היתר לבניית ממ"ד

 

היתר לבניית ממ"ד

 שלבים בתהליך בניית ממד בבית משותף -אישור בניית ממד:

שלב א '- יש להחתים את השכנים בבניין על טופס בו הם מצהירים כי אינם מתנגדים לבניית ממ"ד/מעוניינים בבניית ממ"ד בבניין משותף .

שלב ב' – פניה לחברת בניה המתמחה בבניית ממ"דים ותוספות בניה בכדי שהחברה תבחן את ההיתכנות התכנונית של ביצוע הפרויקט מבחינת קבלת היתר בניה והיכן ניתן למקם את הממ"ד בכדי שצורת ההתחברות לדירה תהיה אופטימלית ומיטבית.

שלב ג'– הגשת תכניות לשם קבלת היתר בניה .התהליך אורך כחצי שנה עד קבלת היתר לבניית ממ"ד.

שלב ד'– ביצוע עבודות הבניה ,  משך תהליך הביצוע משתנה בהתאם למספר הממ"דים, דרכי הגישה לבניין וגובה הבניין .בניית ממ"ד בודד תארוך כחודש ובניית ממ"דים לבניין רב קומות יכלה להמשך שנה שלמה .

שלב ה' – סיום הבניה , קבלת אישור סיום בניה מהעירייה. היתר לבניית ממ"ד. 

שלב ו '- כעת אתם יכולים ליהנות מממ"ד חדש שהוא למעשה חדר לכל דבר ועניין אשר ניתן להשתמש בו לפי צורכי הלקוח.

                                                                              היתר לבניית ממ"ד

בניית ממ"ד לאחר קבלת היתר לבניית ממ"ד

היתר לבניית ממד
הוספת ממד- כמה עולה לבנות ממד?

מחיר בניית ממ"ד , היתר לבניית ממ"ד

מחיר בניית ממ"ד לבית פרטי גבוה יותר והמחיר הוא סביב 125,000 ש"ח. 

כאשר בונים ממ"ד חשוב לוודא כי בונים את הממ"ד בהתאם לתקנות והתקנים של פיקוד העורף ולוודא כי הממ"ד יעמוד בתקנים ויהיה מותאם למצב מלחמה . לממ"ד יש תקנות מיוחדות לטייח מחשש להתנפצות ופגיעה. לשם כך מיישמים חומרים מיוחדים שיגנו על יושבי הממ"ד .

כמו כן חשוב שהממ"ד יהיה אטום לגזים.   לאחר סיום עבודות הבניה חשוב שיגיעו לבדוק את תקינות האטימות על ידי בדיקת גזים מיוחדת שמוודא שהחדר אטום לחלוטין. כמו כן נבדק הטיח בעזרת בדיקת שליפה שבודקים ממה בנוי הטיח . בתוך הטיח קיימת רשת אקספנדד בגובה 2 מ"מ על 2 מ"מ שמחזקת את הממ"ד .בנוסף מתקינים מסנן אויר שיסנן את האויר בעת מתקפת טילים עם גזים ורעלים .

קבוצת עידן בונה ממדים בכל רחבי הארץ תוך ניהול מוקפד של תהליך התכנון והביצוע. לחברה ניסיון רב בביצוע מאות ממ"דים ברחבי הארץ – היתר לבניית ממ"ד כלול במחיר.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד