היתרי בניה

תהליך תכנון ובניה של מרפסות תלוי מאוד בסוג המרפסות, העיריה בה מעוניינים לקבל היתר בניה ומשתנים נוספים, אנו בקבוצת עידן

מתמחים בהוצאת היתרי בניה למרפסות שמש מפלדה ובטון בכל רחבי הארץ במחירים הוגנים ובאיכות הביצוע הגבוה בענף.

היתרי לבנית מרפסות

בכדי שתהליך התכנון לתוספת המרפסות והוצאת ההיתרים הבניה יהיה יעיל וינצל את כל זכויות הבניה נדרש ניסיון וידע בתכנון מרפסות שקיים לחברת עידן.

לחברה ניסיון מוכח בתכנון אולטימטיבי של כמעט 1,000 מרפסות ברחבי הארץ וקבלת היתר בניה למרפסות במהירות ובלוחות הזמנים הקצרים ביותר.

לאנשינו יש את הידע והניסיון הנחוצים להתנהלות מול הרשויות וועדות התכנון והבניה השונות, על מנת להוציא אישורים והיתרי בניה נחוצים ללא עיכובים. השרות אותו אנו מספקים, מייעל עבור הלקוח את ההליך אותו הוא עתיד להוציא אל הפועל ובתוך כך, הוא נהנה מבקרה, ייעוץ וליווי צמוד בכל שלבי הפרויקט.

חברת עידן עובדת עם טובי האדריכלים בארץ המתמחים בתכנון מרפסות וממדים והצאת היתרי בניה למרפסות, בנוסף לחברה בוגר לימודי אדריכלות אשר מבצע בקרה חיצונית על תהליך תכנון המרפסות ומוודא כי התכנון מבוצע בצורה מיטבית.

ממד

גלרית היתרי בניה

מה אנחנו מציעים?

בשלב הראשון בתהליך הוצאת היתר בניה למרפסות שולחים לשטח מודד מוסמך, תפקידו של המודד הוא להכין תוכניות טופוגרפיות של

השטח בפורמט מיוחד לצורך שימוש האדריכלים אשר יבצעו את התכנון ובכדי להציג בפני העיריה שדורשת לקבל מפת מדידה טופוגרפית.

לאחר המדידה האדריכל מתחיל בתהליך התכנון של המרפסות על האדריכל לתכנן את המרפות בהתאם לתקנות התכנון והבניה

ובהתאם לקווי הבניין לאחר אישורי סקיצות על ידי הדייירים ואישור הקונטרוקטור כי אכן ניתן לבנות את המרפסות כפי שהאדריכל תכנן

מכינים תוכניות הגשה סופיות ומגישים לוועדה המקומית לתכנון ובניה והיא לאחר בדיקות מנפיקה היתר בניה.

בעלי דירות רבים בכל רחבי הארץ הבינו לאחרונה את החשיבות והיתרונות הרבים במרפסת שמש , לו בשל העובדה שמרפסת שמש מרחיבה את הבית ויוצרת אי בקצה הסלון אליו אפשר להזמין חברים ומשפחה .

היתר בניה למרפסות צריך לדעת להוציא. לקבוצת עידן ניסיון בתכנון של מעל 1000 מרפסות שמש בכל רחבי הארץ.

כאשר מבצעים פרויקט של הוספת מרפסות ורוצים לקבל היתר בניה חשוב לבצע את התהליך יחד עם חברה מנוסה בתחום ולא לתכנן מרפסת עם אדריכל לבד ,שכן כאשר מתכננים מרפסת שמש חשוב להיות בעל ידע וניסיון ולדעת כיצד לנהל עם האדריכל את תהליך התכנון והוצאת היתר בניה למרפסות . כאשר בוחרים בחברה שתתכנן את הוספת המרפסות ותפעל להוצאת היתר בניה למרפסות ,חשוב שלחברה יהיה ניסיון בתכנון עיצב וקבלת היתרי בניה למרפסות.

בניינים רבים שפעלו לבד להוצאת היתר בניה למרפסות קיבלו לבסוף מרפסות שמש לא מתאימות להם ולעיתים גם מרפסות שמש אשר לא מנצלות את כל פוטנציאל השטח שניתן להוסיף בתוספת הבניה.

קבוצת עידן מנהלת תכנון בעשרות פרויקטים ובעלת ידע נרחב בתכנון והוצאת היתר בניה למרפסות בעיריות שונות בכל רחבי הארץ . לחברה צוות מקצועי המנוסה בליווי וועדי בתים בתהליך התכנון. אלירן אגב בוגר לימודי אדריכלות ובעל ניסיון בתכנון פרויקטים רבי בארץ ובחול מוודא שתהליך התכנון מנוהל בצורה תקינה . בכל עיר לקבוצת עידן ישנם את האדריכלים המקומיים והקונסטרוקטורים עימם עובדים אותה עיר מרפסות שמש. אנשי המקצוע נבחרו בקפידה ולאחר סינון מועמדים לא מתאימים.

כמו כן היתרון המשמעותי של החברה הוא בכך שהאדריכלים יודעים כי קבוצת עידן הנה ספק עבודה גדול מבחינתם ישנה חלוקת תשלומים שמטיבה עם הדיירים ומוודא שהאדריכל יבצע את תהליך הוצאת היתר הבניה למרפסות בצורה מקצועית ומהירה. עובדי החברה יוצרים קשר יום יומי עם האדריכלים והמהנדסים בכדי לוודא שהתכנון מתקדם בצורה מהירה וחלקה.

מלבד הוצאת היתר בניה למרפסת קבוצת עידן מוודא כי הסינרגיה בין הקונסטרוקטור והאדריכל תהיה אופטימלית וכך נוודה שמה שרוצה האדריכל לתכנן אכן ישים מבחינת ביצוע וניתן לתכנון קונסטרוקטיבי ללא מגבלות תוספת מרפסת בבניין קיים.

בשל הניסיון הרב שצברה קבוצת עידן במרוצת השנים , תדעו שכאשר תהליך הוצאת היתר הבניה מתבצע עם עידן אתם תקבלו את המוצר האיכותי ביותר בסיום התהליך.

גם כאשר מעוניינים בקבלת היתר בניה להרחבת מרפסות מומלץ לבצע את תהליך התכנון עם קבוצת עידן.

כאשר מעוניינים להוסיף מרפסת לבניין משותף קיים תחילה חוק שאומר כי יש להחתים 75% מהדיירים על אי התנגדות לפרויקט תוספת המרפסת.

בכדי לבצע פרויקט הוספת מרפסות שמש לבניין משותף קיים יש לקבל תחילה היתרי בניה , שכן תוספת מרפסת הנה תוספת בניה לכל דבר ועניין.

ישנם אדריכלים רבים בשוק ,אך רובם לא מנוסים בקבלת היתרי בניה למרפסות. ישנו הבדל משמעותי בתכנון תוספת בניה למבנה קיים ובין בניה חדשה, כאשר בבניה חדשה עיקר החשיבות הוא על התכנון ובפרויקט הוספת מרפסת למבנה יש להתאים את המיקום והגודל בצורה אופטימלית לדירה הקיימת בכדי לאפשר לבעלי הדירות להינות מהמרפסת החדשה בצורה מיטבית.

לעידן תכנון ניסיון בתכנון והוצאת היתרי בניה לאלפי מרפסות וממ"דים ברחבי ישראל. היכולת לתכנן ולבצע פרויקט תוספת בניה למבנה קיים מאפשרים לחברה לבצע התאמה אופטימלית בין התכנון לביצוע .

קבוצת עידן מציע ליווי פרויקטים של תוספות בניה של ממ"דים , מרפסות והגדלת מרפסות .כאשר התכנון והביצוע מתבצעים בתיאום מלא התוצאה הסופית ומהירות הביצוע מאפשרת ללקוח ליהנות ללקוח ממוצר איכותי , ביצוע מהיר ושקט בכל התהליך.

היתר בניה למרפסות עושים עם עידן תכנון. לחברה מחלקת תכנון המתמחה רק בתוספות בניה לבתים משותפים .לכל פרויקט מוצמד אדריכל מקצועי המלווה את הפרויקט מתחילתו ועד לסיום העבודות.

לקבוצת עידן ניסיון בביצוע הרחבת מרפסת שמש ובבניית מרפסות שמש בעשרות אתרים ברחבי הארץ עם אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר.

יש לוודא כי בפרויקט המרפסות היתר בניה מרפסות :

  • ביטוח נגד כל הסיכונים קבלן נגד נזקי גוף ורכוש כולל נגד צד שלישי לרבות עובדי הקבלן, ספקים וכ"ו.
  • אחריות לפי חוק מכר (דירות)- התשל"ג- 1973.
  • התקשרות עם אתר פסולת בניין מוסדר עפי דרישת העירייה להטמנת פסולת הבניין.
  • אגרות בנייה ו/או היטלים ו/או כל דרישה אחרת של העירייה עפ"י היתר הבנייה.
  • תשלום אגרות הבנייה ו/או כל דרישה של העירייה תנאי לקבלת היתר בנייה ולתחילת העבודות.
  • התקשרות עם מעבדה מוסמכת לביצוע בדיקות עפ"י דרישות העירייה.
  • פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ומחיר אטרקטיבי לתכנון הוספת מרפסות וקבלת היתר בניה.

פנו אלינו עוד לקבלת בדיקת היתכנות ראשונית ללא התחייבות מצידכם ותנו למיטב המומחים בתחום להכין עבורכם דוח המסכם את זכויות הבניה וסקיצה ראשונית למרפסת.

לקוחות ממליצים