע הרחבת מרפסת :

שיטת הבניה הקונבנציונלית – השיטה הידועה המוכרת והנפוצה ביותר בישראל. ביצוע קידוחי קוצים של ברזל באזור הקורה ההיקפית ובאזור החיבור לתקרת שלד הבניין ולאחר מכן יציקת בטון. משך העבודה קצר מאוד מכיוון ומדובר בעבודת שלד פשוטה ומהירה לרוב מסיימים את עבודות ההכנה תוך יום יומיים בכל מרפסת. לאחר שמכינים את כל מרפסות הבניין מזמינים משאבת בטון ובטון תקני ויוצקים את כל המרפסות ביום אחד . יתרונות השיטה הנם חיבור מיטבי בין חומרים מכיוון ובטון מתחבר בצורה המיטבית עם בטון, מקדם ההתפשטות של בטון ישן וחדש זהים ולכן לא נוצרים סדקים בחיבורים. לרוב כאשר ניתן לבצע הרחבת מרפסת עם שיטת הבניה הקונבנציונלית עם בטון הקונסטרוקטור יבחר בשיטה זו.

שיטת הבניה הקלה– מדובר בשיטת בניה חדשה יחסית ופחות נפוצה . למרות שבשנים האחרונות הדרישה והביקושים לשיטה זו עולים בהדרגה . בשיטה זו מחברים קורות פלדה אשר מגיעות מוכנות ומגולוונות מהמפעל ומרחיבים את המרפסת בעזרת קורות פלדה מגלוונות . יתרונות שיטה זו הנם עבודה נקייה יחסית לשיטת הבניה הקונבנציונלית ומהירה יותר.

הרחבת מרפסת שמש , בבניין רב קומות , בבניין נמוך ובשיטות ביצוע שונות

הוראות תחזוקה- הרחבת מרפסת שמש קיימת

* יש להקפיד לנקות את פתח ניקוז המים בעיקר סביב חג סוכות ולקראת עונת הגשמים .
* לצורך ניקוי אין להשתמש בחומרים אלימים כדוגמת חומצות למיניהם. במיוחד אציין את פתח הניקוז מניקל שרגיש לחומרים אלה .
* בימי החורף, בזמן סערה, הווטרינריה צריכה להיות סגורה. כך היא במלוא חוזקה.
* בימי החורף על התריס להיות במצב פתוח עד הסוף או סגור עד הסוף. השארת התריס בחצי גובה או במצב של תריס אור צפוי שתפגע בתריס בגלל עוצמת הרוח. כמו כן ,יכנס מים לשלבי התריס מה שיכביד על המנוע ויגרום לנזק. את מסילות התריס מומלץ לשאוב בשואב אבק .
* גוף התאורה הוא של חברת ניסקו "פאנל לד" 10 וואט עם מסגרת לבנה ואור לבן.
* לידיעתכם המרפסת מתוכננת לעומס של עד 350 קג"\מ"ר הנ"ל בחישוב גס משתווה ל –  50 איש. לכן אתם מוזמנים לארח כרצונכם.
* על פי הנחיות מתכנן המרפסות אין לשים ג'קוזי, ברכות או עצים על המרפסות.

הרחבת מרפסת שמש קיימת

קבוצת עידן- החברה המקצועית והאמינה בארץ לביצוע פרויקטים של הרחבת מרפסת שמש קיימות . פנו אל קבוצת עידן וקבלו הצעת מחיר להרחבת מרפסת השמש שלכם,הרחבת מרפסת שמש קיימת. הרחבת מרפסות בבית משותף

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30