להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

המדריך המלא לפינוי דירה מקצועי וחסכוני

המדריך המלא לפינוי דירה מקצועי וחסכוני

רכשתם דירה או שאתם לפני שיפוץ גדול? פינוי של דירה נחשב לצעד הראשון שאתם צריכים לעשות. אז איך לא תיפלו לטעויות הכי נפוצות בתחום, למה לא תמיד כדאי להיעזר בחברת הובלות ואיך תסיימו עם הפינוי מבלי לשבור את מסגרת התקציב – כל מה שאתם פשוט חייבים לדעת במדריך המלא לפינוי מקצועי וחסכוני במיוחד.

אפיינו את התכולה שעומדת לרשותכם

כדאי לאפיין באופן מדויק את תכולת הדירה ולהבין מה אתם רוצים להשאיר, מה לפנות ומה לזרוק לאשפה. ערכו רשימה מדוקדקת של החפצים שאתם רוצים לשמור ונסו להיפטר מהשאר באופן החסכוני ביותר שניתן לעשות. אם הדירה עברה אליכם בירושה ואתם לא מעוניינים להתעסק עם המלאי הרב באופן עצמאי, פנו לאלו אשר מתמחים בעניין ואשר מבצעים גם פינוי ירושות ועיזבונות.

רכזו את התכולה בחלל אחד

רכזו את התכולה שאתם מבקשים לשמור בסלון הדירה או בקשו מוועד הבית להשתמש במחסן לתקופה קצרה. באופן זה תוכלו לרכז את מיטב המאמצים שלכם בפינוי הפסולת אשר קיימת בדירה ולא תיאלצו לחשוב הרבה לפני כל פריט שאתם זורקים לפח האשפה. אגב, שווה לשקול גם למסור פריטים בעלי ערך כלשהו לתרומה וליצור קשר עם הרשויות המקומיות לשם כך.

שכרו מכולת אשפה קטנה

אם מדובר באשפה רבה ובפרטים אשר עלולים לסכן אתכם בקנס, הרי ששווה להשכיר מכולת אשפה קטנה למספר ימים. מכולה שכזו תאפשר לכם לפנות את הדירה שלכם באופן קל ומהיר, מבלי לשלם הון לחברה חיצונית אשר תעשה זאת באופן עצמאי. כך, תוכלו לחסוך סכום כסף נכבד ולמחזר את כל אותם חפצים אשר ניתנים למיחזור. זכוכית, ברזל ופלסטיק הם רק רשימה חלקית של אפשרויות המיחזור שעומדות בפניכם.

ארזו את המוצרים שתרצו להשאיר ופנו את השאר

רכשו נייר פיצפצים ועטפו את מוצרי החשמל והרהיטים שיש להם ערך כלכלי או סנטימנטלי כלשהו והתחילו בפינוי עצמו. לאחר שסיימתם עם השלכת המוצרים למכלית האשפה השכורה ודאגתם לפינוי התקין שלה, עברו עם שואב על הדירה. במרבית המקרים, פינוי הדירה יצריך ניקוי בסיסי של שאריות הלכלוך או האבק שנוצרו.

לסיכום, ניתן לראות שניתן לעשות את מלאכת הפינוי באופן עצמאי ולחסוך לא מעט שקלים בדרך. יחד עם זאת, בדירות אשר הועברו לרשותכם בירושה הרי ששווה לבדוק גופים אשר מבצעים גם פינוי ירושות ועיזבונות. ברוב המקרים, הם יעשו את העבודה תמורת מחיר סמלי או תמורת תכולת הדירה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

 

הרחבת מרפסת שמש קיימת                                   

                    לתיאום פגישת ייעוץ                                                                       

לא ניתן לשלוח
שדה חובה
כתובת אימייל לא חוקית
שדה חובהשדה חובה
ההודעה נשלחה
לא ניתן לשלוח
שדה חובה
כתובת אימייל לא תקינה
שדה חובהשדה חובה
Your message has been successfully sent.

 

                   הרחבת מרפסת שמש קיימת

               לתיאום פגישת ייעוץ