1700-70-90-30

הוספת מרפסת שמש חוק

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

הוספת מרפסת שמש חוק

חוק התכנון והבניה מאפשר לכל דירה בישראל להוסיף מרפסת בגודל של 12 מ"ר ללא תלות בזכויות הבניה הקיימות לבניין.

בנוסף ניתן להשתמש בזכויות בניה לשטח עיקרי הקיימות לבניין .בעבור זכויות אלה יש תשלום ארנונה שלא קיים במסגרת ה 12 מ"ר של המרפסת .

כמו כן לעתים יש אפשרות להשתמש בהקלות בניה שהוועדה לתכנון לבניה מאפשרת לדיירים באזורים מסוימים בארץ .לקבוצת עידן צוות מנצח שמלווה את הבניינים אשר מעוניינים להוסיף מרפסות שמש לדירתם ומבצעים את כל הבדיקות התכנוניות הנדרשות .

חוק הוספת מרפסות שמש מוכר לחברת עידן והיא מנהלת תכנון במאות מרפסות ברחבי הארץ במקביל.

כמה מ"ר מרפסת ניתן להוסיף לבניין בפרויקט הוספת מרפסת שמש?

לכל דירה בישראל מוקנית זכות בניה למרפסות שמש בגודל של 12 מ"ר ,לא חשוב איזה אזור בארץ או הוועדה המקומית אליה שייך הבניין בו נמצאת הדירה. כמו כן , בבניינים רבים ישנן זכויות בניה שלא נוצלו, הקלות חדשות שנכנסו לתוקף לאחר שהבניין נבנה וניתן גם לייצר זכויות בניה בעזרת תקנה 101 לתקנות התכנון והבניה ,שמאפשרת לוועדה המקומית לאשר הוספת זכויות בניה לבניין . כמובן שכאשר דיירי בניין מבקש ים שינוי כלשהו בתקנה 101,  העירייה דורשת תשלום של היטל השבחה מהדיירים בעלי הדירות שבונים מרפסות שמש רחבות ידיים תוך שינוי בזכויות בניה חדשות .

לקבוצת עידן ניסיון בליווי בעלי דירות בבניינים משותפים המעוניינים להוסיף מרפסת שמש לדירות בבניין.

     המומחיות והשירותים שלנו הוספת מרפסת שמש חוק

  • איתור צרכים ותקציב לפי בקשת הלקוח.
  • שירות וליווי צמוד לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו.
  • פגישת ייעוץ ראשונה חינם עם אדריכל החברה.
  • הספקת אבזור, סניטציה, נגרות וגופי תאורה במחירי קבלן.
  • איכות בנייה ללא פשרות.

מרפסת תלויה היא חלק מרכזי מן הבית משום שהן מאפשרות איכות חיים, אירוח אורחים וכן עלות את הערך שלו. משום כך, אנשים רבים פונים לוועדה לתכנון הבנייה בבקשת הוספת מרפסות שמש בבתיהם. מרפסות שמש גדולות במיוחד מעלות את איכות החיים ומאפשרות לדיירי הבית ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה יותר כמו עריכת מסיבות קיץ עם חברים או משחקים לילדים בימי הולדת.

הוספת מרפסות שמש – הדרך הטובה לעשות זאת

מרבית האנשים אינם מנוסים בתחום הוספת מרפסות, והם עומדים נדהמים אל מול הביורוקרטיה וההליכים השונים שהם צריכים לעבור לפני שמתחילים לבנות את מרפסת השמש הרצויה . קבוצת עידן תהיה שם על מנת ללוות אתכם לאורך כל התהליך יחד עם טובי אנשי המקצוע בארץ. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לעבור את תקופת הבנייה בשלום:

  • חלק מפרויקט תמ"א 38 – המטרה העיקרית של פרויקט תמ"א 38 היא לחזק את המבנים מפני רעידת אדמה. אם אתם רוצים להוסיף מרפסת שמש בבניין ישן, כדאי לשלב אותה כחלק מבניית תמ"א 38. בדרך זו תוכלו לקבל אישורים במהירות רבה יותר מבלי להסתכסך עם השכנים. זו הדרך הארוכה יותר מבחינת זמן התהליך.
  • להשיג אישורים מהשכנים – הוספת מרפסות שמש עשויה להיות שלא לרוחם של שכנים רבים בבניין דירות משותף. הרעש שעושים השיפוצניקים במהלך הבנייה והלכלוך שהם משאירים אחריהם גורם למפגע סביבתי. בפעם הבאה שאתם עורכים אסיפת ועד בית, נסו להביא טיעונים משכנעים כדי כמה שיותר שכנים יסכימו לבניית המרפסת וכדי למנוע הגשת ערעורים על הבנייה. המטרה היא לשכנע את כל השכנים להצטרף לפרויקט, דבר שיביא להסכמה ולעלות אטרקטיבית יותר לכל דייר.
  • לתכנן את הבנייה – התכנון הסופי של המרפסת צריך לעבור את אישורה של הוועדה המקומית לתכנון הבנייה, כדי לוודא כי המרפסת עומדת בכל תקני הבטיחות. כדי לקבל את האישור לכך יש צורך לשכור את שירותיו של קבלן בניין מקצוע המתמחה בבנייה והוספה של מרפסות, כדי שיוכל להציג את תכנית הבנייה האיכותית ביותר לצורך קבלת אישור מהיר. קבוצת עידן מלווה את לקוחותיה בתהליך זה ועובדת מול אדריכלים מקצועיים ומנוסים אשר תכננו שכונות רבות. שימו לב כי במקרה שבו מתקבל ערעור על בנייה מאחד מהשכנים, עלולה הוועדה לעכב לזמן ארוך את האישור המיוחל.

חוק התכנון ובניה

הוספת מרפסות שמש עם קבוצת עידן

הוספת מרפסות שמש צריכה להיעשות במקצועיות. וכשמדברים על מקצועיות אי אפשר שלא להזכיר את קבוצת עידן, החברה לתכנון ובנייה האחראית לפרויקטים רבים ברחבי הארץ. החברה דוגלת במומחיות בכל פרויקט, ולכן היא מעסיקה קבלנים מומחים בלבד שעברו הכשרה מיוחדת ומשתמשת בחומרי בנייה איכותיים כדי לחזק מבנים, להוסיף חדרים או לבנות בניין שלם מחדש. ניתן ללכת ולהתרשם מפרויקטים שהחברה ביצעה

שמש במדינת ישראל מוסיפות רבות לאיכות החיים ולמחיר הבית

מרפסות שמש

אם אתם מחפשים להתעורר כל בוקר ולחזור כל ערב לבית עם חלל שתמשיכו לאהוב במשך שנים, אנו ב"עידן בוטיק" נעניק לכם את מרב הביטחון הדרוש בבחירת הקבלן המבצע את השיפוץ בבתיכם, תוך ליווי אישי וצמוד ישירות עם נציג החברה. 

הוספת מרפסת שמש חוק

הוספת מרפסות שמש חוק

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

הוספת מרפסת בטון

מרפסת בטון

מעוניינים להוסיף מרפסת לבית או לשלב מרפסת בבית החדש שאתם בונים? בפניכם עומדות שתי אפשרויות מרכזיות הכוללות מרפסת עמודים או מרפסת תלויה, ועבור כל אחת

קרא עוד »
מפרסות שמש בנתניה

מרפסות שמש בנתניה

הוספת מרפסת, סגירת מרפסת, שיפוץ מרפסת, איטום מרפסת, הוספת טור מרפסות לבניין שלם, הוספת מרפסת תלויה לדירה בודדת – יהיה סוג הפרויקט שלו אתם זקוקים

קרא עוד »
מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסת תלויה היא פתרון נהדר עבור בעלי דירות בקומות גבוהות בבניינים משותפים, המעוניינים להוסיף מרפסת שמש ללא תלות ביתר דיירי הבניין. יחד עם זאת, מרפסת

קרא עוד »
1-700-70-90-30