תפריט

הוספת מרפסות

הוספת מרפסות

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

הוספת מרפסות שמש לבניין קיים הפך לטרנד חם בשוק הנדל"ן, דירות בבניינים אשר הוסיפו מרפסות נמכרות מהר יותר ובמחיר גבוה יותר.

הוספת מרפסות למבנה קיים הנו הליך פשוט יחסית אם מבצעים אותו בצורה נכונה. בשלב הראשון לתהליך ההוספה יש לבחור חברת בניה מנוסה בפרויקטים של הוספת מרפסות לבניינים.

קבוצת עידן מנוסה בהוספת מרפסות לעשרות מבנים ברחבי הארץ.

הוספת מרפסות
מרפסות תלויות

הוספת מרפסות משביחה את הנכס ואת איכות החיים,מרפסות שמש

על פי לוי יצחק השמאי ,מחיר הדירה עולה בין 8%-18% , בעת הוספת מרפסת. ללא ספק מדובר בעסקה משתלמת. מדובר בהליך המביא להשבחת שווי הנכס. מתווכים רבים כבר הבינו שמכירת דירה עם מרפסת קלה ורווחית יותר למוכר.

מרפסות שמש
הוספת מרפסת

דיירים רבים בבניינים משותפים שלא הוסיפו מרפסות מוכרים את הדירות בבניין ועוברים לבניין עם מרפסות שכן היום זו הנורמה המועדפת.

שווי הדירה בעיר תל אביב בדרך כלל עולה בכ- 500,000 ש"ח לאחר פרויקט תוספת מרפסות.

בניינים רבים ביצעו פרויקט של הוספת מרפסות עם חברת עידן והיום נהנים ממרפסות שמש איכותיות , פונקציונליות וכאמור מהנות הרחבת מרפסות בבית משותף…

דיירים בבתים משותפים אשר רוצים להשביח את הנכס ואיכות החיים –פנו אלינו  לקבלת תכנון ראשוני והצעת מחיר ללא תשלום וללא כל התחייבות. הנכם מוזמנים להצטרף.

למעוניינים בתהליך מקוצר ויעיל ביותר נציע הוספת מרפסות בהליך מהיר, היום ניתן להוסיף מרפסות שמש למבנה קיים ולקבל רישיון בתוך 45 ימי עבודה.

כיום שכונות שלמות במרכז הארץ עוברות תהליך התחדשות ומבצעות פרויקטים של תוספות בניה  של מרפסות ואף ממ"דים ושיפוץ בניינים.

אין ספק כי כל בניין לו ישנה ההזדמנות להוסיף מרפסת מוכרח לעשות זאת שכן יתכן והחוק במדינה ישתנה ולא ניתן יהיה להוסיף מרפסות ללא שימוש בזכויות בניה .

הוספת מרפסת

על ידי קבוצת עידן מעלה את ערך הנכס ומשביחה את איכות החיים הוספת מרפסת!

לחברה ניסיון בביצוע פרויקטים הנדסיים לחברה ניסיון בביצוע מרפסות שמש מבניה קלה מפלדה ומבניה קונבנציונלית מבטון.

בשלב הראשון להוספת מרפסות שמש בבניין קיים יש לבדוק את האפשרויות התכנוניות וזכויות הבניה הקיימות לבניין תוך התחשבות בכל המגבלות התכנוניות, בשלב זה יש להתייעץ עם חברת בניה המתמחה בתחום הוספת המרפסות, חברה מנוסה בתחום אשר הנה  בעלת קשרים נכונים ובאפשרותה לבחון היתכנות תכנונית תוך מספר ימים.

לאחר שבחנתם שאכן ניתן להוסיף מרפסת עכשיו אפשר להתחיל להחתים את הדיירים בבניין על  טופס הסכמה לביצוע הוספת מרפסת. אתם נדרשים להסכמה של 75% מדיירי הבניין לשם קבלת החלטה לביצוע הפרויקט. ברוב הבתים בישראל לא תהיה בעיה מכיוון שהתועלת הכלכלית והשיפור באיכות החיים גורמים לכל אזרח בעל דירה בישראל לרצות לבנות מרפסת מכיוון ומזג האויר בישראל מאפשר שימוש במרפסת השמש  ברוב ימות השנה .המרפסת נהפכה למרכז הבית בבתים רבים.

פרויקט הוספת מרפסת שמש – מרפסת תלויה

מרפסות פלדה מתבססות על קונסטרוקציית פלדה מוכנה, המעוגנת בדרך כלל לעמודי בטון מזוין של הבניין ומורכבת בשטח בתוך פרק זמן קצר ביותר. השיטה מאפשרת בנייה של מספר מרפסות ביום ונחשבת מתקדמת יותר. המרפסת גם קלה "יחסית", כ-1 טון לקונסטרוקציה של 12 מ"ר. התקנתה כמעט ואינה מטרידה את שגרת החיים של דיירי הבניין.

כל הליך הייצור שלד של מתכת מתבצע במפעל ולכן איכות המוצר וכן הדיוק הנו ברמה של מפעל ולא בייצור בשטח. אלמנטים מפלדה קלים יותר מאלמנטים של בטון ,לכן ניתן לתכנן מרפסות ללא עמודים. מאחר והתכנון אינו מצריך עמודים ,אין פגיעה בשטחי חניה. הליך ההרכבה בשטח מהיר , המרפסות מגיעות מוכנות ,כמעט מושלמות ותליית המרפסות נעשית על גביי המבנים שהוכנו בעוד מועד. פרק הזמן שפועלים וציוד נלווה נמצאים בשטח קצר משמעותית.

הוספת מרפסת שמש בבית משותף

שלד המרפסת המוכן מורם בעזרת מנוף למקומו ומעוגן למבנה. העיגון מבוצע לרוב אל עמודי הבטון הקיימים במבנה, ויכול להתבצע בשיטות שונות כגון : מוטות פלדה עוברים, עוגנים מכניים או עוגנים כימיים. את חלקה החיצוני של המרפסת ניתן להשאיר חשוף, או לחפות בטיח מיוחד או לוחות צמנט ולצבוע בכל צבע מבוקש שמותאם ומשתלב עם גווניי הבניין עצמו.

שלא כמו בבניית מרפסות מבטון בה יוצקים רצפת בטון כבדה, מרפסת פלדה יכולה להיות עשויה ממגוון סוגי רצפות קלות יחסית ומאוד בטוחות ויציבות. כך לדוגמה, את רצפות המרפסת ניתן לבנות מלוחות עכשוויים של פיבר-צמנט מבוססי מלט דחוס ומחוזק עם סיבים משוריינים, אשר מסוגלים לשאת עומסים כבדים, והינם בעלי עמידות גבוהה בפני פגעי מזג אוויר קשים. מלבד זאת,ניתן לחבר רצפות נוספות כמו פלטות פח מיוחדות שמעליהן יוצקים בטון, או לוחות בטון בעלי כבלים דרוכים. לבסוף, את רצפת המרפסת אפשר לצבוע בצבעי אפוקסי מתאימים, או לחפותם בכל סוג של חיפוי לסביבה חיצונית.

הוספת מרפסות בטון, מרפסות פלדה

הוספת מרפסות בטון בטון שלא כמו מרפסות פלדה נבנות בשטח על ידי פועלים המתמחים בבניית שלד בניין ומנוסים בבניית שלד מבטון למרפסות, בכל כמה ימים יוצקים קומה חדשה, קצב ההתקדמות משתנה מקבלן לקבלן. כמו כן , למורכבות העבודה ותנאי הגישה לאתר הוספת המרפסות השפעה רבה על מהירות הביצוע ,ככל שהגישה קלה יותר ותכניות הבניה פשוטה יותר קצב הבניה בפרויקט הוספת המרפסות גבוה יותר.

בממוצע לחברת בניה מנוסה לוקח כ 4-5 ימי עבודה על כל קומה בפרויקטים סטנדרטיים של הוספת מרפסות. לעתים , בפרויקטים מסובכים , לוקח לחברת בניה יותר משבוע לצקת קומה.

כמובן שבבניית מרפסות ברב קומות קצב הביצוע אטי יותר מהוספת מרפסות שמש למבנים נמוכים.

הוספת מרפסת

חשוב לבחור חברה המנוסה בביצוע פרויקטים של תוספות בניה מכיוון שנדרש ניסיון וידע רב בתוספות בניה אשר לא קיים בהליך עבודה של חברות בניה  בפרויקטים שלמים, של בניה מ-א' עד ת', שלא מורגלות לעבוד עם דיירים בסביבת העבודה ולא ערוכים לתת מענה מהיר לבקשות דיירים המתגוררים בבניין קיים.

לקבלת ייעוץ להוספת מרפסות השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30