הוספת מרפסות שמש

מרפסות הן חלק מרכזי מן הבית משום שהן מאפשרות איכות חיים, אירוח אורחים וכן עלות את הערך שלו. משום כך, אנשים רבים פונים לוועדה לתכנון הבנייה בבקשת הוספת מרפסות שמש בבתיהם. מרפסות שמש גדולות במיוחד מעלות את איכות החיים ומאפשרות לדיירי הבית ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה יותר כמו עריכת מסיבות קיץ עם חברים או משחקים לילדים בימי הולדת.

הוספת מרפסות שמש – הדרך הטובה לעשות זאת

מרבית האנשים אינם מנוסים בתחום הוספת מרפסות, והם עומדים נדהמים אל מול הביורוקרטיה וההליכים השונים שהם צריכים לעבור לפני שמתחילים לבנות את מרפסת השמש הרצויה . קבוצת עידן תהיה שם על מנת ללוות אתכם לאורך כל התהליך יחד עם טובי אנשי המקצוע בארץ. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לעבור את תקופת הבנייה בשלום:

  • חלק מפרויקט תמ"א 38 – המטרה העיקרית של פרויקט תמ"א 38 היא לחזק את המבנים מפני רעידת אדמה. אם אתם רוצים להוסיף מרפסת שמש בבניין ישן, כדאי לשלב אותה כחלק מבניית תמ"א 38. בדרך זו תוכלו לקבל אישורים במהירות רבה יותר מבלי להסתכסך עם השכנים. זו הדרך הארוכה יותר מבחינת זמן התהליך.
  • להשיג אישורים מהשכנים – הוספת מרפסות שמש עשויה להיות שלא לרוחם של שכנים רבים בבניין דירות משותף. הרעש שעושים השיפוצניקים במהלך הבנייה והלכלוך שהם משאירים אחריהם גורם למפגע סביבתי. בפעם הבאה שאתם עורכים אסיפת ועד בית, נסו להביא טיעונים משכנעים כדי כמה שיותר שכנים יסכימו לבניית המרפסת וכדי למנוע הגשת ערעורים על הבנייה. המטרה היא לשכנע את כל השכנים להצטרף לפרויקט, דבר שיביא להסכמה ולעלות אטרקטיבית יותר לכל דייר.
  • לתכנן את הבנייה – התכנון הסופי של המרפסת צריך לעבור את אישורה של הוועדה המקומית לתכנון הבנייה, כדי לוודא כי המרפסת עומדת בכל תקני הבטיחות. כדי לקבל את האישור לכך יש צורך לשכור את שירותיו של קבלן בניין מקצוע המתמחה בבנייה והוספה של מרפסות, כדי שיוכל להציג את תכנית הבנייה האיכותית ביותר לצורך קבלת אישור מהיר. קבוצת עידן מלווה את לקוחותיה בתהליך זה ועובדת מול אדריכלים מקצועיים ומנוסים אשר תכננו שכונות רבות. שימו לב כי במקרה שבו מתקבל ערעור על בנייה מאחד מהשכנים, עלולה הוועדה לעכב לזמן ארוך את האישור המיוחל.

הוספת מרפסות שמש עם קבוצת עידן

הוספת מרפסות שמש צריכה להיעשות במקצועיות. וכשמדברים על מקצועיות אי אפשר שלא להזכיר את קבוצת עידן, החברה לתכנון ובנייה האחראית לפרויקטים רבים ברחבי הארץ. החברה דוגלת במומחיות בכל פרויקט, ולכן היא מעסיקה קבלנים מומחים בלבד שעברו הכשרה מיוחדת ומשתמשת בחומרי בנייה איכותיים כדי לחזק מבנים, להוסיף חדרים או לבנות בניין שלם מחדש. ניתן ללכת ולהתרשם מפרויקטים שהחברה ביצעה

שמש במדינת ישראל מוסיפות רבות לאיכות החיים ולמחיר הבית

מרפסות שמש

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד