הכל על צילום קווי ביוב 

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

על מנת לשמר, לתחזק ולמנוע בעיוות בקווי הצנרת הביוב, יש לעשות פעולה די פשוטה הנקראת: צילום קווי ביוב.
זו אחת מהפעולות הנפוצות ביותר בקרב כל מי שצריך לתחזק מבנים כי בעת צילום קווי ביוב ניתן לגלות מראש המון בעיות וליקויים. בואו נכיר את כל מה שצריך לדעת על תהליך צילום קווי ביוב. 

 

מה הוא צילום קווי ביוב? 

צילום קווי ביוב הוא תהליך יעיל במיוחד כאשר הוא מתבצע עם טכנולוגיות מתקדמות בשילוב עם עבודה מקצועית ואיכותית. בתהליך זה, איש המקצוע שלנו יגיע לחקור את מערכת הביוב שלכם כדי לוודא שפעילותה תקינה וסדירה. במקרה של תקלות כלשהן בצנרת, הצילום יוכל לחשוף בקלות מה התקלה.

גם במקרה שאין תקלה במערכות, מומלץ מאוד להזמין בדיקת צילום קווי ביוב באופן שגרתי על מנת לוודא שאין פוטנציאל תקלות. במקרה בו מתגלה פוטנציאל כזה, ניתנת האפשרות לתקן את הנזק עוד לפני שהוא קורה, ובכך להצליח לחסוך הרבה מאוד כסף ואי נוחות הנגרמים מבעיות צנרת.

כידוע, קווי ביוב וצנרת נדרשים לכל מבנה שהוא, על מנת לאפשר זרימה של מים לתוך הבית או הבניין. כך שמתוקף החשיבות שיש למערכת הזו עבור הבית, חשוב להקפיד על תקינותה בכל עת. במקרים קלים יהיו נזילות קטנות אך במקרים רציניים יותר, צנרת לא איכותית יכולה לגרום גם להצפה – ולכן כל כך חשוב להקפיד על צילום קווי ביוב באופן תקופתי, שיוודא כי נזקים כאלה לא יקרו. 


מתי כדאי לבצע צילום קווי ביוב?

כאמור, מומלץ לבצע בדיקות צנרת תקופתיות, לפחות פעם בשנה, על מנת להצליח למנוע נזקים במערכת הביוב. אך ניתן לבצע את הבדיקה גם במקרים נוספים, כגון:

  • שיפוץ הבית – לפני שמתחילים שיפוץ משמעותי בבית כדאי מאוד לבדוק אם מערכת הביוב חזקה מספיק כדי לעמוד בשינויים, שלרוב כוללים פירוק, הרכבה, ושינויי מקום. במקום אם משפצים חדרים עם צינורות כמו מטבח או שירותים.
  • בנייה חדשה – בין אם בונים בית חדש מאפס, או אם מוסיפים יחידה חדשה הדורשת חיבור למים גם כן, כדאי לעשות בדיקת צילום קווי ביוב כדי להבין אם ניתן לחבר קווי ביוב למבנה בצורה תקינה וסדירה. פעולה זו גם ככל הנראה תביא לזירוז האישורים להיתרי הבנייה.
  • פתרון תקלה – אם זיהיתם תקלה במערכת הביוב אך לא מצליחים להבין מה היא בדיוק וכיצד לפתור אותה, צילום קווי ביוב יכול לעזור מאוד. הצילום יראה תמונת מצב מדויקת של הצנרת וכיצד ניתן לפתור אותה בצורה הטובה, המהירה והיעילה ביותר.
  • לפני שטיפת קווי ביוב – לא מעט פעמים נדרשת שטיפה כוללת של קווי הביוב כדי לנקות את המערכות מזיהומים חיצוניים ולאפשר זרימה קלה של מים. לפני שמבצעים שטיפה, חשוב לעשות בדיקה לצנרת כדי לוודא שאין בה ליקוי שעלול לגרום להצפות ונזקים אחרים. 

 

 

כיצד מתבצע צילום קווי ביוב?

אנחנו בשומר טכנולוגיות משתמשים בטכנולוגיות החדישות ביותר כדי להבטיח את העבודה היעילה והאיכותית ביותר. לכן, על מנת לבצע צילום קווי ביוב אנו משתמשים ברובוט צילום מתקדם במיוחד.
בזכות הרובוט, פעולת הצילום הופכת ליחסית פשוטה – מכניסים את הרובוט לתוך קווי הביוב, ובעוד שהוא נע בתוך המערכת מתקבלת תמונה חיה על המסך של כל מה שהרובוט רואה.

אם במהלך הצילום מתגלה ליקוי או אפילו פוטנציאל לנזק, זה קל הרבה יותר לאתר את הנקודה הזו ולטפל בבעיה. ואם לא תתגלה שום בעיה במהלך הצילום, הלקוח יקבל דיסק עם הצילום והוכחה לכך שהכל בסדר, אותה יוכל להציג בעת שיפוץ או לרשות המקומית על מנת לקבל היתר בנייה. 

צילום קווי ביוב בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו היא פעולה מהירה אך יעילה ביותר. כאשר היא מתבצעת על ידי אנשי המקצוע מוסמכים ומומחים, היא הופכת להיות פעולה פשוטה אפילו יותר. בזכות כך, אתם יכולים להיות בטוחים שהצנרת שלכם נמצאת בידיים טובות, ותספק לכם שירות בטוח ויעיל למשך שנים רבות. 

לסיכום, לפעולת צילום קווי ביוב יש חשיבות מאוד גבוהה בתפקוד התקין של מערכת הביוב כולה. פעולה פשוטה זו, המתבצעת במהירות ויעילות, יכולה לחסוך הרבה מאוד בלאגן, כסף, ואי נוחות שהתעסקות עם אינסטלציה יכולה להביא איתה.
אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בשומר טכנולוגיות כדי להבין טוב יותר כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם לשמור על הצנרת שלכם בצורה הטובה ביותר ולאפשר לכם הרבה נחת ושקט. 

 

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30