1700-70-90-30

המלצות על קבלנים בצפון

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מחפשים קבלן באזור הצפון? סביר להניח שאין לכם לא את הידע המקצועי ולא את ההיכרות הנדרשת עם ענף הבנייה בכדי להיות מסוגלים לבחון את הקבלנים השונים ולקבל החלטה על הקבלן המתאים לכם ביותר. בדיוק לשם כך נועד הכלי הצרכני של המלצות וחוות דעת מקצועיות ומן הסתם, אתם כבר עושים מאמצים למצוא המלצות על קבלנים בצפון. יחד עם זאת, כפי שמסבירים פה בשורות הבאות המומחים של קבוצת עידן, המלצות זה לא מספיק ולפעמים גם מטעה. ישנם אלמנטים נוספים שאתם רוצים להבטיח בכדי להיות בטוחים שאתם עושים את זה נכון.

המלצות על קבלנים בצפון

איך למצוא המלצות על קבלנים בצפון?

למצוא המלצות כולם יודעים. למעשה כולנו עשינו את זה אינספור פעמים בחיינו, גם אם לא בצורה מסודרת. יושבים לשיחה עם החברים והם מספרים לנו על חשמלאי שהפך להם את הבית לבית חכם. הדבר הבא שנעשה אם גם אנחנו מעוניינים בכך הוא לברר על החשמלאי, לבקש מספר טלפון שלו. קוראים לזה המלצה. יחד עם זאת, כאשר אנחנו מוכוונים לעבר מטרה, למשל למצוא קבלן בניין בזמן הקרוב, עלינו לבצע את התהליך הזה בצורה יזומה. לשם כך, אתם יכולים לפנות לחברים, לבני משפחה, למכרים, לקולגות במקום העבודה, לשכנים ולכל אדם אחר שאתם מכירים ויכולים לסמוך על המלצה שלו.

בנוסף, תוכלו להתייעץ גם עם החברים שלכם ברשתות החברתיות ואפילו לפנות לקבוצות עם אלפי אנשים שאינכם מכירים, בכדי לקבל שמות של קבלנים פוטנציאליים. את ההמלצות האלה אתם רוצים לברור היטב ולהתמקד יותר באיתור שמות שעולים כמה שיותר פעמים בצורה חיובית ושמות שעולים כמה שיותר בצורה שלילית. זה יעניק לכם גם כמה שמות לבחון הלאה וגם כמה שמות שאותם אתם יכולים כבר להסיר מהרשימה. בכל מקרה, המלצות על קבלנים בצפון לא באמת יכולות לעשות עבורכם את הבחירה הטובה ביותר, ולשם כך יהיה עליכם לבצע עוד כמה פעולות.

קבלן רשום – חובה

כשיש לכם כמה שמות בידיכם, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לבחון מי מהשמות האלה הוא גם קבלן רשום ששמו מופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. קבלן רשום הוא קודם כל קבלן שעמד בקריטריונים שונים שהוגדרו על ידי משרד השיכון ביחס לרמה מקצועית, הגינות, אמינות, רקורד היסטורי, מגוון יכולות וכן הלאה. בהתאם לכך, על קבלן שהוא רשום אתם כבר יכולים לדעת שהוא קבלן ראוי ומקצועי. מעבר לכך, קבלנים רשומים יעשו הכל בכדי ששמם יישאר רשום בפנקס הקבלנים ועל כן יימנעו מאוד מתרגילים או מהתנהלות לא חוקית ולא אתית מול הלקוח. כל תלונה על הקבלן יכולה לסכן את מעמדו כקבלן רשום וקבלנים רשומים לא רוצים לסכן את המעמד הזה שלהם. בהתאם לכך, לאחר שקיבלתם המלצות על קבלנים בצפון, חפשו מי מהם הוא קבלן רשום והתמקדו אך ורק בקבלנים הרשומים.

בחינת תנאים והצעת מחיר

בהמשך לכך, אתם רוצים לבחון עד כמה הקבלן שאתם בוחנים מוכן לבוא לקראתכם ולהיות הוגן איתכם. כך למשל, האם הקבלן מאפשר תשלום מדורג לפי אבני דרך? האם הוא מאפשר לכם לשכור מפקח בנייה שיפקח על פעילותו ויהיה בעל סמכות מולו? האם הוא מוכן להתחייב מראש בהסכם כתוב לתיקון כל ליקוי שיימצא במסגרת בדיקת בדק בית שתיערך בתום הפרויקט? כל אלו הם קודם כל תנאים שאתם רוצים לעגן בכל הסכם עבודה שאתם עורכים ושנית יכולים להצביע גם על הרמה המקצועית והמהימנות של האדם היושב מולכם. את כל התנאים האלה אתם רוצים כמובן לעגן במסגרת הסכם משפטי וגם בשלב הזה תוכלו לבחון את מידת המהימנות של הקבלן ואת מידת החשש שהוא מביע מהדברים שאתם מצפים ממנו להתחייב עליהם.

אם חיפשתם מספיק המלצות על קבלנים בצפון, אין שום ספק שאחד השמות שעלו מולכם הוא קבוצת עידן, שנחשבת לאחת מחברות הבנייה וההנדסה הטובות ביותר באזור הצפון ולמעשה בכל רחבי הארץ. החברה מבצעת מגוון רחב של סוגי פרויקטים בענף הבנייה, לרבות עבודות על מעטפת חוץ של מבנים, רשומה כקבלן רשום בשורה של קטגוריות וסיווגים וברמות הגבוהות ביותר של היקפי פרויקט (במונחי תקציב פרויקט) ומציעה לכם את המרחב הבטוח, ההוגן והמקצועי ביותר להשלמת הפרויקט שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

עבודות אלומיניום

  אלומיניום מהווה את אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כיום בעולן הבנייה, האדריכלות והעיצוב. מדובר על מתכת קלה אשר ניתן לעצב אותה במגוון רחב של

קרא עוד »

גגון למרפסות

  אם יש לכם מרפסת בבית אתם בוודאי יודעים שבכדי לשהות במרפסת בכל עונה ובכל זמן, אתם חייבים להתקין גגון. כיום ניתן למצוא היצע רחב

קרא עוד »

בחירת קונסטרוקטור

קונסטרוקטור הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה. חשיבותו של הקונסטרוקטור נובעת מחשיבותם של הנושאים עליהם הוא אחראי במסגרת פרויקט הבנייה. אז מהו

קרא עוד »
1-700-70-90-30