הוספת מרפסת שמש חוק

הוספת מרפסת שמש חוק

חוק התכנון והבניה מאפשר לכל דירה בישראל להוסיף מרפסת בגודל של 12 מ"ר ללא תלות בזכויות הבניה הקיימות לבניין.

בנוסף ניתן להשתמש בזכויות בניה לשטח עיקרי הקיימות לבניין .בעבור זכויות אלה יש תשלום ארנונה שלא קיים במסגרת ה 12 מ"ר של המרפסת .[sg_popup id=30]

כמו כן לעתים יש אפשרות להשתמש בהקלות בניה שהוועדה לתכנון לבניה מאפשרת לדיירים באזורים מסוימים בארץ .לקבוצת עידן צוות מנצח שמלווה את הבניינים אשר מעוניינים להוסיף מרפסות שמש לדירתם ומבצעים את כל הבדיקות התכנוניות הנדרשות .

 חוק הוספת מרפסות שמש מוכר לחברת עידן והיא מנהלת תכנון במאות מרפסות ברחבי הארץ במקביל.

 

כמה מ"ר מרפסת ניתן להוסיף לבניין בפרויקט הוספת מרפסת שמש?

לכל דירה בישראל מוקנית זכות בניה למרפסות שמש בגודל של 12 מ"ר ,לא חשוב איזה אזור בארץ או הוועדה המקומית אליה שייך הבניין בו נמצאת הדירה. כמו כן , בבניינים רבים ישנן זכויות בניה שלא נוצלו, הקלות חדשות שנכנסו לתוקף לאחר שהבניין נבנה וניתן גם לייצר זכויות בניה בעזרת תקנה 101 לתקנות התכנון והבניה ,שמאפשרת לוועדה המקומית לאשר הוספת זכויות בניה לבניין . כמובן שכאשר דיירי בניין מבקש ים שינוי כלשהו בתקנה 101,  העירייה דורשת תשלום של היטל השבחה מהדיירים בעלי הדירות שבונים מרפסות שמש רחבות ידיים תוך שינוי בזכויות בניה חדשות .

לקבוצת עידן ניסיון בליווי בעלי דירות בבניינים משותפים המעוניינים להוסיף מרפסת שמש לדירות בבניין.

הוספת מרפסת שמש ושיפוץ דירה

אין הזדמנות טובה יותר להכניס משב רוח מרענן גם לפנים הדירה ולהעניק לה את המראה שתמיד חלמתם עליו…

לכן אני פונה אליכם במטרה להציע את שירותנו הנוספים תחת "עידן בוטיק" המבצעת שיפוצי יוקרה ועיצוב פנים בעודכם במהלך פרויקט תוספת המרפסות.

"עידן בוטיק" הוקמה מתוך צורך הולך וגובר לשדרוג והשבחת הנכס במרחב הפנימי.  חברתנו מתמחה בעיצוב וילות, דירות יוקרה ומקסום תשואה של דירות מושכרות. התהליך מתחיל בזיהוי הצרכים ותקציב הלקוח וממשיך בתכנון והצעת מחיר. ההבדל בין "לפני" ו "אחרי" אצלנו ב"עידן בוטיק" הוא הפיכת דירה סטנדרטית לדירה עם טאצ' ייחודי ויוקרתי. 

 אנשי המקצוע שלנו יודעים לתכנן עבורכם דירה מעוצבת ומיוחדת ,אך גם כזו שמעלה את ערך הבית למקסימום הניתן וכל זאת תוך ניצוח ותיאום בין כל בעלי המקצוע אותם בחרנו בקפידה. אנו  שמים דגש מיוחד של הקפדה על הפרטים הקטנים  ואיכות העבודה הנה מהטובות בשוק בשל שימוש במיטב האמצעים הטכנולוגיים המובילים בענף.

     המומחיות והשירותים שלנו הוספת מרפסת שמש חוק

  • איתור צרכים ותקציב לפי בקשת הלקוח.

  • שירות וליווי צמוד לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו.

  • פגישת ייעוץ ראשונה חינם עם אדריכל החברה.

  • הספקת אבזור, סניטציה, נגרות וגופי תאורה במחירי קבלן.

  • איכות בנייה ללא פשרות.

אם אתם מחפשים להתעורר כל בוקר ולחזור כל ערב לבית עם חלל שתמשיכו לאהוב במשך שנים, אנו ב"עידן בוטיק" נעניק לכם את מרב הביטחון הדרוש בבחירת הקבלן המבצע את השיפוץ בבתיכם, תוך ליווי אישי וצמוד ישירות עם נציג החברה. 

 

הוספת מרפסת שמש חוק

הוספת מרפסות שמש חוק

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד