הוספת מרפסות

הוספת מרפסות

הוספת מרפסות שמש לבניין קיים הפך לטרנד חם בשוק הנדל"ן, דירות בבניינים אשר הוסיפו מרפסות נמכרות מהר יותר ובמחיר גבוה יותר.

הוספת מרפסות למבנה קיים הנו הליך פשוט יחסית אם מבצעים אותו בצורה נכונה. בשלב הראשון לתהליך ההוספה יש לבחור חברת בניה מנוסה בפרויקטים של הוספת מרפסות לבניינים.

קבוצת עידן מנוסה בהוספת מרפסות לעשרות מבנים ברחבי הארץ.

הוספת מרפסות
מרפסות תלויות

הוספת מרפסות משביחה את הנכס ואת איכות החיים,מרפסות שמש

על פי לוי יצחק השמאי ,מחיר הדירה עולה בין 8%-18% , בעת הוספת מרפסת. ללא ספק מדובר בעסקה משתלמת. מדובר בהליך המביא להשבחת שווי הנכס. מתווכים רבים כבר הבינו שמכירת דירה עם מרפסת קלה ורווחית יותר למוכר.

מרפסות שמש
הוספת מרפסת

דיירים רבים בבניינים משותפים שלא הוסיפו מרפסות מוכרים את הדירות בבניין ועוברים לבניין עם מרפסות שכן היום זו הנורמה המועדפת.

שווי הדירה בעיר תל אביב בדרך כלל עולה בכ- 500,000 ש"ח לאחר פרויקט תוספת מרפסות.

בניינים רבים ביצעו פרויקט של הוספת מרפסות עם חברת עידן והיום נהנים ממרפסות שמש איכותיות , פונקציונליות וכאמור מהנות הרחבת מרפסות בבית משותף…

דיירים בבתים משותפים אשר רוצים להשביח את הנכס ואיכות החיים –פנו אלינו  לקבלת תכנון ראשוני והצעת מחיר ללא תשלום וללא כל התחייבות. הנכם מוזמנים להצטרף.

 למעוניינים בתהליך מקוצר ויעיל ביותר נציע הוספת מרפסות בהליך מהיר, היום ניתן להוסיף מרפסות שמש למבנה קיים ולקבל רישיון בתוך 45 ימי עבודה.

כיום שכונות שלמות במרכז הארץ עוברות תהליך התחדשות ומבצעות פרויקטים של תוספות בניה  של מרפסות ואף ממ"דים ושיפוץ בניינים. 

 אין ספק כי כל בניין לו ישנה ההזדמנות להוסיף מרפסת מוכרח לעשות זאת שכן יתכן והחוק במדינה ישתנה ולא ניתן יהיה להוסיף מרפסות ללא שימוש בזכויות בניה .

 

 

חשוב לבחור חברה המנוסה בביצוע פרויקטים של תוספות בניה מכיוון שנדרש ניסיון וידע רב בתוספות בניה אשר לא קיים בהליך עבודה של חברות בניה  בפרויקטים שלמים, של בניה מ-א' עד ת', שלא מורגלות לעבוד עם דיירים בסביבת העבודה ולא ערוכים לתת מענה מהיר לבקשות דיירים המתגוררים בבניין קיים. 

לקבלת ייעוץ להוספת מרפסות השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד